Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Po Nacisnięciu shift w danym regionie


sok_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , jest może jakis skript że: np po wejsciu w dany region  wysyła się wiadomosć do gracza aby np włączyć menu warpów nacisnij shift , po zrobieniu tego wykonuje się komenda

Opublikowano

Opisz to jakos dokladniej

hmhm , gdy wejdziesz np w region spawn na chacie pokazuje się komenda , Abu otworzyć menu warpów nacisnij shift , po nacisnięciu wykonuje się komenda

Opublikowano

 

Opisz to jakos dokladniej

hmhm , gdy wejdziesz np w region spawn na chacie pokazuje się komenda , Abu otworzyć menu warpów nacisnij shift , po nacisnięciu wykonuje się komenda

 

/rg flag spawn greeting TEKST

Opublikowano

 

 

Opisz to jakos dokladniej

hmhm , gdy wejdziesz np w region spawn na chacie pokazuje się komenda , Abu otworzyć menu warpów nacisnij shift , po nacisnięciu wykonuje się komenda

 

/rg flag spawn greeting TEKST

 

a co z komendą  ?

Opublikowano

 

 

 

Opisz to jakos dokladniej

hmhm , gdy wejdziesz np w region spawn na chacie pokazuje się komenda , Abu otworzyć menu warpów nacisnij shift , po nacisnięciu wykonuje się komenda

 

/rg flag spawn greeting TEKST

 

a co z komendą  ?

 

Nie do konca rozumiem, automatyczeni ta komenda ma sie wlaczac czy ma byc komunikat na chacie

Opublikowano

 

 

 

 

Opisz to jakos dokladniej

hmhm , gdy wejdziesz np w region spawn na chacie pokazuje się komenda , Abu otworzyć menu warpów nacisnij shift , po nacisnięciu wykonuje się komenda

 

/rg flag spawn greeting TEKST

 

a co z komendą  ?

 

Nie do konca rozumiem, automatyczeni ta komenda ma sie wlaczac czy ma byc komunikat na chacie

 

w skrócie , wchodzisz w region spawn na chacie pokazuje się komenda aby  włączyć gui warpów nacisnij shift , naciskasz shift i wykonuje się komenda 

Opublikowano

@sok_pl

on region enter:
    set (_region) to region at player
    if (_region) is "nazwa in world swiat":
        send "&aNacisnij shift, aby otworzyc menu!"
on sneak toggle:
    set (_region) to region at player
    if (_region) is "nazwa in world swiat":
        // kod do menu
Opublikowano

 

@sok_pl

on region enter:
    set (_region) to region at player
    if (_region) is "nazwa in world swiat":
        send "&aNacisnij shift, aby otworzyc menu!"
on sneak toggle:
    set (_region) to region at player
    if (_region) is "nazwa in world swiat":
        // kod do menu

niestety nie działa , 4 errory

Opublikowano

 

 

@sok_pl

on region enter:
    set (_region) to region at player
    if (_region) is "nazwa in world swiat":
        send "&aNacisnij shift, aby otworzyc menu!"
on sneak toggle:
    set (_region) to region at player
    if (_region) is "nazwa in world swiat":
        // kod do menu

niestety nie działa , 4 errory

 

Może raczyłbyś napisać jakie?

Opublikowano

    • Daj ss błędów lub je napisz
    • Musisz mieć WILDSKRIPT oraz SKQUERY oraz WORLDEDIT I WORLDGUARD.

Don't warn me.

Nie dawajcie mi punktów za głupotę innych, bo to już nie ma sensu prawie wszyscy, któzy piszą w tym dziale nie mają podstawowych dodatków.

 

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

Opublikowano

Ludzie po co sie bawic skriptami lepiej flaga /rg flag spawn greeting Aby otworzyc gui wcisnij shift 

Proste ? 

Bardzo

O_o

 

Mi nie chodzi o zwykłą wiadomość *wcisnij shift aby otworzyc gui* tylko mi o , po wejsciu na region pojawi się ta komenda i gdy się nacisnie faktycznie ten shift   wykonuje się inna komenda

Opublikowano

on sneak toggle:
    execute player command "tu komenda"

Tam gdzie "tu komenda" musisz wpisać komende na te menu warpów.

 

Na przykład:

execute player command "warp"

2078d3efe0497b2dmed.png


 


> Serwer ROLE-PLAY <


 


Już niedługo zapowiedź!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...