Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Niezwykle ważna rzecz do zmiany.


koty latają do góry nogami  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem tej zmiany?

    • Tak
      2
    • Tak
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­Tak więc przechodząc do tematu, oto ikona działu zbanowani: 151-icon-d9fc8da04294ab5ef95f1999b847abc 

 

Także moja sugestia była by o treści aby ją zmienić ze względu na niezbyt pasujący kolor: czerwony, który określa zazwyczaj rzeczy fajne i ekscytujące co powoduje zmniejszenie poziomu powagi w tym dziale przez 0,5% użytkowników. 

 

Moją osobistą propozycją była by taka ikonka: jL7au2S.png

 

Ta ikonka powinna lepiej reprezentować ten dział ze względu na ponury i mroczny klimat wstążeczki(?) co mogłoby zmienić podejście 0,5% użytkowników na bardziej poważne. Uważam też, że lepiej by to pasowało ogólnie. Nie widzę też powodu aby nie mogłoby to być jeszcze coś innego, bardziej dopasowanego.

 

 

 

 

P.S. tak, nudzi mi się.

Opublikowano

P.S. tak, nudzi mi się.

Pls, wiem że są VACacje, ale do znajomych można wyjść zawsze ;___;

 

Na nie bo to głupota, pół procenta w tą czy inną stronę nie robi różnicy (a przynajmniej dla mnie)

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

Opublikowano

Czarny kolor zarezerwowany jest na żałobę, więc nie wprowadzajmy w błąd użytkowników przez umieszczanie wyblakłej wstęgi. Kolor czerwony w moim uznaniu jest optymalny =)

Na nie.

Opublikowano

Czarny kolor zarezerwowany jest na żałobę, więc nie wprowadzajmy w błąd użytkowników przez umieszczanie wyblakłej wstęgi. Kolor czerwony w moim uznaniu jest optymalny =)

Na nie.

 

Czerwona wstążka jest zarezerwowana na dobre świadectwa w szkole co raczej nie byłoby w tym przypadku dobrym świadectwem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

­

Opublikowano

To jeszcze może kolor forum na różowy, żeby się lepiej kojarzyło ?

 

Nie. ;)

 

*kaszel* kiedyś była możliwość zmiany koloru i każdy mógł samodzielnie sobie zmienić według preferencji, nie mam nic przeciwko ku tej sugestii także(możliwość zmiany koloru)

 

do łatwiejszego spojrzenia na sytuację dodam także podgląd do wymyślonej wersji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

 

2nEk8K0.png

 

 

#dodatkowypomysł

 

Właśnie przyszedł mi także kolejny pomysł, dlaczego by nie zrobić możliwości dla użytkowników do zmiany ikonek działów na forum według własnych preferencji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

­

Opublikowano

 

 

Właśnie przyszedł mi także kolejny pomysł, dlaczego by nie zrobić możliwości dla użytkowników do zmiany ikonek działów na forum według własnych preferencji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

­

 

Niby po co to komu? Ktoś sobie ustawi kappe na dział Antarisa, pornografie na pogaduszki, na kosz avatar global moderatora, i dobrze będzie to świadczyło o forum? No chyba nie. Ktoś zrobi screeny a tam takie ikonki ;] 

#LenovoLegion Team

Opublikowano

 

 

 

Właśnie przyszedł mi także kolejny pomysł, dlaczego by nie zrobić możliwości dla użytkowników do zmiany ikonek działów na forum według własnych preferencji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

­

 

Niby po co to komu? Ktoś sobie ustawi kappe na dział Antarisa, pornografie na pogaduszki, na kosz avatar global moderatora, i dobrze będzie to świadczyło o forum? No chyba nie. Ktoś zrobi screeny a tam takie ikonki ;] 

 

 

Ale każdy widziałby coś innego, według własnych preferencji(byłby też dostępny "default"). Twierdzisz, że tak by robili jakby już nie mogli, paint lol.

 

­

Opublikowano

Czerwień kojarzy się z karą/blokadą - kolorystyka jest dopasowana.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...