Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Edytacja wiadomości w pluginie na automatyczne wiadomości


Kulegg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak edytowac auto message? Tylko gracze z op widza auto message ;p a ja chce zeby wszyscy widzieli ;p

jakas komenda na to? mam wgrane permisions ex itd ;p

Opublikowano

Zajrzyj do katalogu ./plugins/AutoMessage i pliku config lub messages.yml

no, i gracze nie widza geniuszu ... po to napisalem ten temat

Opublikowano

 

Zajrzyj do katalogu ./plugins/AutoMessage i pliku config lub messages.yml

no, i gracze nie widza geniuszu ... po to napisalem ten temat

 

Na serwerze jest wymagana ilość osób ustawionych w configu?

Opublikowano

 

 

Zajrzyj do katalogu ./plugins/AutoMessage i pliku config lub messages.yml

no, i gracze nie widza geniuszu ... po to napisalem ten temat

 

Na serwerze jest wymagana ilość osób ustawionych w configu?

 

Nie

Opublikowano

 

 

 

Zajrzyj do katalogu ./plugins/AutoMessage i pliku config lub messages.yml

no, i gracze nie widza geniuszu ... po to napisalem ten temat

 

Na serwerze jest wymagana ilość osób ustawionych w configu?

 

Nie

 

W takim razie nic dziwnego, że inni gracze nie widzą wiadomości. Ustaw wymaganą ilość osób na 0/1 lub poczekaj aż na serwer wejdzie więcej osób.

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

OMG
Uprawnienie dodaj.

» Zostanę technikiem serwera minecraft / stworzę twój serwer (Klik) «

» Wykonam pliki serwerowe do minecraft  «

» Pomagam w różnych sprawach «

<>~~~~~~~~~~~~<> Kontakt <>~~~~~~~~~~~~<>
» Wyślij do mnie Prywatną Wiadomość (PW) «

Opublikowano

 

Jak edytowac auto message? Tylko gracze z op widza auto message ;p a ja chce zeby wszyscy widzieli ;p

 

jakas komenda na to? mam wgrane permisions ex itd ;p

 

Na bukkit masz permisje :)

//


Opublikowano

 

Zajrzyj do katalogu ./plugins/AutoMessage i pliku config lub messages.yml

no, i gracze nie widza geniuszu ... po to napisalem ten temat

 

Geniuszu dodaj uprawnienia

Podane masz na stronie gdzie pobierałeś (dev.bukkit.org)

531001454960877632167.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...