Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NFS Pro Street - nie moge uruchomić trybu kariery.


szopenowsky

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam pewien problem

Wczoraj sobie normalnie grałem w NFS , wszystko smigało.

Dzisiaj odpalam komputer, i przy wczytaniu trybu kariery zacina mi się gra.

To samo jest przy tworzeniu nowej kariery.

Co robiłem ? :

- Reinstall nie pomógł

- Uruchomienie za pomocą administratora i ze zgodnością z XP s.p 3 też nie

- Rozwiązywanie problemów pokazuje ze ''jest niezgodna aplikacja'' mimo że gra jest oryginalna z płyty wraz z kodem

- W panelu sterowania sekcja ''napraw'' też niczego nie zmieniła.

- Zmiana ustawien graficznych też nie pomogła

Wczoraj jeszcze wszystko smigało elegancko.

 

komp ;

proc ; intel i5 4460

k.g ; gtx 560 ti

8 gb ram

windows 7 64 bit

 

prosze o pomoc :)

Opublikowano

Spróbuj uruchomić w trybie zgodnością z Vistą. Próbuj bez SP z SP i z SP 2 (Ja w 10 mam takie coś, nie wiem jak starsze wersje)


A powinienem też być z xp sp 2 czy jakoś tak.

Opublikowano

Zaktualizuj stery do Karty graficznej, a jeżeli masz dwie karty to oba zaktualizuj. Ale widać że masz jedną. Jak to nie działa to po aktualizacji zrób reinstalacje gry. W innym przypadku wszystko zaktualizuj i ja to nie zadziała to kolejna reinstalacja. A jeżeli  znowu nie działa to po aktualizacji spróbuj pokombinować znowu z tymi trybami zgodności.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...