Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ Inne ] Odnośnie Polskiej Czcionki W Cliencie.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Otóż mam pewien problem, może jednak pytanie. Chodzi o polską czcionkę na prywatnych serwerach Metin2.

Mam Client Triadicy i wiem, że pliku z czcionką należy szukać w folderze PACK. Jednak nie wiem jednego. Który to pliczek?

Mam teraz inny clinet, o niebo lepszy od clienta Triadicy, tyle że nie ma tej polskiej czcionki.

Dlatego proszę Was o pomoc, podajcie nazwę tego pliczku w którym znajduje się właśnie ta polska czcionka (może być też link do ściągnięcia i powiedzcie z jakim plikiem podmienić)...

Czekają plusy dlatego zachęcam do szybkiej odpowiedzi,

Pozdrawiam.

Opublikowano

najlepiej podmien caly folder pack z metka z 2010 roku i masz zielona trwake i wogole wszystko a i serwery chodza :)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

najlepiej podmien caly folder pack z metka z 2010 roku i masz zielona trwake i wogole wszystko a i serwery chodza :)

Ja mam jeszcze lepszy client od Metin2 PL 2010 ;]. Tez zielona trawka ale skille lepsze i w ogole client lepiej sie prezentuje choc jest zagraniczny.

Proszę Was poszukajcie dla mnie ten plczek a będzie nagroda ;)...

Opublikowano

w pliku locale ale nie pamiętam jaki ;D

100% defragmentacja ;D

 

Ale rozpakuj Locale_PL

Poszukaj w nim najwiekszego pliku tekstowego i poszukaj coś z

To jest ukryta treść, proszę

 

I bedzie tam coś ;D

Arial, tahoma czy cuś ;D

i zmien sobie to chyba było tahoma ;D

Opublikowano

Więc tak: Rozpakowujesz plik "locale_pl.eix" i "locale_pl.epk" wchodzisz do folderu "locale" następnie do "pl" i jest tam pliczek "locale_game.txt" który otworzysz notatnikiem naciskasz wyszukiwanie słowa (Ctrl+F) i wpisujesz "Deny", no i gitarq :D

 

Pozdrawiam MietekFighter

Opublikowano

Ale tu [problem bo to nie jest Polski client. Prosze screen owego Clienta:

 

wt6n8n.jpg

 

Probowalam podmienic pliki Locale na PL ale wyskoczyl blad. Wiec powiedzcie krok po kroku jak spolszczyc ten Client i jak dac polską czcionkę z góry dzięki! A panowie powyżej mimo chęci dostają po plusiku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...