Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe czyste i najnowsze


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak jesteś początkujący to na razie odpuść sobie z source, jeżeli nawet nie wiesz co to jest, pobaw się z plikami Terenzo.

Opublikowano

Pod source czy nie?

ty jesteś głupi !

niech się uczy na src przecież to jest otwarte game lool.

nie masz pojęcia na ten temat to sie nie wypowiadaj.

@

Zeph
Opublikowano

 

Pod source czy nie?

ty jesteś głupi !

niech się uczy na src przecież to jest otwarte game lool.

nie masz pojęcia na ten temat to sie nie wypowiadaj.

@

Zeph

 

Widzę, że nic o mnie nie wiesz.

Po co komu 20 tematów dziennie z zapytaniami co to jest, zamiast poświęcić 2-3 dni na naukę podstawowych rzeczy tak jak zabawia w bazie czy dodanie broni a potem przejść na source.

Lepiej uczyć się powoli a nie od razu na pałę, bo źle na tym wyjdzie.

A głupi to jesteś Ty. ;)

Opublikowano

 

 

Pod source czy nie?

ty jesteś głupi !

niech się uczy na src przecież to jest otwarte game lool.

nie masz pojęcia na ten temat to sie nie wypowiadaj.

@

Zeph

 

Widzę, że nic o mnie nie wiesz.

Po co komu 20 tematów dziennie z zapytaniami co to jest, zamiast poświęcić 2-3 dni na naukę podstawowych rzeczy tak jak zabawia w bazie czy dodanie broni a potem przejść na source.

Lepiej uczyć się powoli a nie od razu na pałę, bo źle na tym wyjdzie.

A głupi to jesteś Ty. ;)

 

o japierdole co za rak.

A na source nie może dodac sobie broni ? w czym jest różnica w dodawaniu.

Source = wiele możliwości  jeśli będzie miał problem wystarczy wejść w google.

@ Zeph

Leo :)

Opublikowano

 

 

 

Pod source czy nie?

ty jesteś głupi !

niech się uczy na src przecież to jest otwarte game lool.

nie masz pojęcia na ten temat to sie nie wypowiadaj.

@

Zeph

 

Widzę, że nic o mnie nie wiesz.

Po co komu 20 tematów dziennie z zapytaniami co to jest, zamiast poświęcić 2-3 dni na naukę podstawowych rzeczy tak jak zabawia w bazie czy dodanie broni a potem przejść na source.

Lepiej uczyć się powoli a nie od razu na pałę, bo źle na tym wyjdzie.

A głupi to jesteś Ty. ;)

 

o japierdole co za rak.

A na source nie może dodac sobie broni ? w czym jest różnica w dodawaniu.

Source = wiele możliwości  jeśli będzie miał problem wystarczy wejść w google.

@ Zeph

Leo :)

 

Widzę, że nie ma sensu z Tobą rozmawiać bo i tak do Ciebie nic nie dochodzi.

Żegnam, a autorowi tematu radziłbym zrobić to co opisałem w poprzednich postach.

Opublikowano

 

 

 

 

Pod source czy nie?

ty jesteś głupi !

niech się uczy na src przecież to jest otwarte game lool.

nie masz pojęcia na ten temat to sie nie wypowiadaj.

@

Zeph

 

Widzę, że nic o mnie nie wiesz.

Po co komu 20 tematów dziennie z zapytaniami co to jest, zamiast poświęcić 2-3 dni na naukę podstawowych rzeczy tak jak zabawia w bazie czy dodanie broni a potem przejść na source.

Lepiej uczyć się powoli a nie od razu na pałę, bo źle na tym wyjdzie.

A głupi to jesteś Ty. ;)

 

o japierdole co za rak.

A na source nie może dodac sobie broni ? w czym jest różnica w dodawaniu.

Source = wiele możliwości  jeśli będzie miał problem wystarczy wejść w google.

@ Zeph

Leo :)

 

Widzę, że nie ma sensu z Tobą rozmawiać bo i tak do Ciebie nic nie dochodzi.

Żegnam, a autorowi tematu radziłbym zrobić to co opisałem w poprzednich postach.

 

A ja bym nie radził bo gówno wiesz na ten temat :)

Opublikowano

 

 

 

 

 

Pod source czy nie?

ty jesteś głupi !

niech się uczy na src przecież to jest otwarte game lool.

nie masz pojęcia na ten temat to sie nie wypowiadaj.

@

Zeph

 

Widzę, że nic o mnie nie wiesz.

Po co komu 20 tematów dziennie z zapytaniami co to jest, zamiast poświęcić 2-3 dni na naukę podstawowych rzeczy tak jak zabawia w bazie czy dodanie broni a potem przejść na source.

Lepiej uczyć się powoli a nie od razu na pałę, bo źle na tym wyjdzie.

A głupi to jesteś Ty. ;)

 

o japierdole co za rak.

A na source nie może dodac sobie broni ? w czym jest różnica w dodawaniu.

Source = wiele możliwości  jeśli będzie miał problem wystarczy wejść w google.

@ Zeph

Leo :)

 

Widzę, że nie ma sensu z Tobą rozmawiać bo i tak do Ciebie nic nie dochodzi.

Żegnam, a autorowi tematu radziłbym zrobić to co opisałem w poprzednich postach.

 

A ja bym nie radził bo gówno wiesz na ten temat :)

 

Nie chce nic mówić, ale za pewne więcej od Ciebie.

Czekam również na Twoją Lorie która zapewne okaże się nie wypałem.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Pod source czy nie?

ty jesteś głupi !

niech się uczy na src przecież to jest otwarte game lool.

nie masz pojęcia na ten temat to sie nie wypowiadaj.

@

Zeph

 

Widzę, że nic o mnie nie wiesz.

Po co komu 20 tematów dziennie z zapytaniami co to jest, zamiast poświęcić 2-3 dni na naukę podstawowych rzeczy tak jak zabawia w bazie czy dodanie broni a potem przejść na source.

Lepiej uczyć się powoli a nie od razu na pałę, bo źle na tym wyjdzie.

A głupi to jesteś Ty. ;)

 

o japierdole co za rak.

A na source nie może dodac sobie broni ? w czym jest różnica w dodawaniu.

Source = wiele możliwości  jeśli będzie miał problem wystarczy wejść w google.

@ Zeph

Leo :)

 

Widzę, że nie ma sensu z Tobą rozmawiać bo i tak do Ciebie nic nie dochodzi.

Żegnam, a autorowi tematu radziłbym zrobić to co opisałem w poprzednich postach.

 

A ja bym nie radził bo gówno wiesz na ten temat :)

 

Nie chce nic mówić, ale za pewne więcej od Ciebie.

Czekam również na Twoją Lorie która zapewne okaże się nie wypałem.

 

więcej :DDDDDD

Ty Randomie to nie ba po mpc spamie że mam problemy z tego co wiem twój wcześniejszy nick Leo czy coś takiego więc siedź cicho.

@Topic 

Radzę ci postawić terenzo + src nie rób tego co radzi ten przygłup

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

Pod source czy nie?

ty jesteś głupi !

niech się uczy na src przecież to jest otwarte game lool.

nie masz pojęcia na ten temat to sie nie wypowiadaj.

@

Zeph

 

Widzę, że nic o mnie nie wiesz.

Po co komu 20 tematów dziennie z zapytaniami co to jest, zamiast poświęcić 2-3 dni na naukę podstawowych rzeczy tak jak zabawia w bazie czy dodanie broni a potem przejść na source.

Lepiej uczyć się powoli a nie od razu na pałę, bo źle na tym wyjdzie.

A głupi to jesteś Ty. ;)

 

o japierdole co za rak.

A na source nie może dodac sobie broni ? w czym jest różnica w dodawaniu.

Source = wiele możliwości  jeśli będzie miał problem wystarczy wejść w google.

@ Zeph

Leo :)

 

Widzę, że nie ma sensu z Tobą rozmawiać bo i tak do Ciebie nic nie dochodzi.

Żegnam, a autorowi tematu radziłbym zrobić to co opisałem w poprzednich postach.

 

A ja bym nie radził bo gówno wiesz na ten temat :)

 

Nie chce nic mówić, ale za pewne więcej od Ciebie.

Czekam również na Twoją Lorie która zapewne okaże się nie wypałem.

 

więcej :DDDDDD

Ty Randomie to nie ba po mpc spamie że mam problemy z tego co wiem twój wcześniejszy nick Leo czy coś takiego więc siedź cicho.

@Topic 

Radzę ci postawić terenzo + src nie rób tego co radzi ten przygłup

 

Tak, więcej.

"Kto pyta nie błądzi". Z tego co wiem Ty też miałeś sporo problemów.

Przynajmniej nie udostępniam wadliwych plików tak jak Twoje panele Ascariala, już kilka osób do mnie pisało z prośbą o naprawę. :D

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

Pod source czy nie?

ty jesteś głupi !

niech się uczy na src przecież to jest otwarte game lool.

nie masz pojęcia na ten temat to sie nie wypowiadaj.

@

Zeph

 

Widzę, że nic o mnie nie wiesz.

Po co komu 20 tematów dziennie z zapytaniami co to jest, zamiast poświęcić 2-3 dni na naukę podstawowych rzeczy tak jak zabawia w bazie czy dodanie broni a potem przejść na source.

Lepiej uczyć się powoli a nie od razu na pałę, bo źle na tym wyjdzie.

A głupi to jesteś Ty. ;)

 

o japierdole co za rak.

A na source nie może dodac sobie broni ? w czym jest różnica w dodawaniu.

Source = wiele możliwości  jeśli będzie miał problem wystarczy wejść w google.

@ Zeph

Leo :)

 

Widzę, że nie ma sensu z Tobą rozmawiać bo i tak do Ciebie nic nie dochodzi.

Żegnam, a autorowi tematu radziłbym zrobić to co opisałem w poprzednich postach.

 

A ja bym nie radził bo gówno wiesz na ten temat :)

 

Nie chce nic mówić, ale za pewne więcej od Ciebie.

Czekam również na Twoją Lorie która zapewne okaże się nie wypałem.

 

więcej :DDDDDD

Ty Randomie to nie ba po mpc spamie że mam problemy z tego co wiem twój wcześniejszy nick Leo czy coś takiego więc siedź cicho.

@topic 

Radzę ci postawić terenzo + src nie rób tego co radzi ten przygłup

 

Tak, więcej.

"Kto pyta nie błądzi". Z tego co wiem Ty też miałeś sporo problemów.

Przynajmniej nie udostępniam wadliwych plików tak jak Twoje panele Ascariala, już kilka osób do mnie pisało z prośbą o naprawę. :D

 

Nie będę tu spamił bo zaraz mi punkty doj3bią ąz jestem ciekaw jakich problemów normalnie z ciekawości ci na pw napiszę

Co do panelu to co to za problem zmienić położenie postaci lub wziąć z innego clienta loool

Beke mam z ciebie.

@topic

tu masz link do kodu http://www.mpcforum.pl/topic/1357786-kod-źródłowy-gry-metin2/#entry11545142

Jeśli będziesz miał jakiś problem przy kompilacji pisz w temacie lub mi pw.

A tego przygłupa nie słuchaj.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

Pod source czy nie?

ty jesteś głupi !

niech się uczy na src przecież to jest otwarte game lool.

nie masz pojęcia na ten temat to sie nie wypowiadaj.

@

Zeph

 

Widzę, że nic o mnie nie wiesz.

Po co komu 20 tematów dziennie z zapytaniami co to jest, zamiast poświęcić 2-3 dni na naukę podstawowych rzeczy tak jak zabawia w bazie czy dodanie broni a potem przejść na source.

Lepiej uczyć się powoli a nie od razu na pałę, bo źle na tym wyjdzie.

A głupi to jesteś Ty. ;)

 

o japierdole co za rak.

A na source nie może dodac sobie broni ? w czym jest różnica w dodawaniu.

Source = wiele możliwości  jeśli będzie miał problem wystarczy wejść w google.

@ Zeph

Leo :)

 

Widzę, że nie ma sensu z Tobą rozmawiać bo i tak do Ciebie nic nie dochodzi.

Żegnam, a autorowi tematu radziłbym zrobić to co opisałem w poprzednich postach.

 

A ja bym nie radził bo gówno wiesz na ten temat :)

 

Nie chce nic mówić, ale za pewne więcej od Ciebie.

Czekam również na Twoją Lorie która zapewne okaże się nie wypałem.

 

więcej :DDDDDD

Ty Randomie to nie ba po mpc spamie że mam problemy z tego co wiem twój wcześniejszy nick Leo czy coś takiego więc siedź cicho.

@Topic 

Radzę ci postawić terenzo + src nie rób tego co radzi ten przygłup

 

Tak, więcej.

"Kto pyta nie błądzi". Z tego co wiem Ty też miałeś sporo problemów.

Przynajmniej nie udostępniam wadliwych plików tak jak Twoje panele Ascariala, już kilka osób do mnie pisało z prośbą o naprawę. :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pod source czy nie?

ty jesteś głupi !

niech się uczy na src przecież to jest otwarte game lool.

nie masz pojęcia na ten temat to sie nie wypowiadaj.

@

Zeph

 

Widzę, że nic o mnie nie wiesz.

Po co komu 20 tematów dziennie z zapytaniami co to jest, zamiast poświęcić 2-3 dni na naukę podstawowych rzeczy tak jak zabawia w bazie czy dodanie broni a potem przejść na source.

Lepiej uczyć się powoli a nie od razu na pałę, bo źle na tym wyjdzie.

A głupi to jesteś Ty. ;)

 

o japierdole co za rak.

A na source nie może dodac sobie broni ? w czym jest różnica w dodawaniu.

Source = wiele możliwości  jeśli będzie miał problem wystarczy wejść w google.

@ Zeph

Leo :)

 

Widzę, że nie ma sensu z Tobą rozmawiać bo i tak do Ciebie nic nie dochodzi.

Żegnam, a autorowi tematu radziłbym zrobić to co opisałem w poprzednich postach.

 

A ja bym nie radził bo gówno wiesz na ten temat :)

 

Nie chce nic mówić, ale za pewne więcej od Ciebie.

Czekam również na Twoją Lorie która zapewne okaże się nie wypałem.

 

więcej :DDDDDD

Ty Randomie to nie ba po mpc spamie że mam problemy z tego co wiem twój wcześniejszy nick Leo czy coś takiego więc siedź cicho.

@Topic 

Radzę ci postawić terenzo + src nie rób tego co radzi ten przygłup

 

Obaj jesteście głupi.

 

/Na początek proponuję Ci postawić serwer na plikach terenzo, nauczyć się podstaw, czyli: języka lua i pythona, poznać budowę plików serwerowych, bazę danych oraz klienta, nauczyć się wprowadzać podstawowe zmiany na serwer, czyli m.in dodanie nowych broni/zbroi, pisanie/edycja questów, edycja klienta itp. 

 

Jeśli będziesz umiał zrobić podstawowe rzeczy, które wymieniłem wyżej dopiero zabierz się za zmianę game. Proponuję Ci kompilację w Visual Studio 2015 a nie korzystanie z gotowców (np. Tego, który podał NoName w swoim temacie). Dlaczego? Dlatego, że masz się czegoś nauczyć a nie lecieć całe życie na kombinacji "kopiuj+wklej".

 

DvTwT7Q.png 
USŁGI IPS
Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pod source czy nie?

ty jesteś głupi !

niech się uczy na src przecież to jest otwarte game lool.

nie masz pojęcia na ten temat to sie nie wypowiadaj.

@

Zeph

 

Widzę, że nic o mnie nie wiesz.

Po co komu 20 tematów dziennie z zapytaniami co to jest, zamiast poświęcić 2-3 dni na naukę podstawowych rzeczy tak jak zabawia w bazie czy dodanie broni a potem przejść na source.

Lepiej uczyć się powoli a nie od razu na pałę, bo źle na tym wyjdzie.

A głupi to jesteś Ty. ;)

 

o japierdole co za rak.

A na source nie może dodac sobie broni ? w czym jest różnica w dodawaniu.

Source = wiele możliwości  jeśli będzie miał problem wystarczy wejść w google.

@ Zeph

Leo :)

 

Widzę, że nie ma sensu z Tobą rozmawiać bo i tak do Ciebie nic nie dochodzi.

Żegnam, a autorowi tematu radziłbym zrobić to co opisałem w poprzednich postach.

 

A ja bym nie radził bo gówno wiesz na ten temat :)

 

Nie chce nic mówić, ale za pewne więcej od Ciebie.

Czekam również na Twoją Lorie która zapewne okaże się nie wypałem.

 

więcej :DDDDDD

Ty Randomie to nie ba po mpc spamie że mam problemy z tego co wiem twój wcześniejszy nick Leo czy coś takiego więc siedź cicho.

@Topic 

Radzę ci postawić terenzo + src nie rób tego co radzi ten przygłup

 

Tak, więcej.

"Kto pyta nie błądzi". Z tego co wiem Ty też miałeś sporo problemów.

Przynajmniej nie udostępniam wadliwych plików tak jak Twoje panele Ascariala, już kilka osób do mnie pisało z prośbą o naprawę. :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pod source czy nie?

ty jesteś głupi !

niech się uczy na src przecież to jest otwarte game lool.

nie masz pojęcia na ten temat to sie nie wypowiadaj.

@

Zeph

 

Widzę, że nic o mnie nie wiesz.

Po co komu 20 tematów dziennie z zapytaniami co to jest, zamiast poświęcić 2-3 dni na naukę podstawowych rzeczy tak jak zabawia w bazie czy dodanie broni a potem przejść na source.

Lepiej uczyć się powoli a nie od razu na pałę, bo źle na tym wyjdzie.

A głupi to jesteś Ty. ;)

 

o japierdole co za rak.

A na source nie może dodac sobie broni ? w czym jest różnica w dodawaniu.

Source = wiele możliwości  jeśli będzie miał problem wystarczy wejść w google.

@ Zeph

Leo :)

 

Widzę, że nie ma sensu z Tobą rozmawiać bo i tak do Ciebie nic nie dochodzi.

Żegnam, a autorowi tematu radziłbym zrobić to co opisałem w poprzednich postach.

 

A ja bym nie radził bo gówno wiesz na ten temat :)

 

Nie chce nic mówić, ale za pewne więcej od Ciebie.

Czekam również na Twoją Lorie która zapewne okaże się nie wypałem.

 

więcej :DDDDDD

Ty Randomie to nie ba po mpc spamie że mam problemy z tego co wiem twój wcześniejszy nick Leo czy coś takiego więc siedź cicho.

@Topic 

Radzę ci postawić terenzo + src nie rób tego co radzi ten przygłup

 

Obaj jesteście głupi.

 

/Na początek proponuję Ci postawić serwer na plikach terenzo, nauczyć się podstaw, czyli: języka lua i pythona, poznać budowę plików serwerowych, bazę danych oraz klienta, nauczyć się wprowadzać podstawowe zmiany na serwer, czyli m.in dodanie nowych broni/zbroi, pisanie/edycja questów, edycja klienta itp. 

 

Jeśli będziesz umiał zrobić podstawowe rzeczy, które wymieniłem wyżej dopiero zabierz się za zmianę game. Proponuję Ci kompilację w Visual Studio 2015 a nie korzystanie z gotowców (np. Tego, który podał NoName w swoim temacie). Dlaczego? Dlatego, że masz się czegoś nauczyć a nie lecieć całe życie na kombinacji "kopiuj+wklej".

 

To właśnie mam na myśli, a ten typ tego nie rozumie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...