Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

jaki jest plugin albo skrypt lub na własne moby w serverze


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­

Prace nad takim pluginem zostały przeze mnie rozpoczęte. Tutaj masz screenshota podczas testów:

7RoTuMu.jpg

Niedługo plugin może opublikuje to wgrasz sobie na serwer. Wytrwałości kolego.

Wejdź na moją listę serwerów i zobacz wszystkie serwery minecraft

Opublikowano

Ale to prawdopodobnie tylko niewidzialne moby z itemem który wygląda jak kaczka i kiedy mob zaczyna się ruszać to podmieniasz item na taki z animacją i tyle. Taki plugin na serwerach z dużą ilością mobów będzie lagować .

Ale powodzenia przy pracach nad pluginem i  resource packiem. 

 

­

 

 

 

 

Prace nad takim pluginem zostały przeze mnie rozpoczęte. Tutaj masz screenshota podczas testów:

7RoTuMu.jpg

Niedługo plugin może opublikuje to wgrasz sobie na serwer. Wytrwałości kolego.

Opublikowano

­Ogólnie, to są armorstandy. Plugin będzie jedynie je respić zamiast commandbloków.

 

Zrób sobie Texturepack, i zainstaluj MythicMobs. Podmień model mobków, i masz swoje moby :).

Daj lajka! Nic to nie kosztuje, ale bardzo tego potrzebuje!


d9xa4.png


10 | 25 | 50 | 75 | 100 | 250 | 500 | 1000


Kliknij w obrazek! Zobacz nasz serwer!


Chcesz abym zobaczył? Napisz @Notrax3

Opublikowano

­Ogólnie, to są armorstandy. Plugin będzie jedynie je respić zamiast commandbloków.

 

Zrób sobie Texturepack, i zainstaluj MythicMobs. Podmień model mobków, i masz swoje moby :).

 

Innego sposobu zrobienia tego w pluginie nie ma. Poza tym to nie jest tylko respienie potworów, ale także ich obracanie, które jakby mogło się wydawać z pozorów nie jest wcale takie łatwe.

Moby mogą wyglądać bardziej naturalnie, niż minecraftowe moby. Gdyż mogę zaimplementować animacje (dużo roboty) poszczególnych elementów tego kurczaka (np. ruszanie skrzydłami podczas latania).

 

@Wind&Sky to nie jest resource pack. Plugin został tak stworzony, aby wykorzystać jak najmniej wysyłanych pakietów zaoszczędzając tym wydajność CPU. Więc nie będzie lagować.

 

 

@down - Normalne moby w minecrafcie potrafią wysyłać 10 pakietów w ciągu 1 sekundy, więc moje, które wysyłały by 6 pakietów (1 pakiet == 1 element) w ciągu jednej sekundy były by bardo wydajne.

­

Wejdź na moją listę serwerów i zobacz wszystkie serwery minecraft

Opublikowano

­Ogólnie, to są armorstandy. Plugin będzie jedynie je respić zamiast commandbloków.

 

Zrób sobie Texturepack, i zainstaluj MythicMobs. Podmień model mobków, i masz swoje moby :).

 

Jak tak zrobi to będzie to zabawnie wyglądać. Jak zrobi model bez animacji to będzie za graczem przemieszczał się model tylko. A jak zrobi model z animacja to jak mob będzie stal w miejscu to będzie dalej szedł. 

 

Jeśli są to tylko armorstandy to co to za moby xD

 

@Wind&Sky to nie jest resource pack. Plugin został tak stworzony, aby wykorzystać jak najmniej wysyłanych pakietów zaoszczędzając tym wydajność CPU. Więc nie będzie lagować.

 

Jestem ciekawy jak bardzo byś musiał to zoptymalizować żeby np przy 100 mobach które się ruszają, są atakowane lub atakują żeby to nie lagowało jak ruszasz każdym elementem z moba który ma np 6 elementów.

Opublikowano

 

­Ogólnie, to są armorstandy. Plugin będzie jedynie je respić zamiast commandbloków.

 

Zrób sobie Texturepack, i zainstaluj MythicMobs. Podmień model mobków, i masz swoje moby :).

 

Jak tak zrobi to będzie to zabawnie wyglądać. Jak zrobi model bez animacji to będzie za graczem przemieszczał się model tylko. A jak zrobi model z animacja to jak mob będzie stal w miejscu to będzie dalej szedł. 

 

Jeśli są to tylko armorstandy to co to za moby xD

 

??????????

 

@antyblezur

Da sie tylko tak jak napisal tirex napisal.

 

//EDIT:

 

Ogólnie, to są armorstandy. Plugin będzie jedynie je respić zamiast commandbloków.

 

Zrób sobie Texturepack, i zainstaluj MythicMobs. Podmień model mobków, i masz swoje moby  :).

 

Jak tak zrobi to będzie to zabawnie wyglądać. Jak zrobi model bez animacji to będzie za graczem przemieszczał się model tylko. A jak zrobi model z animacja to jak mob będzie stal w miejscu to będzie dalej szedł. 

 

Jeśli są to tylko armorstandy to co to za moby  xD

 

@Wind&Sky to nie jest resource pack. Plugin został tak stworzony, aby wykorzystać jak najmniej wysyłanych pakietów zaoszczędzając tym wydajność CPU. Więc nie będzie lagować.

 

Jestem ciekawy jak bardzo byś musiał to zoptymalizować żeby np przy 100 mobach które się ruszają, są atakowane lub atakują żeby to nie lagowało jak ruszasz każdym elementem z moba który ma np 6 elementów.

 

 

???????????////////////////////???????????...

WYNCEJ RAMU!!!!!!!!!!

u5niwrQ.png

Opublikowano

 

 

­Ogólnie, to są armorstandy. Plugin będzie jedynie je respić zamiast commandbloków.

 

Zrób sobie Texturepack, i zainstaluj MythicMobs. Podmień model mobków, i masz swoje moby :).

 

Jak tak zrobi to będzie to zabawnie wyglądać. Jak zrobi model bez animacji to będzie za graczem przemieszczał się model tylko. A jak zrobi model z animacja to jak mob będzie stal w miejscu to będzie dalej szedł. 

 

Jeśli są to tylko armorstandy to co to za moby xD

 

??????????

 

@antyblezur

Da sie tylko tak jak napisal tirex napisal.

 

//EDIT:

 

Ogólnie, to są armorstandy. Plugin będzie jedynie je respić zamiast commandbloków.

 

Zrób sobie Texturepack, i zainstaluj MythicMobs. Podmień model mobków, i masz swoje moby  :).

 

Jak tak zrobi to będzie to zabawnie wyglądać. Jak zrobi model bez animacji to będzie za graczem przemieszczał się model tylko. A jak zrobi model z animacja to jak mob będzie stal w miejscu to będzie dalej szedł. 

 

Jeśli są to tylko armorstandy to co to za moby  xD

 

@Wind&Sky to nie jest resource pack. Plugin został tak stworzony, aby wykorzystać jak najmniej wysyłanych pakietów zaoszczędzając tym wydajność CPU. Więc nie będzie lagować.

 

Jestem ciekawy jak bardzo byś musiał to zoptymalizować żeby np przy 100 mobach które się ruszają, są atakowane lub atakują żeby to nie lagowało jak ruszasz każdym elementem z moba który ma np 6 elementów.

 

 

???????????////////////////////???????????...

WYNCEJ RAMU!!!!!!!!!!

 

 

 

 

#1 Co??

 

#2 A co ma ilosc ramu do obliczeń procesora?????

Opublikowano

 

 

 

­Ogólnie, to są armorstandy. Plugin będzie jedynie je respić zamiast commandbloków.

 

Zrób sobie Texturepack, i zainstaluj MythicMobs. Podmień model mobków, i masz swoje moby :).

 

Jak tak zrobi to będzie to zabawnie wyglądać. Jak zrobi model bez animacji to będzie za graczem przemieszczał się model tylko. A jak zrobi model z animacja to jak mob będzie stal w miejscu to będzie dalej szedł. 

 

Jeśli są to tylko armorstandy to co to za moby xD

 

??????????

 

@antyblezur

Da sie tylko tak jak napisal tirex napisal.

 

//EDIT:

 

Ogólnie, to są armorstandy. Plugin będzie jedynie je respić zamiast commandbloków.

 

Zrób sobie Texturepack, i zainstaluj MythicMobs. Podmień model mobków, i masz swoje moby  :).

 

Jak tak zrobi to będzie to zabawnie wyglądać. Jak zrobi model bez animacji to będzie za graczem przemieszczał się model tylko. A jak zrobi model z animacja to jak mob będzie stal w miejscu to będzie dalej szedł. 

 

Jeśli są to tylko armorstandy to co to za moby  xD

 

@Wind&Sky to nie jest resource pack. Plugin został tak stworzony, aby wykorzystać jak najmniej wysyłanych pakietów zaoszczędzając tym wydajność CPU. Więc nie będzie lagować.

 

Jestem ciekawy jak bardzo byś musiał to zoptymalizować żeby np przy 100 mobach które się ruszają, są atakowane lub atakują żeby to nie lagowało jak ruszasz każdym elementem z moba który ma np 6 elementów.

 

 

???????????////////////////////???????????...

WYNCEJ RAMU!!!!!!!!!!

 

 

 

 

#1 Co??

 

#2 A co ma ilosc ramu do obliczeń procesora?????

 

 

Jak jest mało RAMu to procesor nie pracuje bo nie ma gdzie zapisywać danych.

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Q8eOMob.png

Opublikowano

 

 

 

­Ogólnie, to są armorstandy. Plugin będzie jedynie je respić zamiast commandbloków.

 

Zrób sobie Texturepack, i zainstaluj MythicMobs. Podmień model mobków, i masz swoje moby :).

 

Jak tak zrobi to będzie to zabawnie wyglądać. Jak zrobi model bez animacji to będzie za graczem przemieszczał się model tylko. A jak zrobi model z animacja to jak mob będzie stal w miejscu to będzie dalej szedł. 

 

Jeśli są to tylko armorstandy to co to za moby xD

 

??????????

 

@antyblezur

Da sie tylko tak jak napisal tirex napisal.

 

//EDIT:

 

Ogólnie, to są armorstandy. Plugin będzie jedynie je respić zamiast commandbloków.

 

Zrób sobie Texturepack, i zainstaluj MythicMobs. Podmień model mobków, i masz swoje moby  :).

 

Jak tak zrobi to będzie to zabawnie wyglądać. Jak zrobi model bez animacji to będzie za graczem przemieszczał się model tylko. A jak zrobi model z animacja to jak mob będzie stal w miejscu to będzie dalej szedł. 

 

Jeśli są to tylko armorstandy to co to za moby  xD

 

@Wind&Sky to nie jest resource pack. Plugin został tak stworzony, aby wykorzystać jak najmniej wysyłanych pakietów zaoszczędzając tym wydajność CPU. Więc nie będzie lagować.

 

Jestem ciekawy jak bardzo byś musiał to zoptymalizować żeby np przy 100 mobach które się ruszają, są atakowane lub atakują żeby to nie lagowało jak ruszasz każdym elementem z moba który ma np 6 elementów.

 

 

???????????////////////////////???????????...

WYNCEJ RAMU!!!!!!!!!!

 

 

 

 

#1 Co??

 

#2 A co ma ilosc ramu do obliczeń procesora?????

 

#1 Przeczytales chociaz to co napisales?

#2 DX

u5niwrQ.png

Opublikowano

@PabloTL,@ xKrystianeq

#1

Tak.

Zrób sobie Texturepack, i zainstaluj MythicMobs. Podmień model mobków, i masz swoje moby  :).

Komentarz: Jak tak zrobi to będzie to zabawnie wyglądać. Jak zrobi model bez animacji to będzie za graczem przemieszczał się model tylko. A jak zrobi model z animacja to jak mob będzie stal w miejscu to będzie dalej szedł. 

Macie filmik jak ktoś nie zrozumiał.

https://www.youtube.com/watch?v=E-u9kY68YhM

 

 

 

#2

Czyli co na serwerze zużycie procesora 100% dokładam ramu ooo działa. -.-

Chodzi mi o ilość operacji które trzeba wykonać dla jednego moba tym będzie zajmował się procesor serwera a ram nie ma tu dużo do gadania.

Opublikowano

 

 

 

 

­Ogólnie, to są armorstandy. Plugin będzie jedynie je respić zamiast commandbloków.

 

Zrób sobie Texturepack, i zainstaluj MythicMobs. Podmień model mobków, i masz swoje moby :).

 

Jak tak zrobi to będzie to zabawnie wyglądać. Jak zrobi model bez animacji to będzie za graczem przemieszczał się model tylko. A jak zrobi model z animacja to jak mob będzie stal w miejscu to będzie dalej szedł. 

 

Jeśli są to tylko armorstandy to co to za moby xD

 

??????????

 

@antyblezur

Da sie tylko tak jak napisal tirex napisal.

 

//EDIT:

 

Ogólnie, to są armorstandy. Plugin będzie jedynie je respić zamiast commandbloków.

 

Zrób sobie Texturepack, i zainstaluj MythicMobs. Podmień model mobków, i masz swoje moby  :).

 

Jak tak zrobi to będzie to zabawnie wyglądać. Jak zrobi model bez animacji to będzie za graczem przemieszczał się model tylko. A jak zrobi model z animacja to jak mob będzie stal w miejscu to będzie dalej szedł. 

 

Jeśli są to tylko armorstandy to co to za moby  xD

 

@Wind&Sky to nie jest resource pack. Plugin został tak stworzony, aby wykorzystać jak najmniej wysyłanych pakietów zaoszczędzając tym wydajność CPU. Więc nie będzie lagować.

 

Jestem ciekawy jak bardzo byś musiał to zoptymalizować żeby np przy 100 mobach które się ruszają, są atakowane lub atakują żeby to nie lagowało jak ruszasz każdym elementem z moba który ma np 6 elementów.

 

 

???????????////////////////////???????????...

WYNCEJ RAMU!!!!!!!!!!

 

 

 

 

#1 Co??

 

#2 A co ma ilosc ramu do obliczeń procesora?????

 

#1 Przeczytales chociaz to co napisales?

#2 DX

 

 

@PabloTL,@ xKrystianeq

#1

Tak.

Zrób sobie Texturepack, i zainstaluj MythicMobs. Podmień model mobków, i masz swoje moby  :).

Komentarz: Jak tak zrobi to będzie to zabawnie wyglądać. Jak zrobi model bez animacji to będzie za graczem przemieszczał się model tylko. A jak zrobi model z animacja to jak mob będzie stal w miejscu to będzie dalej szedł. 

Macie filmik jak ktoś nie zrozumiał.

https://www.youtube.com/watch?v=E-u9kY68YhM

 

 

 

#2

Czyli co na serwerze zużycie procesora 100% dokładam ramu ooo działa. -.-

Chodzi mi o ilość operacji które trzeba wykonać dla jednego moba tym będzie zajmował się procesor serwera a ram nie ma tu dużo do gadania.

 

Nie.... jak masz więcej RAM to mnie jest zużywany procesor.

 

A tak poza tym to chyba poczekam na ten plugin i nie będę robić modów.

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Q8eOMob.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...