Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz moderatora forum? A może GM'a na swój serwer? Wbijaj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemaneczko.

Od czego by tu zacząć... hmmm.

Na imię mi Konrad, mam 18 lat.

Nadszedł czas wakacji, a ja nie mam po prostu co robić. 

Z uwagi na to chętnie zostanę moderatorem forum, Game Masterem lub też osobą pomagająca przy wymianach (TuT'em).

Wszystkie w/w posady już kiedyś zajmowałem, więc nie powinienem mieć z tym większych problemów. 

Szybko załapuję to co mam robić.

Jestem sumienny, pracowity i dokładny w tym co robię, bo po prostu lubię się w to "bawić".

Od ekipy, w której miałbym pracować oczekuję miłej atmosfery, bo to podstawa do wszystkiego.

Jeżeli chodzi o wolny czas, to mam go wiele. Spokojnie mogę przeznaczyć kilka godzin w dzień na obowiązki oraz całe noce.

Szczególnie lubię pracę Game Mastera oraz TuT'a, gdyż cieszy mnie kontakt z ludźmi. Lubię rozmawiać, pomagać. Nie wiem czemu, tak już jest. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to raczej nie oczekuję żadnego, ważne żeby się miło współpracowało.

Jestem dość luźnym człowiekiem, ale oczywiście jak trzeba to zachowuję pełną powagę.

Tyle z podstawowych informacji o mnie, więcej mogę udzielić na Gadu-gadu- 45851154.

Pozdr. 

Opublikowano

Słaba oferta, na miejscu developera jakiegoś serwer nie zachęcił byś mnie.

vx9hiU3.png


Aktualny serwer: Cagroso.pl / Nick: ZielaR / Klasa: Wojownik Body / Poziom: 20


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...