Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Paradise - Życzę ci od­wa­gi !


Gość Benatii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­uLQc7Th.png

 

Nasza historia zaczęła się już kilka lat temu na jednym z serwerów Metin2.
Razem ze znajomymi doszliśmy do wniosku że założymy gildię która nie będzie opierała się tylko na wysokim lvl czy wymaxowanym ekwipunku,ale przede wszystkim na dobrej zabawie.

Początkowo nie wróżono nam długiej kariery, twierdzono że gildia, która nie gra pod ranking będzie gildią słabą i nikt nie będzie chciał do niej dołączyć, co spowoduje jej upadek.
Szybko jednak okazało się, że byli w błędzie, ponieważ nasze szeregi szybko zostały zapełnione a przez wzajemną pomoc wykształtowała się nam zgrana ekipa. 
 
Dzięki temu że gramy już tyle czasu razem części z nas udało poznać się już w realu.
Wracając do tego serwera, tak jak pisałem wcześniej nie graliśmy pod ranking i pod ranking grać nie będziemy.
Wszystko opiera się na zabawie i na miłym spędzeniu czasu przy wspólnej grze. 
 
Ch8q15d.png
-----------------------------------------------------------------------------------
 
Właściciel Gildii ➫ Panpak
 
Zastępca ➫ Benatii
 
Rada ( W to miejsce znajdziemy odpowiednią osobę )
 
-----------------------------------------------------------------------------------
 
Królestwo ➫ Hiryu
 
Poziom gildii ➫ 1+
 
TeamSpeak3 ➫
 
-----------------------------------------------------------------------------------
 
KfaZyR2.png
 
Aktywność oraz kulturę zarządu gildii, «
 
Wojny, «
 
Stabilną i doświadczoną ekipę na wiele serwerów, «
 
TeamSpeak3,ranga klanowa,bot muzyczny 24/7,specjalne uprawnienia dla członków naszej gildii, «
 
Miłe i zabawne rozmowy, «
 
Pomoc potrzebującym, «
 
Rozgrywki nie tylko w metin2,lecz również Counter Strike,League Of Legends, «
 
v9u1Pwk.png
 
» Uczciwość,
 
» Kulturę osobistą,
 
» Aktywność oraz zaangażowanie,
 
» TeamSpeak oraz sprawny mikrofon,
 
» 16+,
 
» Uczestnictwo w wojnach,
 
» Godne reprezentowanie gildii,
 
» Humor,
 
BY8q51w.png
 
Aby wstąpić w nasze szeregi będziesz potrzebował, działający mikrofon i komunikator ts3.
Jeżeli jesteś bezkonfliktową osoba, która bez żadnych przeszkód potrafi dogadać się z zespołem i jesteś w stanie myśleć sam nad sobą i swoimi czynami zapraszamy w nasze szeregi.

Gildia nie posiada wrogów w innych gildiach, jedynie pionków złodziejstwa i szyderstwa którzy byli, będą i zostaną odosobnieni od świata prawdziwych zwiżzków gildijnych w tym wirtualnym świecie. liczy się dobra zabawa a nie to jaki jesteś pro dlatego też poziom postaci nie jest ważny, lecz ważne jest to jaki jesteś i że się dobrze bawisz.
 
R E K R U T A C J A
ON
 
 
-----------------------------------------------------------------------------------
 
Sura WP,BM »
 
Wojownik Mental,Body »
 
Ninja Dagger,Archer »
 
Szaman Smok,Healler »
 
-----------------------------------------------------------------------------------
 

 
 
 
 
 
 

 
Opublikowano

­

 

Zgodnie z regulaminem Link do Ts'a powinien zostać usunięty :)  Powodzenia ;)

 

 

Jeżeli byś umiał czytać ze zrozumieniem,to byś wiedział że tam pisze Adres IP Teamspeak3,a to jest przekierowanie i w tym linku na widoku NIE znajduje się ip ts,

 

Pozdrawiamy i Powodzenia

Opublikowano

­

 

 

Sprzyjemością zapraszam chętne osoby na pw do mnie w sprawie rekrutacji , jeśli się chcecie więcej dowiedzieć ;)

 

Zachęciłeś!

A co z gildią Legends?

 

 

 

Jeżeli chodzi o "Legends",gildia została rozwiązana,ponieważ grupka ludzi która została zaakceptowana do gildii troszeczkę namieszała.Wyzywając oraz ddosując innych członków gildii.

 

Więc teraz na rozmowę rekrutacyjną poświecimy 10-15 min

 

Pozdrawiamy i Zapraszamy !

Opublikowano

­

 

Jak najbardziej polecam :)

Po krótkiej rozmowie z vSSA mogę powiedzieć,że polecam gildie :)

 

Dziękuje i Witamy w gildii :)

Opublikowano

­

 

4297514662641511396971.jpeg

Szczerze powiem że po tym nie polecam.

 

Kolego spokojnie,zamiast mieć pretensje wystarczy grzeczne słowo "Powodzenia"

 

Dziękujemy i Pozdrawiamy


Powodzenia :)

 

Dziękujemy i Pozdrawiamy

Opublikowano

 

4297514662641511396971.jpeg

Szczerze powiem że po tym nie polecam.

Każdy na jakis sposób reklamuje gildie :)

 

Reklama? To jest tylko chamskie wyciąganie wyświetleń od graczy z teamspeak'a.

Opublikowano

­

 

 

 

4297514662641511396971.jpeg

Szczerze powiem że po tym nie polecam.

Każdy na jakis sposób reklamuje gildie :)

 

Reklama? To jest tylko chamskie wyciąganie wyświetleń od graczy z teamspeak'a.

 

 

Nam nie zależy na wyświetleniach,jeżeli ty tak sądzisz to twój problem.

Nam chodzi o dobrą,zabawę i zebranie dobrej ekipy.

Opublikowano

­

 

 

 

4297514662641511396971.jpeg

Szczerze powiem że po tym nie polecam.

Każdy na jakis sposób reklamuje gildie :)

 

Reklama? To jest tylko chamskie wyciąganie wyświetleń od graczy z teamspeak'a.

 

 

Nam nie zależy na wyświetleniach,jeżeli ty tak sądzisz to twój problem.

Nam chodzi o dobrą,zabawę i zebranie dobrej ekipy.

 

Czyli rozumiem żeby zebrać dobrą ekipę trzeba spamic "reklamą" na teamspeak'u? Żałosne.

Opublikowano

­

 

 

­

 

 

 

4297514662641511396971.jpeg

Szczerze powiem że po tym nie polecam.

Każdy na jakis sposób reklamuje gildie :)

 

Reklama? To jest tylko chamskie wyciąganie wyświetleń od graczy z teamspeak'a.

 

 

Nam nie zależy na wyświetleniach,jeżeli ty tak sądzisz to twój problem.

Nam chodzi o dobrą,zabawę i zebranie dobrej ekipy.

 

Czyli rozumiem żeby zebrać dobrą ekipę trzeba spamic "reklamą" na teamspeak'u? Żałosne.

 

 

Tak Wiesz .....

Lepiej zakończmy tą dyskusje i powodzenia !

Opublikowano

­

 

Jakaś dziwna ta prezentacja. Ale powodzenia :)

 

Dziwna ?! a widziałeś swoją ?

 

Powodzenia

Opublikowano

­

 

Jakaś dziwna ta prezentacja. Ale powodzenia :)

Dziwna ?! a widziałeś swoją ?

 

Powodzenia

Trochę żałosne zachowanie, powodzenia i nie polecam

              

Opublikowano

­

 

 

­

Jakaś dziwna ta prezentacja. Ale powodzenia :)


Dziwna ?! a widziałeś swoją ?

Powodzenia

Trochę żałosne zachowanie, powodzenia i nie polecam

 

 

Jak uważasz pozdrawiamy i powodzenia !

Opublikowano

­

 

Nie znam wiec nie oceniam, co do prezentacji to przejrzyscie i na temat. Powodzenia zycze ;)

 

 

Powodzenia!

 

 

Powodzenia

 

 

Dziękujemy i Pozdrawiamy !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...