Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Naprawa Sony Xperii Z.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ostatnio spotkała mnie nie przyjemna sytuacja , otóż upadła mi xperia z , i dotyk nie działa na wiekszości ekranu , teraz pytanie
Ile może kosztować naprawa , gdzieś w jakimś salonie czy coś, i czy warto bedzie  naprawiać czy kupić nowy :P

Profil Steam ---->  *Kliknij*


Chcesz posnapować? *-* Dodaj : gabryyy997

Opublikowano

Idź do jakiegoś komisu, pokaż telefon i dowiesz się ile orientacyjnie będzie kosztowała naprawa i czy w ogóle opłaca się naprawiać. ;)

Jeśli tylko dotyk Ci padł to myślę, że jakoś okolice stówki będzie Cie kosztować.

Opublikowano

Mój znajomy za wymianę ekranu w xperii z2 płacił 400zł, a po miesiącu znowu się zepsuł xD. Ja na twoim miejscu brałbym nowy telefon

#JebacSygnatury

Opublikowano

Ekran nowy z 200zl a w salonach pewnie wezmą też.za robotę

 

Widzę kolego, że zamiast iść i zapytać o telefon w komisach/ salonach to wolisz spekulować na mpc.

Weź mi wytłumacz swój tok myślowy - piszesz, że nie działa Ci dotyk to po co piszesz o nowym ekranie?

Jeśli spojrzysz na telefon i ekran wszystko wyświetla i nie widzisz głębokich rys, przebarwień ani nic innego to znaczy, że wyświetlacz jest cały, a do wymiany jest tylko szybka z digitizerem, a nie cały ekran.

lol :)

Opublikowano

Licz 400-500 zł za wymianę ekranu (wymieniają szybkę + digitizer). Nie opłaca się - kup coś nowego. 

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Admin Cienia
Opublikowano

Sam kupiłem rok z groszem temu xperia z3 dual z ubezpieczeniem i innymi bajerami za 3800, potem załowałem że ubezpieczyłem a jakis czas pozniej miałem wypadek i uszkodziłem telefon, zgłosiłem szkode, okazało sie że naprawa wyniesie ponad 3 tysie i dali mi nowy tel bo sie im bardziej opłacało z fakturką na 1750

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...