Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]csgo.BOMB — be the best, kill the rest


Cuco

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: wspomagacz csgo
Metoda kontaktu: pm forum
Opis rzeczy: wspomagacz csgo
Oczekiwana/oferowana cena: w temacie
Zdjęcia/inne informacje: rowniez w temacie
 

9922614664170251342602.png



No więc tak, to, co będzie dosyć zmienne znajdzie się tutaj. 
 


Sloty: [41/75],

Cena: 45€/3miesiące,

Kontakt: PW na forum,

 

 

Media:

showcase - https://streamable.com/tmkv

praca z klientem eac - https://streamable.com/3ykk

praca z klientem esea - https://streamable.com/6ve5

 

 

1722614664180541342602.png8821114664180541342602.png9584714664180541342602.png

038545cdc0c648f7bd9fdf5d13aec42d.png

 

 

hiFG4ZA.png

 

Opublikowano

@Cuco wykrywalność? cena za miesiąc? jakieś filmy?

 

filmy są w "media", jak chcesz mogę jeszcze z jakichś funkcji nagrać coś ;-)

jest niewykryty, już od sierpnia 2015

45€/3miesiące, najniższy pakiet

 

to czit na ligi, ESEA, stąd ta cena

hiFG4ZA.png

 

Opublikowano

Jestem ciekawy jakiej metody używasz że ESEA jest niewykrywalna driver nic nie daje na ESEA na dłuższą mete

 

troszke metoda karkołomna ale jak to mówią "kto pierwszy się załaduje; ten pohakuje!"

 

no dobra, nie mówią

ale tak jest

hiFG4ZA.png

 

Opublikowano

a jaka jest gwarancja, ze jesli bym chcialbym sobie pocheatowac to nie dostane bana od razu? xD

rip skins Keepo @Cuco

 

a jaki byłby sens sprzedawać ci coś, co cie zbanuje i już więcej stąd nikomu tego sprzedać mógł nie będę?

hiFG4ZA.png

 

Opublikowano

 

a jaka jest gwarancja, ze jesli bym chcialbym sobie pocheatowac to nie dostane bana od razu? xD

rip skins Keepo @Cuco

 

a jaki byłby sens sprzedawać ci coś, co cie zbanuje i już więcej stąd nikomu tego sprzedać mógł nie będę?

 

No wiesz, było wiele przypadków gdy ludzie kupili cheat za nie małe pieniądze a potem ban :p 

vac na tym jest mozliwy czy cos? ;p

Opublikowano

 

 

a jaka jest gwarancja, ze jesli bym chcialbym sobie pocheatowac to nie dostane bana od razu? xD

rip skins Keepo @Cuco

 

a jaki byłby sens sprzedawać ci coś, co cie zbanuje i już więcej stąd nikomu tego sprzedać mógł nie będę?

 

No wiesz, było wiele przypadków gdy ludzie kupili cheat za nie małe pieniądze a potem ban :p 

vac na tym jest mozliwy czy cos? ;p

 

pewnie, jak udostępnisz moduł i hypervisor odpowiednim, ekhm, służbom ;-)

hiFG4ZA.png

 

Opublikowano

24.06

 

- dodano AutoStrafe dla MM/CEVO/FaceIt (nie działa na ESEA,ESL WIRE,EAC automatycznie sie dezaktywuje)

- dodano pSilent dla MM/FaceIt (nie działa na ESEA,ESL WIRE,EAC automatycznie sie dezaktywuje)

 

 

 

slow_aimboat.gif

Untitled1afce2.gif

hiFG4ZA.png

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Brak aktywności od miesiąca, archiwum.

Jeśli nadal jesteś zainteresowany tematem, to napisz prywatną wiadomość.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...