Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TimeBot problem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem odnośnie tego iż mam TimeBot'a jakiegoś ISLAM czy coś takiego, no i skonfigurowałem wszystko co potrzeba było, ale mam problem z uruchomieniem go na serwer... Co może być powodem błędu ?? Ktoś mi pomoże ?

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

­Wyślij 15 linijkę pliku config.php z katalogu bota.

No mam ustawione tam kanał na który ma wejść i jakoś nie chce mi wbić nie wiem co się dzieje...

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Usuń spację pomiędzy cyfrą a ";".­

To nie ma nic do rzeczy, daj linijkę wyżej, prawdopodobnie zapomniałeś ;.
Opublikowano

 

No tak mam zrobione

http://scr.hu/6eii/98qtb

Nie masz średnika po zmiennej bot_nickname.

Ta linijka powinna wyglądać:

$bot_nickname = 'TimeBot';

No dobra już tak ustawiłem i dalej nic... A te wszystkie " ; " mają być oddzielnie czy razem ? 

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

 

 

No tak mam zrobione

http://scr.hu/6eii/98qtb

Nie masz średnika po zmiennej bot_nickname.

Ta linijka powinna wyglądać:

$bot_nickname = 'TimeBot';

No dobra już tak ustawiłem i dalej nic... A te wszystkie " ; " mają być oddzielnie czy razem ? 

 

 

Nie ma różnicy.

­

(')(.)(;)

Opublikowano

 

 

 

No tak mam zrobione

http://scr.hu/6eii/98qtb

Nie masz średnika po zmiennej bot_nickname.

Ta linijka powinna wyglądać:

$bot_nickname = 'TimeBot';

No dobra już tak ustawiłem i dalej nic... A te wszystkie " ; " mają być oddzielnie czy razem ? 

 

 

Nie ma różnicy.

­

 

No to skoro wszędzie mam to ustawione to dalej mi nic nie idzie... a na vps wszystko jest wgrane itd... wyskakuje mi ciągle to http://scr.hu/6eii/d20fr

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Jaką komendą odpalasz bota?­

./bot.sh start

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Jaką komendą odpalasz bota?­

Odpal jeszcze raz komendą:

php timebot.php
Opublikowano

 

Jaką komendą odpalasz bota?­

Odpal jeszcze raz komendą:

php timebot.php

Dzięki odpalił się tylko mam drugi problem ;c jak ustawić aktualną godzinę ??

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

 

 

Jaką komendą odpalasz bota?­

Odpal jeszcze raz komendą:

php timebot.php

Dzięki odpalił się tylko mam drugi problem ;c jak ustawić aktualną godzinę ??

 

W timebot.php masz w siódmej linijce coś takiego jak:

date_default_timezone_set('Asia/Riyadh');

zmieniasz to na:

date_default_timezone_set('Europe/Warsaw');
Opublikowano

 

 

 

Jaką komendą odpalasz bota?­

Odpal jeszcze raz komendą:

php timebot.php

Dzięki odpalił się tylko mam drugi problem ;c jak ustawić aktualną godzinę ??

 

W timebot.php masz w siódmej linijce coś takiego jak:

date_default_timezone_set('Asia/Riyadh');

zmieniasz to na:

date_default_timezone_set('Europe/Warsaw');

A mam problem bo on nie chce kurde działać wejdzie i wychodzi... dlaczego ?

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

 

 

 

 

Jaką komendą odpalasz bota?­

Odpal jeszcze raz komendą:

php timebot.php

Dzięki odpalił się tylko mam drugi problem ;c jak ustawić aktualną godzinę ??

 

W timebot.php masz w siódmej linijce coś takiego jak:

date_default_timezone_set('Asia/Riyadh');

zmieniasz to na:

date_default_timezone_set('Europe/Warsaw');

A mam problem bo on nie chce kurde działać wejdzie i wychodzi... dlaczego ?

 

Daj log.

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...