Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zrobić, Żeby Skille Się Nie Ładowały, A Dawały Dmg?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ave. Dawno tu nie zaglądałem :P.

Nie wiem czy jest taki tut, szukałem, ale nie znalazłem więc napisze o tym, bo coraz czesciej dostaje PW z pytaniami jak to zrobić. Hm... wielu z was pomyśli, że jestem pojebany, bo przecież mod KaMeRa (kc Kamer :****) to umożliwia... Tak... Może i tak... Ale jak używamy za 2 razem np. sarży pod rząd to ona nie zadaje DMG... A ja przedstawie wam sposób, co zrobić aby skille się nie ładowały a zadawały DMG... :P

1. Łączymy się do navicata (u niektórych nie.. ;d)

->player->item

2. Szukamy jakiegoś itema z eq naszej postaci (mam nadzieje, że nawet neo potrafia to zrobić).

3. Ustawiamy bonus na szybkość zaklęcia ok. 20000. (tutorial by Poncio) - ID szybkosci zaklecia 9 ;PP.

I tyle! Banał, prawda? ;]

Od tej pory możemy pakować w kogoś sarze 60 razy na minute xD.

:*** Jak jest taki temat to prosze o warna, bo mam troche za mało xD.

Minuski prosze, a jak dacie plusy to tez bede szczesliwy, pierdoli mnie reputacja :DDD.

EDIT: Nazwa tematu miała być ZAdawały DMG xD

Opublikowano

rzal - każdy to wiedział zara napisze podobny!

 

 

lol naucz się pisać i ty na pewno wiedziałeś. To poradnik dla zielonych.

MOJE TUTY ZAPRASZAM:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/159388-tutedycja-itemkow-na-start-pliki-sui/

Opublikowano

lol naucz się pisać i ty na pewno wiedziałeś. To poradnik dla zielonych.

 

z nobami pisze RZAL

 

a co do topicu jak obiecałem tak zrobiłem - prosze lepszy :D

Opublikowano

Beznadziejne -.- To każdy umie tak zrobić ; >

 

Teraz piszesz beznadziejne i ze kazdy umie tak zrobic?

przeczytales ten temat i teraz piszesz ze kazdy umie?

 

Ja tego wczesniej nie widzialem + dla ciebie :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...