Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

✖✖✖ PropaHurt [x1] Steam


xSaSu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PROPAHURT

 

 

 

 

OPIS

Nikomu nie trzeba raczej opisywać gry Hurtworld, szczególnie osobą które poszukują fajnego serwera ;) Chciał bym zareklamować serwer Propahutr. Jako że nie mam zdolności graficznych cała prezentacja będzie przedstawiona w formie tekstu.. No przykro mi :( Serwer jest po wipe. Nie jest wypchany pluginami po brzegi co nie obciąża niepotrzebnie maszyny na której stoi. Serwer został stworzony dla graczy którzy chcą pograć troszkę dłużej niż 2 dni dlatego drop przedmiotów/ drop ze skrzynek jest jak na serwerze officialnym. Jak już wspomniałem wcześniej serwer jest bez zbędnych pluginów więc chodzi jak marzenie. Dla graczy dostępne są teleporty, home, edycja pojazdu, kity. Na serwerze również został wprowadzony meteor który spada co godzinę, można z niego wydropić między innymi c4,opony,silniki czy materiały do budowy.



OPIS Techniczny
 

Serwer został przeniesiony na znacznie lepszą maszynę więc lagi czy zwiechy nie są nam znane ;) Przedstawię czego można się spodziewać po wejściu na nasz serwer.

Drop: x1
VIP: 3 paczki
Restart: codziennie o 4:31

Sloty: 50 (jeśli będzie trzeba to nawet do 200)

 

Komendy gracza

 

 

Teleporty: /tpr, /tpa, /home, /sethome, /removehome
Kit: /kit starter

Meteor: /meteor

Car: /car help


Jak się połączyć?

Wyszukać w serwerach społecznościowych PropaHurt x1

 

lub przez IP w konsoli pod F1 connect 178.32.149.184:28851
178.32.149.184:28851

 

 

Możemy zaoferować darmowy kanał na TS3: PropaSpeak.pl

 

 

Nasze forum : http://propaganda-go.pl/forum/


Serdecznie zapraszam :)

 

Dodam jeszcze że REKRUTACJA NA ADMINA ON!
Podania można składać na forum 
http://propaganda-go.pl/forum/ w dziale podania.
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...