Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poradnik: Craftowanie patyków


IgorxDDDD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :) W dzisiejszym poradniku chciałbym wam pokazać jak scraftować patyki ...

 

 

Wymagania:

  1.  Musisz upewnić się czy wybrany materiał nie jest drewnem lecz deskami.
  2.  Musisz mieć 100% pewność czy chcesz taki materiał wydobyć.
  3.  Musisz mieć crafting: położyć 4 deski w kwadrat w Ekwipunku

 

Jak taki przedmiot wydobyć z craftingu ?:

  • Połóż dwie deski wzdłuż lini prostej.
  • I (BUM) masz 4 patyki
  • Gratulacje :P xD

 

​Jeżeli Ci się spodobał taki któtki poradnik który jest nie potrzebny :P Możesz dać punkt reputacji xD

 

 

POTRZEBUJESZ ?


- GRAFIKI RYSOWANEJ / 2D NA KANAŁ YT ?


- SKRYPTÓW NA SERWER MC ?


- STRONY WWW / HTML ?


PISZ DO MNIE ! ROZWAŻE WSZYSTKIE PROPOZYCJE !

Opublikowano

nic głupszego wymyślić ci się nie udało ?...

jedyne co mógłbym ci dać to raporta... ale w sumie nie wiem czy jest za co...

 

po części jest to poradnik... ale z drugiej strony jest to poradnik który ma przydatność bliską zeru...

i można uznać za zwykły spam / troll

Opublikowano

Dla nowych graczy Majnkrafta może się przydać :P

POTRZEBUJESZ ?


- GRAFIKI RYSOWANEJ / 2D NA KANAŁ YT ?


- SKRYPTÓW NA SERWER MC ?


- STRONY WWW / HTML ?


PISZ DO MNIE ! ROZWAŻE WSZYSTKIE PROPOZYCJE !

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dziecino.. wiesz jak to trollować?, byłem w więzieniu w 3 krajach. Zhakowałem wiele stron internetowych, pracowałem w Anonymous!, miałem wiele znajomości!, byłem też sławnym trollem ale wiesz co ci powiem?, każdy może namierzyć takiego spam-trolla w 3 minuty i jedziemy do twojej mamy i mówimy co pani syn pisze przy komputerze, więc teraz usuwaj konto i oddaj grzecznie broń żeby nikomu nie stała się krzywda. Jak nie.. to masz przerąbane  namierzymy cię i zabijemy cię na strzępy i będziesz miał sprawe w sądzie. Więc uważaj BO możesz mieć przerąbane. Teraz spokojnie możesz usunąć temat.

200.gif Hmmm...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...