Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zrobić, Żeby Skille Się Nie Ładowały, A Dawały Dmg?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebujemy -

Własny serwer

navicat

postać

mod kamera (można i bez)

IQ=100+

 

1. Odpalamy serwa

2. łączymy sie przez navicata

3. wchodzimy player>skill_proto

4. w każdym jest szCooldownPoly

5. zmieniamy w każdym na 0 za pomocą TEGO query

 

To jest ukryta treść, proszę

 

6. ./start

7. włączamy gre wpisujemy /hack i dajemy skill - czas ładowania

8. cieszymy sie zadawanymi DMG

 

Jak to działa?

 

to QUERY powoduje czas ładowania na 0!

i w grze nie bedziemy mieli 0 to odpalamy hacka :D

 

 

 

 

UPDATE skill_proto set szCooldownPoly=0

Opublikowano

wow, wpadłeś dopiero na pomysł jak ViruS181 wstawił swój tut.

Widać że twoje IQ jest poniżej normy.

MOJE TUTY ZAPRASZAM:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/159388-tutedycja-itemkow-na-start-pliki-sui/

Opublikowano

wow, wpadłeś dopiero na pomysł jak ViruS181 wstawił swój tut.

Widać że twoje IQ jest poniżej normy.

ja pierdole...

jak bys zobaczyl to to jest wogole inny tut niz napisal virus i o 100x lepszy...

i kto tu ma IQ ponizej 100...

to ze nazwa tematu taka sama to nie znaczy ze tut tez

Opublikowano

wow, wpadłeś dopiero na pomysł jak ViruS181 wstawił swój tut.

Widać że twoje IQ jest poniżej normy.

 

 

boże ale nóp

ja już to stosowałem od 100 lat a w virusa nie ma nic o SKILL_PROTO tylko jest dodawanie bonu!

Opublikowano

@UP

Wcale mi nie dowaliles, chociaz zabrzmialo to tak, jakbyś bardzo chciał.

Twój tut jest lepszy na swój sposób. Ja mój napisałem dla noobów, które zasypuja mnie pytaniami, dla swietego spokoju. ;]. - masz

Opublikowano

@UP

Wcale mi nie dowaliles, chociaz zabrzmialo to tak, jakbyś bardzo chciał.

Twój tut jest lepszy na swój sposób. Ja mój napisałem dla noobów, które zasypuja mnie pytaniami, dla swietego spokoju. ;]. - masz

 

Możliwe że tak zabrzmiało jeżeli masz mi to za złe to sory :>

 

@TOPIC

 

sry a spam :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...