Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Program musi zostać zamknięty" GTA V


chujdodupypsom

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wczoraj kupiłem na steam GTA V (najgorszy możliwy wybór) Pobrałem grę, chcę pograć i gdy już się załaduje loader i gra przechodzi w tryb pełnoekranowy pojawia się komunikat :" Program musi zostać zamknięty". Próbowałem samemu to ogarnąć tymi metodami:

- Aktualizacja sterowników karty graficznej ( NIC NIE POMOGŁO)
- Instalacja Frameworka i C++ ( także nic nie pomogło)
- Odpalanie poprzez admina i w trybie zgodności z win 8 ( nic nie pomogło) 
- próbowałem także szukac error.log lecz niestety gdy wejdę w folder steam\steamapp\ to nie mam takiego pliku jak error.log 

Specyfikacja Komputera:

- GTX 660 
- I7 3.4 GHz
- 8 GB ram
- Windows 10 Pro PIRAT.

Edit: 

Dodaję całą zawartość pliku Laucher.log 
 

[2016-06-24 17:12:16.144] [DISPLAY] Using DPI 96
[2016-06-24 17:12:16.251] [DISPLAY] File version 10000:2f50004 (for D:\Dominik\Steam\steamapps\common\Grand Theft Auto V\GTA5.exe)
[2016-06-24 17:12:16.360] [DISPLAY] File version 10001:90006 (for C:\Program Files\Rockstar Games\Social Club\socialclub.dll)
[2016-06-24 17:12:16.455] [DISPLAY] File version 10000:2f50004 (for D:\Dominik\Steam\steamapps\common\Grand Theft Auto V\GTAVLauncher.exe)
[2016-06-24 17:12:16.478] [DISPLAY] Version: |1.0.757.4|1.1.9.6|1.0.757.4|FSP
[2016-06-24 17:12:16.966] [DISPLAY] OS version: Major: 6, Minor: 2, Build: 9200, Platform: 2
[2016-06-24 17:12:17.580] [DISPLAY] Steam initialized successfully
[2016-06-24 17:12:17.591] [DISPLAY] Steam id: 76561198312827538
[2016-06-24 17:12:17.602] [DISPLAY] Steam offline: FALSE
[2016-06-24 17:12:17.613] [DISPLAY] Steam persona: Un$kill
[2016-06-24 17:12:17.661] [DISPLAY] Social Club initializing...
[2016-06-24 17:12:18.650] [DISPLAY] Attempting to create device...
[2016-06-24 17:12:18.661] [DISPLAY] Attempting to initialise DX9 COM object...
[2016-06-24 17:12:18.679] [DISPLAY] Window size: 690 x 496
[2016-06-24 17:12:18.720] [DISPLAY] Successfully created DX Device!
[2016-06-24 17:12:20.475] [DISPLAY] Geo: PL
[2016-06-24 17:12:30.130] [DISPLAY] Launching game...
[2016-06-24 17:12:30.141] [DISPLAY] (path: D:\Dominik\Steam\steamapps\common\Grand Theft Auto V\GTA5.exe cmdline: "D:\Dominik\Steam\steamapps\common\Grand Theft Auto V\GTA5.exe")
[2016-06-24 17:12:39.028] [WARNING] Device lost.
[2016-06-24 17:12:44.401] [WARNING] Resetting device...
[2016-06-24 17:12:44.467] [DISPLAY] Reset succeeded.
[2016-06-24 17:12:44.497] [DISPLAY] Game exited with code 0xc0000005
[2016-06-24 17:12:44.497] [ ERROR ] Unable to stat out-file!
[2016-06-24 17:12:44.500] [ ERROR ] ************************************************************************
[2016-06-24 17:12:44.501] [ ERROR ] * Setting error condition
[2016-06-24 17:12:44.501] [ ERROR ] * Category:  1 (ERROR_CATEGORY_LAUNCHER)
[2016-06-24 17:12:44.502] [ ERROR ] * Code:     107 (LAUNCHER_ERR_GAME_CRASHED)
[2016-06-24 17:12:44.502] [ ERROR ] * Extra:     
[2016-06-24 17:12:44.502] [ ERROR ] * Localised: Błąd programu uruchamiającego. Kod: 107 
[2016-06-24 17:12:44.502] [ ERROR ] ************************************************************************
[2016-06-24 17:12:44.506] [ ERROR ] Unable to read out-file!
[2016-06-24 17:12:44.509] [ ERROR ] ************************************************************************
[2016-06-24 17:12:44.509] [ ERROR ] * Setting error condition
[2016-06-24 17:12:44.510] [ ERROR ] * Category:  5 (ERROR_CATEGORY_EXIT_CODE)
[2016-06-24 17:12:44.511] [ ERROR ] * Code:     -1073741819 (c0000005)
[2016-06-24 17:12:44.511] [ ERROR ] * Extra:     
[2016-06-24 17:12:44.511] [ ERROR ] * Localised: Grand Theft Auto V niespodziewanie przestało działać.  
 
Proszę kliknąć Spróbuj ponownie poniżej, aby uruchomić grę ponownie, lub wybrać Tryb awaryjny, aby uruchomić grę ze zredukowanymi ustawieniami graficznymi.  
 
Jeśli problemy z działaniem gry powtarzają się, prosimy o kontakt z Pomocą Techniczną Rockstar Games na stronie http://support.rockstargames.com
[2016-06-24 17:12:44.511] [ ERROR ] ************************************************************************
[2016-06-24 17:12:44.518] [ ERROR ] Exit code 0xc0000005 indicates a game crash (STATUS_ACCESS_VIOLATION)
[2016-06-24 17:12:44.531] [ ERROR ] Unable to clear in-file and out-file!
Opublikowano

Po 1. Zoofilia jest zakazana... 
Po 2. Jak można mieć W10 pirata. 
Po 3. Sprawdź spójność plików gry.


@down
klucz do Win 8 kupisz za około 20zł, a upgrade jest darmowy. Nie są to duże pieniądze...

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

@up

Windows 10 wcale nie jest darmowy, więc normalnie można mieć piracki system...

 

@top

Zmien nick na steam aby nie zawierał znaków specjalnych.

Opublikowano

Po 1. Zoofilia jest zakazana... 

Po 2. Jak można mieć W10 pirata. 

Po 3. Sprawdź spójność plików gry.

Po zrobieniu spójności plików nic nie wykrywa, zadnego błędu.

 

@up

Windows 10 wcale nie jest darmowy, więc normalnie można mieć piracki system...

 

@top

Zmien nick na steam aby nie zawierał znaków specjalnych.

po zmianie nicku na steam nic się nie ruszyło wciąż ten sam problem. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...