Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PORADNIK] Jak zrobić bojowca?


landek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak zrobić bojowca?


 


1. Udajemy się do lochu małp na pustyni.


Klikamy "TAB" i wybieramy "Pustynia Yongbi"


9c0fda0ea5db065f0f90f86d1b265873.jpeg


2. Udajemy się do lochu. (Podążamy za czarną strzałką)


8ad425572c686d9346bd556f1311c1fb.jpeg3. Zabijamy małpy na początku, ponieważ są one najsłabsze. Na spokojnie damy tam rade na 25 levelu z bonami.


8057d3c13fa85e2be3404bd99e51b6a8.jpeg


4. Po wydropieniu medali, możemy czytać jednego raz na godzinę, po przeczytaniu 11 medali nasz koń automatycznie pojawi się jako bojowiec! A po levelu 21 pojawia nam się Militarny koń który może już używać umiejętności.


40bb761c5aba5cc7c79ee520496730dc.jpeg


 


Dziękuje za uwagę, mam nadzieję że poradnik był przydatny


 


~~MarQPL


 


Podpinam również drugą wersję poradnika od HeroseQGaming


 


1. Odpalasz stronę główną, następnie się logujesz


2. Wchodzisz w sekcję "Itemshop"


3. Po lewej stronie wybierasz opcję doładowania SM


4. Wysyłasz SMS'a za 12zł


5. Kupujesz brązowy certyfikat


6. Odbierasz go bezpośrednio w grze 


 


Myślę że poradnik się wam spodobał, jeśli chcecie więcej to nie zapomnijcie o naciśnięciu przycisku "Lubię to"  :)


 


Pozdrawiam HeroseQ

Opublikowano

Wydaję się że każdy powinien wiedzieć jak zrobić bojowca, a jednak widzę dużo pytań na chacie ogólnym typu "JAK ZROBIĆ BOJOWCA" więc zrobiłem poradnik o tym.

Opublikowano

Chłopie, to może zrób poradnik jak kupić miksturki u Handlarki różności.

#Alejestemfajnyjakhejtuje, przynajmniej coś zrobiłem ;]

Opublikowano

 

Chłopie, to może zrób poradnik jak kupić miksturki u Handlarki różności.

#Alejestemfajnyjakhejtuje, przynajmniej coś zrobiłem ;]

 

 

 

Kolego nie hejtuje tylko stwierdzam fakt. Nie zrobiłeś dosłownie nic, bo to wszyscy wiedzą a jak nie wiedzą to wpisać w google wystarczy albo na yt wpisać i nie wydaje mi się żeby do tego był potrzebny poradnik :|

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Chciałbym również przedstawić moją wersje poradnika!

 

1. Odpalasz stronę główną, następnie się logujesz

2. Wchodzisz w sekcję "Itemshop"

3. Po lewej stronie wybierasz opcję doładowania SM

4. Wysyłasz SMS'a za 12zł

5. Kupujesz brązowy certyfikat

6. Odbierasz go bezpośrednio w grze 

 

Myślę że poradnik się wam spodobał, jeśli chcecie więcej to nie zapomnijcie o naciśnięciu przycisku "Lubię to" :)

 

Pozdrawiam HeroseQ

Opublikowano

Ciekawy poradnik, niby większość ma pojęcie gdzie się znajduje.

Nie zapomnijcie że m1 jest zmodernizowane niż te do tej pory.

Więc ludzie mają duże problemy ze znalezieniem lochu.

+ za chęć 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Czego wy się czepiacie? Poradnik ładny i dobrze opisany, nie każdy wie jak zdobyć bojowca.. Większość ludzi nie wychowało się na pl'u.

Opublikowano

D

 

Przyda mi się poradnik Gdybym widział go wcześniej nie kupywał bym militara z Is'u ...

 

 

Wyluzujcie, bo naprawdę kupa ludzi nie wie jak się robi boja, także spiąć dupy i się nie odzywać.

 

 

Czego wy się czepiacie? Poradnik ładny i dobrze opisany, nie każdy wie jak zdobyć bojowca.. Większość ludzi nie wychowało się na pl'u.

 

Dziekuje za wsparcie !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...