Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gothic Multiplayer l Dolina Wolności l RP l Zapraszamy!


PatrykPL_998

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­wLHdhgD.png


Witajcie! Chciałbym was serdecznie zaprosić, na nasz serwer, Dolina Wolności RP!


 


Szukasz klimatycznego i miłego serwera RP? Zapraszamy do nas!


Zapewniamy wam najlepszą zabawę i wysoki poziom RP, w klimacie Dark Fantasty!


 


Oferujemy wam:


-Rozwinięte skrypty!


-Doświadczoną Administrację!


-Główna mapa, to Kolonia Karna z Gothica 1!


-Rozwinięty System Awansów!


-Przejrzyste i Czytelne Forum!


-Własny, unikalny Addon!


-Serwer Team Speak3!


 


I wiele więcej innych rzeczy! Zagraj, a sam się przekonasz!


 


Unikalne skrypty, niesamowita fabuła i świetny klimat! Tylko u nas!


Będziemy starać się, aby wszystkie frakcję miały swój dobry klimat, a w tym pomogą członkowie ekipy.


Kontrolę nad tym wszystkim będzie sprawować doświadczona i ogarnięta Administracja, która wie co i jak.


 


To tylko mała zapowiedź, tego co będzie na serwerze!.


 


EXmUml1.png


 


Zapraszamy również na naszą stronę główną, gdzie będziecie informowani o starcie serwera.


 


http://dolinawolnoscirp.y0.pl/index.php - Stronka Główna.


 


Zapraszamy na nasz serwer i pozdrawiamy całą ekipą.


 


Ekipa:


Właściciel: Vir


Administracja: Voodens, Jesper


Moderatorzy: Argayno, Roche


­SwagZiggs_eune_105_0.pngBądź jak master, zostań ninją

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...