Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Deathknight i pvp.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej ostatnio wbiłem 60 lvl i chciałem spróbować swoich sił DK, o ile w expie sobie radze dobrze to w pvp w ogóle nic nie robię i tutaj moje pytanie unholy/frost/blood, który najlepszy pod pvp, jak rozdawać talenty, protipy do gry nimi pvp jak i pve.

Opublikowano

Skupiając sie na end game najlepszym dk jest dk frost, talenty możesz podpatrzeć na noxxic.com tam również znajdziesz wskazówki, a macros na icy-veins z tego co pamiętam :)

Jeżeli pomogłem Daj + I'll be happy :)


Wystarczy kliknąć :)


giphy.gif

Opublikowano

Skupiając sie na end game najlepszym dk jest dk frost, talenty możesz podpatrzeć na noxxic.com tam również znajdziesz wskazówki, a macros na icy-veins z tego co pamiętam :)

A wiesz może czy w legionie dk będzie lepszy lub gorszy ?

Opublikowano

Ciężko stwierdzić, w ciągu paru miesięcy może być parę hotfixów odnośnie klas więc na ten moment nie mogę nic powiedzieć.

Jeżeli pomogłem Daj + I'll be happy :)


Wystarczy kliknąć :)


giphy.gif

Opublikowano

Co wy macie z tą gorszą/lepszą klasą. Każda klasa ma swoje wady i zalety. Nie ma lepszych i gorszych klas. To nie vanilla, gdzie żadna klasa nie była zbilansowana. Po prosty jedne klasy są trudniejsze, a drugie łatwiejsze. Chociaż prawdę mówiąc dzisiejszy wow jest łatwy.

Opublikowano

Hej ostatnio wbiłem 60 lvl i chciałem spróbować swoich sił DK, o ile w expie sobie radze dobrze to w pvp w ogóle nic nie robię i tutaj moje pytanie unholy/frost/blood, który najlepszy pod pvp, jak rozdawać talenty, protipy do gry nimi pvp jak i pve.

 

Co wy macie z tą gorszą/lepszą klasą. Każda klasa ma swoje wady i zalety. Nie ma lepszych i gorszych klas. To nie vanilla, gdzie żadna klasa nie była zbilansowana. Po prosty jedne klasy są trudniejsze, a drugie łatwiejsze. Chociaż prawdę mówiąc dzisiejszy wow jest łatwy.

Gdzie ja się tu pytam o lepszą klasę ;_;

Opublikowano (edytowane)

@up

Oczywiście, że są gorsze klasy dla przykładu dps ranking na noxxicu, Surv hunter jest tak słaby, że robi ok. 45 k mniej od Rogala sub

Chyba, że nie będziemy zagłębiać się w spece.

Edit:

Ale nawet monk ww jest na 21 i 23 miejscu jako dps, a w PvP nie można wyznaczyć słabych i dobrych klas, bo każda jest kontrą innej.

Edytowane przez Evron

Jeżeli pomogłem Daj + I'll be happy :)


Wystarczy kliknąć :)


giphy.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...