Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

start.sh


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, kupilem sobie skromnego vps/dedykta poinstalowalem porty mysqle itp. wgralem pliczki db, wszystko ok. tylko gdy probuje odpalic wyskakuja mi errory. 

 Odpalam Maszyne !
Segmentation fault (core dumped)
Segmentation fault (core dumped)
Segmentation fault (core dumped)
Segmentation fault (core dumped)
 Gotowe!
 
Posiadam pliczki CappyP, czy cos w ten desen 40k 
 


 
 PID TT  STAT    TIME COMMAND
1166 v0  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv0
1167 v1  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv1
1168 v2  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv2
1169 v3  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv3
1170 v4  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv4
1171 v5  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv5
1172 v6  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv6
1173 v7  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv7
1224  0  Is+  0:00.01 -csh (csh)
1330  1  Ss   0:00.02 -csh (csh)
1457  1  R+   0:00.00 ps
 

 
Edit. 
Dodam jesio zawartosc start.sh
 


#!/bin/sh
 
echo -e "\033[31m Odpalam Maszyne !"
 
# DB
cd db && ./db >> autorun.log && sleep 1
# CH1
cd ../ch1 && ./ch1 >> autorun.log && sleep 1
# CH99
cd ../ch99 && ./ch99 >> autorun.log && sleep 1
# AUTH
cd ../auth && ./auth >> autorun.log && sleep 1
clear
# Print Ready
echo -e "\033[31m Gotowe!"

Prace nad pierwszym, solowym serwerem rozpoczete zostana dnia ------ :

 


- Kompletowanie pomysłu - 71%


- Serwer : * Strona clienta - 2% * Strona serwera - 5%


- Strona - 0%


- Forum - 0%

Opublikowano

Pokaż syserr

Nie mam go tu w ogole. 

Prace nad pierwszym, solowym serwerem rozpoczete zostana dnia ------ :

 


- Kompletowanie pomysłu - 71%


- Serwer : * Strona clienta - 2% * Strona serwera - 5%


- Strona - 0%


- Forum - 0%

Opublikowano

Nie mam go tu w ogole.

Skoro nie ma... To pewnie czegoś brakuje, sprawdź czy dobrze wszystko zainstalowałeś na vps.

PandoraMT2[*]

Opublikowano

 

Nie mam go tu w ogole.

Skoro nie ma... To pewnie czegoś brakuje, sprawdź czy dobrze wszystko zainstalowałeś na vps.

 

Jestem pewny w 99% ze zainstalowalem dobrze, wrzucilem inne pliczki i mam . 

"Shared object "libmysqlclient.so.18" not found, required by "game""

Znalazlem jakiegos pliczka od lajka niby z powyzsza nazwa, a pobralem lublibmysql.so.

Wrzuce do libow i sie okaze ocb, bo chwilowo wszedzie mam ze nie odnaleziono tego liba.

 

/edit. 

 

Wrzucilem do obu folderow z libami dla pewnosci, a error wciaz wyskakuje ten sam.

Czy gdzies indziej musze ten plik wrzucic?

 

/edit.

 

Dobra rozwiazany problem, reboot pomogl. 

Mozna znknac.

Prace nad pierwszym, solowym serwerem rozpoczete zostana dnia ------ :

 


- Kompletowanie pomysłu - 71%


- Serwer : * Strona clienta - 2% * Strona serwera - 5%


- Strona - 0%


- Forum - 0%

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...