Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Obecna meta


wapek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,nie grałem w lola przez 3/4 miesiące i jak wygląda obecnie meta?Jakie postacie są mocne i co się zmieniło?Najlepiej jakby mi ktoś wypisał najmocniejsze postacie na każdą linie.

Opublikowano

Top - golemy typu maokai, irelia, trundle , vladek

Mid - viktor , vladek , ryze 

Adc - Cait,ez,lucek

Supp - Braum, brand, soraka <> taric 

Jungle - nidda, gragas, kha zix

U mad m8?

Opublikowano

Top - mao , ekko , vlad, swain, ireallia, trundle

mid - viktor, azir, zed, vlad

supp - braum, soraka, karma, morg, taric

jungle - graves, kindred, gragas, elise

Opublikowano

Top - Vladmimir, Irelia, Trundle i maokai

Jungle: Kindred, Elise, Nidalee

Mid: Victor, Zed, Azir

ADC: Vayne, Lucian, Sivir, Ez, Caitlyn

Support: Braum, Karma, Bard, Thresh

200.gif


 


POMOGŁEM? ZOSTAW LIKA ! :D

Opublikowano

Na tą metę mocne są postacie tankowate+build tank i kosisz :P

To zależy od dywizji/ligi w jakiej jesteś.

Na niskie z b5 do s5 nasusa

-Jak się nastackuje to nie ma typa za 1-2 uderzeniem.

-Ludzie na niskich nie potrafią na niego grać

-Ten jego lifesteel :P

Z b5 do g1  polecam LB na mida

-Fajne plejsy można robić.

-Ludzie także nie ogarniają jak na nią grać.

-DUŻEEEE DMG

9u2pvr.gif

Opublikowano

Na tą metę mocne są postacie tankowate+build tank i kosisz :P

To zależy od dywizji/ligi w jakiej jesteś.

Na niskie z b5 do s5 nasusa

-Jak się nastackuje to nie ma typa za 1-2 uderzeniem.

-Ludzie na niskich nie potrafią na niego grać

-Ten jego lifesteel :P

Z b5 do g1  polecam LB na mida

-Fajne plejsy można robić.

-Ludzie także nie ogarniają jak na nią grać.

-DUŻEEEE DMG

Meta tanków mija kolego :)

W dodatku "lifesteel" i czego od ciebie oczekiwać.

 

@topic

TOP - offtanki, Trinity po zmianach kosi = Jax, Irelia, Vlad, Maokai

MID - Azir ( pod warunkiem, że jesteś ogarnięty ), Zed, Viktor i Ania po zmianach Tibbersa kosi.

JUNG - Kindred ( nerfy dostali, ale nadal całkiem silni ), Nidalee, Kha'Zix

ADC - Ashe jest porządnym pickiem, Cait, Kog jak ogarniasz, Sivir

SUPP - tu się nie wypowiem bo nie gram, ale zauważyłem Tarica po zmianach, Brauma i Thresha :)

Opublikowano

top - mao vlad ryze irelka

jungle - nida grag kha rengo

mid - azir vlad victor

adc - cait twitch ez luc jhin ashe

sup - thresh <3 braum alistar soraka karma

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...