Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Atak na Google - YT


st3fan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko, wcześniejszy temat napisałem w roztrzepanej formie, postanowiłem się poprawić i obiec przyszłą krytykę w moją stronę. :D

 

Dzisiaj - 22 czerwiec po godzinie 13:20 na Google, a w sumie centralnie w YouTuba został zrobiony?! atak? Screen jest niżej, ja zauważyłem tylko to, no i błąd z problemem odnalezienia strony ~ błąd 503~

W podkreślonym zdaniu można zauważyć, że po prostu zostali wyśmiani i obrażeni.

 

Nie wiem czy jest sens drążyć temat, ale w sumie, jak na taką firmę, coś takiego? Ciekawe czy oprócz tych małych pierdół wyciekło coś poważniejszego.

 

post-1119232-0-76436400-1466595004_thumb.png

Zrobiłem coś źle?


Popraw mnie, nie miej złości.


Kto próbuje, ten nie błądzi.

Opublikowano

Nie, to nie atak, błędy zdarzają się nawet tak ogromnym serwisom.

Opublikowano

Nie, to nie atak, błędy zdarzają się nawet tak ogromnym serwisom.

 

Skład ciężko wytrenowanych małp ... ????? Youtube tak by siebie nazwało? 

Zrobiłem coś źle?


Popraw mnie, nie miej złości.


Kto próbuje, ten nie błądzi.

Opublikowano

 

Nie, to nie atak, błędy zdarzają się nawet tak ogromnym serwisom.

 

Skład ciężko wytrenowanych małp ... ????? Youtube tak by siebie nazwało? 

 

Tak, Google często dodaje różne easter eggi, np. przy błędzie 404

YrvD2CQ.png

Opublikowano

 

Nie, to nie atak, błędy zdarzają się nawet tak ogromnym serwisom.

 

Skład ciężko wytrenowanych małp ... ????? Youtube tak by siebie nazwało

czego nie rozumiesz? mają problem, wyskakuje error, "dispatched to deal with this situation", to sarkastyczne okreslenie na to ze pracują nad naprawieniem tego

Opublikowano

Bonzo cos podobnież wspominał,że to on zrobił w odsieczy za nie usuniete dissy na niego

Opublikowano

YT nie działał przez dosłownie 5 minut i już, że schackowany XDDDDDDDDDDDDDDDD

PS: Będzie wyciek wszystkich kont na google więc uważajcie (kappa)

 

O kurcze, co teraz z mojim jutubem. :/ Moje 8 subków, nieeeee.

Zrobiłem coś źle?


Popraw mnie, nie miej złości.


Kto próbuje, ten nie błądzi.

Opublikowano

Z jednej strony problem techniczny, a z drugiej wytwórnie muzyczne, które prowadzą konflikt od strony finansowej w stosunku do umieszczanych utworów muzycznych. Ciekawie zapowiada się ten okres wakacyjny.

Opublikowano

Dupa a nie problem techniczny :D

 

Ten błąd był spowodowany specjalnie, a nad jego rozwiązaniem pracowali szkoleni w Google młodziki :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...