Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Expienie wróżki na groszkach


gosek900

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie jeśli masz ją na sobie, musisz wrzucić ją na postać, której różnica lvlowa z groszkami wynosi maksymalnie 15 lvli czyli postać może mieć maksymalnie 23 lub 25 lvl. Nie uwzględniam najsilniejszych groszków, bo expienie na nich jest nieopłacalne.

Oczywiście postać dodajesz do pt, sadzasz w bezpiecznym miejscu i główną postacią bijesz groszki.

Opublikowano

z tego co widziałem po wcześniejszej nazwie tematu to jest to wróżka z NM (pojawiło się coś z 70%). W takim przypadku przerzucenie wróżki na inne konto jest niemożliwe. Musisz zdobyć postać, która będzie zdolna expić na groszkach (najlepiej aby brała strączek na strzała oraz miała górskiego). Wtedy odpalasz multiclienta, na jednym koncie odpalasz postać z wróżką (1lvl - 23lvl), na drugim zaś postać, którą masz expić na groszkach. Bijesz, bijesz, bijesz.

 

jest jeszcze opcja użycia perły wróżki (x2) ale zapewniam, że jest to w 12312365% nieopłacalne. Lepiej by już było kupić gotową, wyexpioną do 70% wróżkę :)

r9n9FM7.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...