Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak raszować B na dust2? Poradnik Neo i Agenta Smith z Matrix.


Reesna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­W sumie hm.. Nic specjalnego. Na pewno lepszy jak ten twój poprzedni.

Jak to twoje akcje, to propsy za BH

Opublikowano

­W sumie hm.. Nic specjalnego. Na pewno lepszy jak ten twój poprzedni.

Jak to twoje akcje, to propsy za BH

 

Przecież to nie jego. Ogólnie SpeS jest spoko, ok. 30 będzie kończył dusta filmem podsumowującym. Jak twierdzisz, że to nic specjalnego to gratuluje bycia zajebistym, bo to jest poziom ponad globala : D.

 

W sumie raz miałem się z nim ugadywać na "wymianę wiedzy" odnośnie szybkich flaszy i smoke, do których nie trzeba się ustawiać bóg wie ile, ale zapomniałem o tym.. może się w sumie jeszcze uda coś nagrać.

Opublikowano

to pokazuje jakie ameby grajo na wysokich rangach 

Jak na wysokich rangach grają ameby, to ciekawe co gra na niskich :D ? Strach się bać.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

­W sumie hm.. Nic specjalnego. Na pewno lepszy jak ten twój poprzedni.

Jak to twoje akcje, to propsy za BH

No tak, ktoś tak ograniczony jak ty potrafi dostrzec tylko mechaniczne ruchy tj. strzelenie hs albo dobry bhop. Gość wbija na każdym koncie globala i wygrywa 40 gier z rzędu na różnych kontach (czego nie dokonują nawet najlepsi progamerzy), pokazując innowacyjne techniki, a ten sobie powie "nic specjalnego". Typowe dla śmiecia z podrzędnego forum.

 

Za granicą oczywiście uznają, ale polak hardy dumny. Co za ślepota umysłu.

to pokazuje jakie ameby grajo na wysokich rangach 

Tak samo by cię zjechał dokładnie jak na tych filmach, a ty coś tam szczekasz, że ameby. Jesteś taką samą amebą dla niego w tej grze. 

  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...