Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy WG naprawdę DBA o swoich graczy?


olifian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim!

Ostatnio na forum poruszyliśmy temat nowych drzewek, które wyżej wymieniona firma obiecywała wprowadzić. Dzisiaj obejrzałem dość ciekawy materiał i chciałbym zaprosić was do dyskusji - poznać waszą opinię oraz przeanalizować kilka kwestii.

Zapraszam wszystkich do obejrzenia materiału (na luzie, same przypuszczenia):

https://www.youtube.com/watch?v=-rxO_bh-LTo

Moje zdanie? Zgadzam się ze wszystkim, co zostało przedstawione na filmie. Zauważyłem, że spora część osób (w komentarzach) również się z tym zgadza.

Czy WG naprawdę dba o swoich graczy, a może tylko patrzy w swój portfel?

652461476122967357515.jpeg

Opublikowano

Hallack - i wszystko jasne. Nie rozumiem jak można oglądać filmy tego człowieka. Największy manipulator, płaczek na polskim czołgowych youtubie. Bez oglądania filmu mogę powiedzieć, że tam są same bzdury tylko po to, żeby obrzydzić wizerunek WarGamingu w oczach graczy. Nie wiem czy jest opłacany przez Gadziny/Obsidian, ale dziwi mnie jak ludzie mogą to oglądać. Na szczęście większość rozgarniętych graczy (zielonych i wyżej) zgadza się z tym co piszę, jednak to pomidory stanowią lwią część jego widowni i ślepo podążają za bzdurami które on głosi.

 

Hallack to zło. 

Opublikowano

Pierdolisz Juri kocopoły, fakt nie wszystko co mówił sie zgadza, ale dużo ma racji.

Np z tym, że WG dąży do zminimalizowania zarobków do takiego poziomu, że bez premki będziemy caly czas na zero i na minus 6+ tierami.

Coraz dłuższe bitwy to też nie jest dobra sprawa, ludzie maja po za graniem na kompie zycie, takie jak praca, znajomi, melanze, szkoła.

 

Nie ogladam tego głaba, ten filmik obejrzalem, żeby móc sie wypowiedzieć.

 

Za to ty jestes oplacany przez bialorusinów zeby pierdolic jakie to WG nie jest z*******e, a dobrze wiesz ze to k***y bez honoru które wyciskaja z graczy ostatniego grosza.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Hallack - i wszystko jasne. Nie rozumiem jak można oglądać filmy tego człowieka. Największy manipulator, płaczek na polskim czołgowych youtubie. Bez oglądania filmu mogę powiedzieć, że tam są same bzdury tylko po to, żeby obrzydzić wizerunek WarGamingu w oczach graczy. Nie wiem czy jest opłacany przez Gadziny/Obsidian, ale dziwi mnie jak ludzie mogą to oglądać. Na szczęście większość rozgarniętych graczy (zielonych i wyżej) zgadza się z tym co piszę, jednak to pomidory stanowią lwią część jego widowni i ślepo podążają za bzdurami które on głosi.

 

Hallack to zło. 

Płaczek, nie płaczek. Temat został założony po to, aby podyskutować o samym podejściu WG do tego wszystkiego, a ten materiał akurat fajnie opisuje ostatnie zmiany. Śmiem twierdzić, iż napisałeś posta niezwiązanego w żaden sposób z tematem (nawet filmu nie obejrzałeś, jak napisałeś).

 

Pierdolisz Juri kocopoły, fakt nie wszystko co mówił sie zgadza, ale dużo ma racji.

Np z tym, że WG dąży do zminimalizowania zarobków do takiego poziomu, że bez premki będziemy caly czas na zero i na minus 6+ tierami.

Coraz dłuższe bitwy to też nie jest dobra sprawa, ludzie maja po za graniem na kompie zycie, takie jak praca, znajomi, melanze, szkoła.

 

Nie ogladam tego głaba, ten filmik obejrzalem, żeby móc sie wypowiedzieć.

 

Za to ty jestes oplacany przez bialorusinów zeby pierdolic jakie to WG nie jest z*******e, a dobrze wiesz ze to k***y bez honoru które wyciskaja z graczy ostatniego grosza.

Zgadzam się z tobą. Wystarczy napisać kapkę złego o WG, a zjawia się Juri z wyciągniętym mieczem - gotowy do ścięcia głów wszystkich heretyków występujących przeciwko religii tej firmy.

652461476122967357515.jpeg

Opublikowano

BTW

Zieloni i fioletowi nie placza, wiadomo maja wkurwe zlota i zawsze premki, tez bym nie plakal, bo gra na premium wyglada tak jak powinna wygladać.

Moim zdaniem powinni usunac premium, a doswiadczenie  i zarobki na premium powinny byc normalne, dopiero by ludzie zaczeli grać.

 

I tylko nie wyjeżdżaj z zarobkami, bo zarabiaja miliony, sa zarobieni przez te lata tak, ze srają pieniędzmi.

 

Nie wiem czy pamietasz te czasy, chyba jeszcze nie grales, w closed becie codziennie za free dostawales 250zlota na dzien premium lub zeby zatrzymac i zbierac na prem tanki, to byly czasy.

 

Gdyby WG zalezalo na graczach juz dawno nie bylo by premium tylko tak jak napisalem wyzej z samych pojazdow premium zarobili by kupe kasy, a sa jeszcze kamuflaże i inne gowna za zloto.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Hallack to debil.

 

Pozdrawiam.

Widać najwyraźniej niektórzy (nawet ci z dużą liczbą postów ~ 4629) nie potrafią dalej brać udziału w dyskusji oraz czytać ze zrozumieniem. No niestety, ale cóż poradzić? Lepiej chyba było napisać tutaj kartę A4 (zamiast wysłuchać materiału na spokojnie przez 10 minut) i na 100% komuś chciałoby się to czytać.

652461476122967357515.jpeg

Opublikowano

Osobiście kiedyś oglądałem hallacka jakoś dopiero jak startował.
Teraz nie oglądam bo dla mnie to oszołom który pieprzy smutki, manipuluje ludźmi i w realu jest inny (Gadało się kiedyś na tsie jak byłem w 1DPA). 
I na dodatek jest sztuczny. "O nie zobaczcie..." Błagam...
1. Wydłużanie bitwy - możliwe 

2. APCR - Nie sądzę by to wprowadzili (Obrażenia i penetracja) - pierdu, pierdu ja posłucham.

3. Wyłączyłem po kilku minutach bo gada 10 minut o tym samym powtarzając to samo w kółko. 
AF płaci mu pewnie za szkalowanie wg które i tak takie święte nie jest. 

Czasami lepiej jest obejrzeć Multiego (też nie polecam nadużywać). 

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Osobiście kiedyś oglądałem hallacka jakoś dopiero jak startował.

Teraz nie oglądam bo dla mnie to oszołom który pieprzy smutki, manipuluje ludźmi i w realu jest inny (Gadało się kiedyś na tsie jak byłem w 1DPA). 

I na dodatek jest sztuczny. "O nie zobaczcie..." Błagam...

1. Wydłużanie bitwy - możliwe 

2. APCR - Nie sądzę by to wprowadzili (Obrażenia i penetracja) - pierdu, pierdu ja posłucham.

3. Wyłączyłem po kilku minutach bo gada 10 minut o tym samym powtarzając to samo w kółko. 

AF płaci mu pewnie za szkalowanie wg które i tak takie święte nie jest. 

Czasami lepiej jest obejrzeć Multiego (też nie polecam nadużywać). 

 

Multi jest w porządku tak samo jak DED'u. Jedynie kogo nie polecam to Hallack'a oraz Faji z wiadomych powodów.

Opublikowano

 

Osobiście kiedyś oglądałem hallacka jakoś dopiero jak startował.

Teraz nie oglądam bo dla mnie to oszołom który pieprzy smutki, manipuluje ludźmi i w realu jest inny (Gadało się kiedyś na tsie jak byłem w 1DPA). 

I na dodatek jest sztuczny. "O nie zobaczcie..." Błagam...

1. Wydłużanie bitwy - możliwe 

2. APCR - Nie sądzę by to wprowadzili (Obrażenia i penetracja) - pierdu, pierdu ja posłucham.

3. Wyłączyłem po kilku minutach bo gada 10 minut o tym samym powtarzając to samo w kółko. 

AF płaci mu pewnie za szkalowanie wg które i tak takie święte nie jest. 

Czasami lepiej jest obejrzeć Multiego (też nie polecam nadużywać). 

 

Multi jest w porządku tak samo jak DED'u. Jedynie kogo nie polecam to Hallack'a oraz Faji z wiadomych powodów.

 

Mnie tam oni śmieszą swoją sztucznością. Multi dobrze komentuje mecze, ale On przecież dla Wg pracuje ;3

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

 

 

Osobiście kiedyś oglądałem hallacka jakoś dopiero jak startował.

Teraz nie oglądam bo dla mnie to oszołom który pieprzy smutki, manipuluje ludźmi i w realu jest inny (Gadało się kiedyś na tsie jak byłem w 1DPA). 

I na dodatek jest sztuczny. "O nie zobaczcie..." Błagam...

1. Wydłużanie bitwy - możliwe 

2. APCR - Nie sądzę by to wprowadzili (Obrażenia i penetracja) - pierdu, pierdu ja posłucham.

3. Wyłączyłem po kilku minutach bo gada 10 minut o tym samym powtarzając to samo w kółko. 

AF płaci mu pewnie za szkalowanie wg które i tak takie święte nie jest. 

Czasami lepiej jest obejrzeć Multiego (też nie polecam nadużywać). 

 

Multi jest w porządku tak samo jak DED'u. Jedynie kogo nie polecam to Hallack'a oraz Faji z wiadomych powodów.

 

Mnie tam oni śmieszą swoją sztucznością. Multi dobrze komentuje mecze, ale On przecież dla Wg pracuje ;3

 

Ta, dobrze komentuje. Koleś ma tragicznie niski zasób słownictwa i na dodatek sepleni, co pewien czas przekręcając wyrazy, przez co trudno go zrozumieć. Już wolę posłuchać tego "agenta" Gaijin/Obsidianu/Bethesdy/Riota/Psa sąsiada Juriego/Antoniego Macierewicza albo mniejszych jutuberów, pokroju Deda albo Omena. Pomijam takie wybryki jak Faja, bo to żenada sama w sobie.

 Ghost1225.gif                               

                 

 Pomogłem? To cud! Daj lajka, by uczcić to niecodzienne wydarzenie.

ale papieża to ty szanuj

Opublikowano

 

 

Osobiście kiedyś oglądałem hallacka jakoś dopiero jak startował.

Teraz nie oglądam bo dla mnie to oszołom który pieprzy smutki, manipuluje ludźmi i w realu jest inny (Gadało się kiedyś na tsie jak byłem w 1DPA). 

I na dodatek jest sztuczny. "O nie zobaczcie..." Błagam...

1. Wydłużanie bitwy - możliwe 

2. APCR - Nie sądzę by to wprowadzili (Obrażenia i penetracja) - pierdu, pierdu ja posłucham.

3. Wyłączyłem po kilku minutach bo gada 10 minut o tym samym powtarzając to samo w kółko. 

AF płaci mu pewnie za szkalowanie wg które i tak takie święte nie jest. 

Czasami lepiej jest obejrzeć Multiego (też nie polecam nadużywać). 

 

Multi jest w porządku tak samo jak DED'u. Jedynie kogo nie polecam to Hallack'a oraz Faji z wiadomych powodów.

 

Mnie tam oni śmieszą swoją sztucznością. Multi dobrze komentuje mecze, ale On przecież dla Wg pracuje ;3

 

 

Od kiedy Multi pracuje dla WG? Bzdura. Jest CC, nie dostaje za to wynagrodzenia, jedynie może organizować konkursy na które WG od czasu do czasu coś da. Przez całą historię gry CC dostali jedynie jakiś czołg premium unikatowy, a o wynagrodzeniu nie ma mowy. To wolontariat.

 

 

 

 

 

Osobiście kiedyś oglądałem hallacka jakoś dopiero jak startował.

Teraz nie oglądam bo dla mnie to oszołom który pieprzy smutki, manipuluje ludźmi i w realu jest inny (Gadało się kiedyś na tsie jak byłem w 1DPA). 

I na dodatek jest sztuczny. "O nie zobaczcie..." Błagam...

1. Wydłużanie bitwy - możliwe 

2. APCR - Nie sądzę by to wprowadzili (Obrażenia i penetracja) - pierdu, pierdu ja posłucham.

3. Wyłączyłem po kilku minutach bo gada 10 minut o tym samym powtarzając to samo w kółko. 

AF płaci mu pewnie za szkalowanie wg które i tak takie święte nie jest. 

Czasami lepiej jest obejrzeć Multiego (też nie polecam nadużywać). 

 

Multi jest w porządku tak samo jak DED'u. Jedynie kogo nie polecam to Hallack'a oraz Faji z wiadomych powodów.

 

Mnie tam oni śmieszą swoją sztucznością. Multi dobrze komentuje mecze, ale On przecież dla Wg pracuje ;3

 

Ta, dobrze komentuje. Koleś ma tragicznie niski zasób słownictwa i na dodatek sepleni, co pewien czas przekręcając wyrazy, przez co trudno go zrozumieć. Już wolę posłuchać tego "agenta" Gaijin/Obsidianu/Bethesdy/Riota/Psa sąsiada Juriego/Antoniego Macierewicza albo mniejszych jutuberów, pokroju Deda albo Omena. Pomijam takie wybryki jak Faja, bo to żenada sama w sobie.

 

 

Zgadzam się, oglądam Multiego tylko dlatego, że jest dobrym graczem. Jako youtuber jest słaby.

 

Prawda jest taka, że na Polskiej scenie yt WoT nie ma dobrego youtubera takiego jak chociażby Izak przy CS'ie. Topowymi są Hallack i Faja, oboje robia filmy słabe, na niskim poziomie i niskiej treści merytorycznej. 

Opublikowano

Serio? Jeśli chcecie dyskutować na temat youtuberów to zakładajcie oddzielny temat. Dziwota bierze, że nawet moderator nie potrafi dostosować się do tematu, bo jest to zwykły spam w tym momencie (który powinien być karany). Jak napisałem na górze - wrzuciłem film, bo elegancko jest wszystko powiedziane (równie dobrze mógłbym to napisać i nikt nie robiłby młynu w temacie).

 

Wydłużenie bitew: 

zmniejszenie DMG na hita -> więcej wystrzelonych pocisków -> musimy kupować więcej amunicji -> mniej zarabiamy -> wolniej zdobywamy czołgi

 

Zabawa z penetracją (gdzie pociski premium na chwilę obecną nie mają zmniejszonej penetracji):

zmniejszenie penetracji na odległość -> niczego nie możemy przebić -> ładujemy premium pociski, które nie mają żadnych spadków

 

Bez konta premium teraz jest już ciężko zarabiać, a co dopiero jak grind stanie się wolniejszy. Od 7 tieru ciężko wyciągnąć cokolwiek w większych wartościach, więc trzeba naparzać na 5 / 6. Osobiście przestałem grać w tą grę od tygodnia, bo bez premki gra się turbo c*****o - od tygodni praktycznie stałem w miejscu z hajsem (grałem sobie głównie wyższymi tierami), a grindu miałem już po dziurki w nosie.

652461476122967357515.jpeg

Opublikowano

 

 

Osobiście kiedyś oglądałem hallacka jakoś dopiero jak startował.
Teraz nie oglądam bo dla mnie to oszołom który pieprzy smutki, manipuluje ludźmi i w realu jest inny (Gadało się kiedyś na tsie jak byłem w 1DPA). 
I na dodatek jest sztuczny. "O nie zobaczcie..." Błagam...
1. Wydłużanie bitwy - możliwe 

2. APCR - Nie sądzę by to wprowadzili (Obrażenia i penetracja) - pierdu, pierdu ja posłucham.

3. Wyłączyłem po kilku minutach bo gada 10 minut o tym samym powtarzając to samo w kółko. 
AF płaci mu pewnie za szkalowanie wg które i tak takie święte nie jest. 

Czasami lepiej jest obejrzeć Multiego (też nie polecam nadużywać). 

 

Multi jest w porządku tak samo jak DED'u. Jedynie kogo nie polecam to Hallack'a oraz Faji z wiadomych powodów.

 

Z jakich to przyczyn nie polecasz Faji?

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Osobiście przestałem grać w tą grę od tygodnia, bo bez premki gra się turbo c*****o - od tygodni praktycznie stałem w miejscu z hajsem (grałem sobie głównie wyższymi tierami), a grindu miałem już po dziurki w nosie.

Teraz pomyśl, jak wygląda gra bez premii przez cały czas. Też jak ty przestałem grać w wota. Przyjaciółka uświadomiła mi, że gra nie jest warta świeczki. Ściedzisz, ekspisz, wydajesz kasę i naglę ktoś Ci uświadamia, że tylko marbujesz czas.

Dzięki przyjacółce w końcu mogę pograć w normalne gry :)

Opublikowano

Dzisiaj napisałem czy mi oddadzą hajs i doświa gdy zmienią artę ;3 Dostałem kopa, ale to ich gra i mogą robić co chcą. Oglądaliście testy multiego z ogłuszeniem? 261 strzeliła 20 metrów od czołgu dostał ogłuszenie na 30 sekund...

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Hallack - i wszystko jasne. Nie rozumiem jak można oglądać filmy tego człowieka. Największy manipulator, płaczek na polskim czołgowych youtubie. Bez oglądania filmu mogę powiedzieć, że tam są same bzdury tylko po to, żeby obrzydzić wizerunek WarGamingu w oczach graczy. Nie wiem czy jest opłacany przez Gadziny/Obsidian, ale dziwi mnie jak ludzie mogą to oglądać. Na szczęście większość rozgarniętych graczy (zielonych i wyżej) zgadza się z tym co piszę, jednak to pomidory stanowią lwią część jego widowni i ślepo podążają za bzdurami które on głosi.

 

Hallack to zło. 

jURI A ty kim jestes nobie? wszystkich co malo robia w grze to tepale tak? a ty kim byles kiedys? nie wszyscy maja hvj wie ile bitew bo graja dla relaksu wiec o czym ty tu gadasz tepy i pomidorem jestes ty!!!!!!!!

sie znalazl znawca kvrwa

Jak zes taki pro to mi napisz co zrobili z tigerem?

 

 

 

Osobiście kiedyś oglądałem hallacka jakoś dopiero jak startował.

Teraz nie oglądam bo dla mnie to oszołom który pieprzy smutki, manipuluje ludźmi i w realu jest inny (Gadało się kiedyś na tsie jak byłem w 1DPA). 

I na dodatek jest sztuczny. "O nie zobaczcie..." Błagam...

1. Wydłużanie bitwy - możliwe 

2. APCR - Nie sądzę by to wprowadzili (Obrażenia i penetracja) - pierdu, pierdu ja posłucham.

3. Wyłączyłem po kilku minutach bo gada 10 minut o tym samym powtarzając to samo w kółko. 

AF płaci mu pewnie za szkalowanie wg które i tak takie święte nie jest. 

Czasami lepiej jest obejrzeć Multiego (też nie polecam nadużywać). 

 

Multi jest w porządku tak samo jak DED'u. Jedynie kogo nie polecam to Hallack'a oraz Faji z wiadomych powodów.

 

Mnie tam oni śmieszą swoją sztucznością. Multi dobrze komentuje mecze, ale On przecież dla Wg pracuje ;3

 

 

Od kiedy Multi pracuje dla WG? Bzdura. Jest CC, nie dostaje za to wynagrodzenia, jedynie może organizować konkursy na które WG od czasu do czasu coś da. Przez całą historię gry CC dostali jedynie jakiś czołg premium unikatowy, a o wynagrodzeniu nie ma mowy. To wolontariat.

 

 

 

 

 

Osobiście kiedyś oglądałem hallacka jakoś dopiero jak startował.

Teraz nie oglądam bo dla mnie to oszołom który pieprzy smutki, manipuluje ludźmi i w realu jest inny (Gadało się kiedyś na tsie jak byłem w 1DPA). 

I na dodatek jest sztuczny. "O nie zobaczcie..." Błagam...

1. Wydłużanie bitwy - możliwe 

2. APCR - Nie sądzę by to wprowadzili (Obrażenia i penetracja) - pierdu, pierdu ja posłucham.

3. Wyłączyłem po kilku minutach bo gada 10 minut o tym samym powtarzając to samo w kółko. 

AF płaci mu pewnie za szkalowanie wg które i tak takie święte nie jest. 

Czasami lepiej jest obejrzeć Multiego (też nie polecam nadużywać). 

 

Multi jest w porządku tak samo jak DED'u. Jedynie kogo nie polecam to Hallack'a oraz Faji z wiadomych powodów.

 

Mnie tam oni śmieszą swoją sztucznością. Multi dobrze komentuje mecze, ale On przecież dla Wg pracuje ;3

 

Ta, dobrze komentuje. Koleś ma tragicznie niski zasób słownictwa i na dodatek sepleni, co pewien czas przekręcając wyrazy, przez co trudno go zrozumieć. Już wolę posłuchać tego "agenta" Gaijin/Obsidianu/Bethesdy/Riota/Psa sąsiada Juriego/Antoniego Macierewicza albo mniejszych jutuberów, pokroju Deda albo Omena. Pomijam takie wybryki jak Faja, bo to żenada sama w sobie.

 

 

Zgadzam się, oglądam Multiego tylko dlatego, że jest dobrym graczem. Jako youtuber jest słaby.

 

Prawda jest taka, że na Polskiej scenie yt WoT nie ma dobrego youtubera takiego jak chociażby Izak przy CS'ie. Topowymi są Hallack i Faja, oboje robia filmy słabe, na niskim poziomie i niskiej treści merytorycznej. 

 

rob  ty bedziesz na topie z smiania sie z ludzi jestes chamem i tyle

by cie piorun jebna

Opublikowano

Ludziska! Jak juz bluzgacie, to chociaż piszcie składnie, nie wspomnę by bylo ładnie. Nie można, nawet w tych postach co "ktoś komuś coś wytyka", zrozumieć o co chodzi. Jak to czytać? Jeszcze dziesięć lat temu, może piętnaście, byłbym w stanie zrozumieć brak ł, ć, ą... ale obecnie?

Jest chyba różnica między: Zrobić komuś ŁASKĘ, a Zrobić komuś LASKE.

Wiem, przykład stary jak świat, no ale...

 

Wracając do tematu

Wiem tylko jedno. WG obecnie nie dodaje już takich bonusów do produktów z ich logo jak kiedyś. Obecnie standardem są 3 dni Premium. Kiedyś byly czołgi, Premium, złoto. Czasami razem, czasami osobno, ale to co teraz dają było kiedyś minimum jakie można było znaleźć w "pudełku" :(

test

 

 

Opublikowano

Uważam, że większość firm jest nastawiona na jakiś większy zarobek, bo przecież po to gry powstają, a to, że są one "pisane" z pasją to już inna sprawa. WG istnieje już od kilku lat na rynku, więc moim zdaniem pewne minusy swoje może pokazać, bo i tak wie, że graczy nie straci, graczy którzy wydali na tą grę setki a nawet tysiące złotych. Ale zgodzę się z tym, że WG stara się aby wycisnąć z nas jak najwięcej pieniędzy, chociaż z drugiej strony robi to jawnie za co ode mnie otrzymuje plusa. Jawnie w znaczeniu takim, że słabo to maskuje, widać, a nie kręci jak najbardziej. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...