Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o reworku serwera?


Sooriks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Serwer pod hajs czy "REPUTACJE" chce odbudowac ?

 

Ludzie! każdy, KAŻDY, K A Ż D Y serwer prywatny jest pod hajs, jeśli myślicie, że ktoś wykłada pieniądze z własnej kieszeni, żeby sprawić komuś przyjemność stawiając serwer - jesteście w błędzie :)

 

Co do Alt*osa - Nie polecam, serwer postawiony na VPS raczej nie wypali.

 

DvTwT7Q.png 
USŁGI IPS
Opublikowano

Kolejny kotlet od jego teamu. Nie ma co wierzyć, że robi on serwer sam w jednym filmie mówił o tym, że nie zna podstaw obsługi serwera i jego konfiguracji.

Opublikowano

Kolejny kotlet od jego teamu. Nie ma co wierzyć, że robi on serwer sam w jednym filmie mówił o tym, że nie zna podstaw obsługi serwera i jego konfiguracji.

Kolejny kotlet? A lanerisy to co? Teriosy, invorie to co? Pierdolicie, że nie ma wystawiania już kotletów a siuras i te inne wasze przydupasy wystawiać czy coś w tym stylu mogą. Akurat invorie są spoko, ale lanerisy i teriosy porażka metina, ciągle to samo tylko pozmieniane sety i inna kolejność map i dungeonów, manipulują wami a wy to łapiecie :v

Opublikowano

 

Kolejny kotlet od jego teamu. Nie ma co wierzyć, że robi on serwer sam w jednym filmie mówił o tym, że nie zna podstaw obsługi serwera i jego konfiguracji.

Kolejny kotlet? A lanerisy to co? Teriosy, invorie to co? Pierdolicie, że nie ma wystawiania już kotletów a siuras i te inne wasze przydupasy wystawiać czy coś w tym stylu mogą. Akurat invorie są spoko, ale lanerisy i teriosy porażka metina, ciągle to samo tylko pozmieniane sety i inna kolejność map i dungeonów, manipulują wami a wy to łapiecie :v

 

 

Tylko, że jak te teriosy i lanerisy startują to trzymają się parę miesięcy a a****s przy swojej pierwszej odsłonie pokazał co potrafi.

Opublikowano

 

 

Serwer pod hajs czy "REPUTACJE" chce odbudowac ?

 

Ludzie! każdy, KAŻDY, K A Ż D Y serwer prywatny jest pod hajs, jeśli myślicie, że ktoś wykłada pieniądze z własnej kieszeni, żeby sprawić komuś przyjemność stawiając serwer - jesteście w błędzie :)

 

Co do Alt*osa - Nie polecam, serwer postawiony na VPS raczej nie wypali.

 

A global pod hajs nie jest ?

Opublikowano

 

 

Kolejny kotlet od jego teamu. Nie ma co wierzyć, że robi on serwer sam w jednym filmie mówił o tym, że nie zna podstaw obsługi serwera i jego konfiguracji.

Kolejny kotlet? A lanerisy to co? Teriosy, invorie to co? Pierdolicie, że nie ma wystawiania już kotletów a siuras i te inne wasze przydupasy wystawiać czy coś w tym stylu mogą. Akurat invorie są spoko, ale lanerisy i teriosy porażka metina, ciągle to samo tylko pozmieniane sety i inna kolejność map i dungeonów, manipulują wami a wy to łapiecie :v

 

 

Tylko, że jak te teriosy i lanerisy startują to trzymają się parę miesięcy a a****s przy swojej pierwszej odsłonie pokazał co potrafi.

 

No właśnie widze jak stoją.. bez graczy, a****s przynajmniej stał, ale małysz potrafił się przyznać do paru rzeczy a nie tak jak surek i te inne cioty co tylko potrafią hajs z ludzi ściągać, a wy im na to pozwalacie. Surek ile serwerów wystawił na tym forum? Jeśli się nie myle to grubo ponad 5, teriosów nie lepiej też było 4/5 jak nie więcej, takie serwery to trzymacie, a serwery które mogą mieć przyszłość nie mówie akurat o a****sie, ale np o barii, podróba teriosa, ale przynajmniej było sporo rzeczy zmienione i nie w stylu surka, że pozmienia kolejność setów, map, dungeonów tylko było większość zmienione.

Opublikowano

 

 

 

Kolejny kotlet od jego teamu. Nie ma co wierzyć, że robi on serwer sam w jednym filmie mówił o tym, że nie zna podstaw obsługi serwera i jego konfiguracji.

Kolejny kotlet? A lanerisy to co? Teriosy, invorie to co? Pierdolicie, że nie ma wystawiania już kotletów a siuras i te inne wasze przydupasy wystawiać czy coś w tym stylu mogą. Akurat invorie są spoko, ale lanerisy i teriosy porażka metina, ciągle to samo tylko pozmieniane sety i inna kolejność map i dungeonów, manipulują wami a wy to łapiecie :v

 

 

Tylko, że jak te teriosy i lanerisy startują to trzymają się parę miesięcy a a****s przy swojej pierwszej odsłonie pokazał co potrafi.

 

No właśnie widze jak stoją.. bez graczy, a****s przynajmniej stał, ale małysz potrafił się przyznać do paru rzeczy a nie tak jak surek i te inne cioty co tylko potrafią hajs z ludzi ściągać, a wy im na to pozwalacie. Surek ile serwerów wystawił na tym forum? Jeśli się nie myle to grubo ponad 5, teriosów nie lepiej też było 4/5 jak nie więcej, takie serwery to trzymacie, a serwery które mogą mieć przyszłość nie mówie akurat o a****sie, ale np o barii, podróba teriosa, ale przynajmniej było sporo rzeczy zmienione i nie w stylu surka, że pozmienia kolejność setów, map, dungeonów tylko było większość zmienione.

 

Czyżby następny pustak z kanału Ma*ysz Squad ? Bajeczka o hajsie i podrobionym ss jak z*******a przynęta, połknąłeś ?

9909414654143781403620.png

Opublikowano

Szkoda klawiatury aby wypowiadać się o tym syfie

Rozpoczęcie przygody z metinem2. ??.11.2008

 

Opublikowano

 

 

 

 

Kolejny kotlet od jego teamu. Nie ma co wierzyć, że robi on serwer sam w jednym filmie mówił o tym, że nie zna podstaw obsługi serwera i jego konfiguracji.

Kolejny kotlet? A lanerisy to co? Teriosy, invorie to co? Pierdolicie, że nie ma wystawiania już kotletów a siuras i te inne wasze przydupasy wystawiać czy coś w tym stylu mogą. Akurat invorie są spoko, ale lanerisy i teriosy porażka metina, ciągle to samo tylko pozmieniane sety i inna kolejność map i dungeonów, manipulują wami a wy to łapiecie :v

 

 

Tylko, że jak te teriosy i lanerisy startują to trzymają się parę miesięcy a a****s przy swojej pierwszej odsłonie pokazał co potrafi.

 

No właśnie widze jak stoją.. bez graczy, a****s przynajmniej stał, ale małysz potrafił się przyznać do paru rzeczy a nie tak jak surek i te inne cioty co tylko potrafią hajs z ludzi ściągać, a wy im na to pozwalacie. Surek ile serwerów wystawił na tym forum? Jeśli się nie myle to grubo ponad 5, teriosów nie lepiej też było 4/5 jak nie więcej, takie serwery to trzymacie, a serwery które mogą mieć przyszłość nie mówie akurat o a****sie, ale np o barii, podróba teriosa, ale przynajmniej było sporo rzeczy zmienione i nie w stylu surka, że pozmienia kolejność setów, map, dungeonów tylko było większość zmienione.

 

Czyżby następny pustak z kanału Ma*ysz Squad ? Bajeczka o hajsie i podrobionym ss jak z*******a przynęta, połknąłeś ?

 

Gówno wiesz to sie nie wypowiadaj cebulo jeebana, gdybyś wiedział to nie jestem ani za nim ani za nikim kto tworzy serwery metin2 bo 9/10 z nich to sami oszuści, jeden większy drugi mniejszy, ale wiem że małysz potrafi chociaż się przyznać do błędu a nie jak większość coś wymyśli i spierrdala, a potem wychodzi z kolejnym serwerem.

Opublikowano

 

 

 

 

 

Kolejny kotlet od jego teamu. Nie ma co wierzyć, że robi on serwer sam w jednym filmie mówił o tym, że nie zna podstaw obsługi serwera i jego konfiguracji.

Kolejny kotlet? A lanerisy to co? Teriosy, invorie to co? Pierdolicie, że nie ma wystawiania już kotletów a siuras i te inne wasze przydupasy wystawiać czy coś w tym stylu mogą. Akurat invorie są spoko, ale lanerisy i teriosy porażka metina, ciągle to samo tylko pozmieniane sety i inna kolejność map i dungeonów, manipulują wami a wy to łapiecie :v

 

 

Tylko, że jak te teriosy i lanerisy startują to trzymają się parę miesięcy a a****s przy swojej pierwszej odsłonie pokazał co potrafi.

 

No właśnie widze jak stoją.. bez graczy, a****s przynajmniej stał, ale małysz potrafił się przyznać do paru rzeczy a nie tak jak surek i te inne cioty co tylko potrafią hajs z ludzi ściągać, a wy im na to pozwalacie. Surek ile serwerów wystawił na tym forum? Jeśli się nie myle to grubo ponad 5, teriosów nie lepiej też było 4/5 jak nie więcej, takie serwery to trzymacie, a serwery które mogą mieć przyszłość nie mówie akurat o a****sie, ale np o barii, podróba teriosa, ale przynajmniej było sporo rzeczy zmienione i nie w stylu surka, że pozmienia kolejność setów, map, dungeonów tylko było większość zmienione.

 

Czyżby następny pustak z kanału Ma*ysz Squad ? Bajeczka o hajsie i podrobionym ss jak z*******a przynęta, połknąłeś ?

 

Gówno wiesz to sie nie wypowiadaj cebulo jeebana, gdybyś wiedział to nie jestem ani za nim ani za nikim kto tworzy serwery metin2 bo 9/10 z nich to sami oszuści, jeden większy drugi mniejszy, ale wiem że małysz potrafi chociaż się przyznać do błędu a nie jak większość coś wymyśli i spierrdala, a potem wychodzi z kolejnym serwerem.

 

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD A małysz to nie robi kolejnego serwera xD?

Opublikowano

 

 

 

Kolejny kotlet od jego teamu. Nie ma co wierzyć, że robi on serwer sam w jednym filmie mówił o tym, że nie zna podstaw obsługi serwera i jego konfiguracji.

Kolejny kotlet? A lanerisy to co? Teriosy, invorie to co? Pierdolicie, że nie ma wystawiania już kotletów a siuras i te inne wasze przydupasy wystawiać czy coś w tym stylu mogą. Akurat invorie są spoko, ale lanerisy i teriosy porażka metina, ciągle to samo tylko pozmieniane sety i inna kolejność map i dungeonów, manipulują wami a wy to łapiecie :v

 

 

Tylko, że jak te teriosy i lanerisy startują to trzymają się parę miesięcy a a****s przy swojej pierwszej odsłonie pokazał co potrafi.

 

No właśnie widze jak stoją.. bez graczy, a****s przynajmniej stał, ale małysz potrafił się przyznać do paru rzeczy a nie tak jak surek i te inne cioty co tylko potrafią hajs z ludzi ściągać, a wy im na to pozwalacie. Surek ile serwerów wystawił na tym forum? Jeśli się nie myle to grubo ponad 5, teriosów nie lepiej też było 4/5 jak nie więcej, takie serwery to trzymacie, a serwery które mogą mieć przyszłość nie mówie akurat o a****sie, ale np o barii, podróba teriosa, ale przynajmniej było sporo rzeczy zmienione i nie w stylu surka, że pozmienia kolejność setów, map, dungeonów tylko było większość zmienione.

 

 

Przepraszam bardzo, ale terios wystartował 3 raz i ostatni, a nie jak słuchacie swoich guru MPCforuma, ze 10 czy 15 raz..

Opublikowano

 

 

 

Serwer pod hajs czy "REPUTACJE" chce odbudowac ?

 

Ludzie! każdy, KAŻDY, K A Ż D Y serwer prywatny jest pod hajs, jeśli myślicie, że ktoś wykłada pieniądze z własnej kieszeni, żeby sprawić komuś przyjemność stawiając serwer - jesteście w błędzie :)

 

Co do Alt*osa - Nie polecam, serwer postawiony na VPS raczej nie wypali.

 

A global pod hajs nie jest ?

 

Nawet głupie gry.pl są pod hajs więc globalny  serwer metin2 tym bardziej  xD

 

DvTwT7Q.png 
USŁGI IPS

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...