Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] Crack - Nulled wstaje!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie prościej po prostu kupić ? 15usd to żadne pieniądze a wspierasz kogoś kto poświecą swój czas na to

 

Owszem dla powiedzmy amerykanina czy niemca te 15 dolarów miesięcznie to gówno. Ale jak Ci szary Polak zarabia 1200 na rękę to nie bardzo.

 

Na nulledzie wątpie, że pojawi się crack do L#. Chyba, że okaże się, że za atakami itp stał tak naprawdę ktoś od L# to wtedy może jakaś szansa jest. Ale na pewno nie będzie na nulledzie, bo będą mieli problemy w sądzie tak jak kiedyś.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

 

Nie prościej po prostu kupić ? 15usd to żadne pieniądze a wspierasz kogoś kto poświecą swój czas na to

 

Owszem dla powiedzmy amerykanina czy niemca te 15 dolarów miesięcznie to gówno. Ale jak Ci szary Polak zarabia 1200 na rękę to nie bardzo.

 

Na nulledzie wątpie, że pojawi się crack do L#. Chyba, że okaże się, że za atakami itp stał tak naprawdę ktoś od L# to wtedy może jakaś szansa jest. Ale na pewno nie będzie na nulledzie, bo będą mieli problemy w sądzie tak jak kiedyś.

 

Cóż nie każdy musi posiadać ten program. Skoro Cb na niego nie stać to nie instaluj. Prosta piłka.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...