Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić cykliczne wiadomości na broadcastcie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chcem się dowiedzieć czy to jest plugin czy nie, ale na niektórych

serwerach jest tak, że co np. 5 minut pisze na Broadcascie:

 

Jeżeli chcesz kupić Vipa zgłoś się do Właścieciela?

 

Jak takie coś zrobic i czy to plugin :)

Opublikowano

                                                                                        O

                                                                                       /V\

                                                                                       /''\

Opublikowano

Łap na to skrypt:

 

options:

    czas: 60
every {@czas} real seconds:
    {auto.spam} is not set:
        set {auto.spam} to 1
        broadcast "&8<&6*&8>&5===============&8[TAG]&5===============&8<&6*&8>"
        broadcast " WIADOMOSC PRZYKLADOWA"
        broadcast " WIADOMOSC PRZYKLADOWA"
        broadcast "&5============================================"
        stop
    {auto.spam} is 1:
        broadcast "&8<&6*&8>&5===============&8[TAG]&5===============&8<&6*&8>"
        broadcast " WIADOMOSC PRZYKLADOWA"
        broadcast "&5============================================"
        set {auto.spam} to 2
        stop
    {auto.spam} is 2:
        broadcast "&8<&6*&8>&5===============&8[TAG]&5===============&8<&6*&8>"
        broadcast " WIADOMOSC PRZYKLADOWA"
        broadcast "&5============================================"
        set {auto.spam} to 3
        stop
    {auto.spam} is 3:
        broadcast "&8<&6*&8>&5===============&8[TAG]&5===============&8<&6*&8>"
        broadcast " WIADOMOSC PRZYKLADOWA"
        broadcast " WIADOMOSC PRZYKLADOWA"
        broadcast "&5============================================"
        set {auto.spam} to 4
        stop
    {auto.spam} is 4:
        broadcast "&8<&6*&8>&5===============&8[TAG]&5===============&8<&6*&8>"
        broadcast " WIADOMOSC PRZYKLADOWA"
        broadcast "&5============================================"
        set {auto.spam} to 5
        stop
    {auto.spam} is 5:
        broadcast "&8<&6*&8>&5===============&8[TAG]&5===============&8<&6*&8>"
        broadcast " WIADOMOSC PRZYKLADOWA"
        broadcast " WIADOMOSC PRZYKLADOWA"
        broadcast "&5============================================"
        set {auto.spam} to 1
        stop

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Q8eOMob.png

Opublikowano

Polecam Shelduled Announcer (zrobiłem pewnie byka w nazwie) :D

Polecam. Wszystko fajnie sam sobie ustawiasz - i łatwa obsługa.

Możesz również ustawić własny prefix, np:

[info], [Ogloszenie], [Wazne!] i jaki tylko chcesz ;)­

To ja Grands. Masz dobry wzrok! :)

Opublikowano

 Łap taki kod, mam nadzieję, że poradzisz sobie.

public class AutoMessageTask extends BukkitRunnable {

    private int nr;
    
    public AutoMessageTask() {
        this.nr = 0;
    }
    
    public void run() {
        if (this.index >= 2) {
            this.nr = 0;
        }
        if(this.index == 1) {
           Bukkit.broadcastMessage(Bukkit.getOnlinePlayers(), "wiadomosc");
        }
        if(this.index == 2) {
           Bukkit.broadcastMessage(Bukkit.getOnlinePlayers(), "wiadomosc");
        }
        ++this.nr;
    }
}

Nie zapomnij dodać tego w klasie głównej w onEnable()

new AutoMessageTask().runTaskTimerAsynchronously((Plugin)this, 20L, 60*20L);
Opublikowano

Łap na to skrypt:

 

options:

    czas: 60
every {@czas} real seconds:
    {auto.spam} is not set:
        set {auto.spam} to 1
        broadcast "&8<&6*&8>&5===============&8[TAG]&5===============&8<&6*&8>"
        broadcast " WIADOMOSC PRZYKLADOWA"
        broadcast " WIADOMOSC PRZYKLADOWA"
        broadcast "&5============================================"
        stop
    {auto.spam} is 1:
        broadcast "&8<&6*&8>&5===============&8[TAG]&5===============&8<&6*&8>"
        broadcast " WIADOMOSC PRZYKLADOWA"
        broadcast "&5============================================"
        set {auto.spam} to 2
        stop
    {auto.spam} is 2:
        broadcast "&8<&6*&8>&5===============&8[TAG]&5===============&8<&6*&8>"
        broadcast " WIADOMOSC PRZYKLADOWA"
        broadcast "&5============================================"
        set {auto.spam} to 3
        stop
    {auto.spam} is 3:
        broadcast "&8<&6*&8>&5===============&8[TAG]&5===============&8<&6*&8>"
        broadcast " WIADOMOSC PRZYKLADOWA"
        broadcast " WIADOMOSC PRZYKLADOWA"
        broadcast "&5============================================"
        set {auto.spam} to 4
        stop
    {auto.spam} is 4:
        broadcast "&8<&6*&8>&5===============&8[TAG]&5===============&8<&6*&8>"
        broadcast " WIADOMOSC PRZYKLADOWA"
        broadcast "&5============================================"
        set {auto.spam} to 5
        stop
    {auto.spam} is 5:
        broadcast "&8<&6*&8>&5===============&8[TAG]&5===============&8<&6*&8>"
        broadcast " WIADOMOSC PRZYKLADOWA"
        broadcast " WIADOMOSC PRZYKLADOWA"
        broadcast "&5============================================"
        set {auto.spam} to 1
        stop

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Po pierwsze to te skrypciki Wasze mulą serwery i tutaj każdy się ze mną zgodzi. 

Łap tutaj do najprostszego pluginu na automatyczne wiadomości http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/automessage/ i pamiętaj, żeby nie instalować jakiś skrypcików, które tylko mulą serwer...

@1361622928-U485574.pngofftopic A po trzecie to nie obchodzi mnie twoja orientacja w polityce. Piszesz ciągle te same słowa, wysławiające twoją orientacje w polityce zagranicznej przy czym dokumentujesz to dużą, pogrubioną czcionką wprowadzając offtopic do tematu. Przepraszam.

thats.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...