Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam blokowania expa mając 20 lvli wyższy niż lvl moba


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka!

 

Potrzebuję questa / diff'a (game 34k), który zablokuje zdobywanie doświadczenia, gdy nasz poziom postaci będzie o 20 poziomów większy od poziomu moba... Myślę, że jasno napisane i nic trudnego do zrozumienia w tym nie ma. Wynagrodzę limitami...

Opublikowano

 

nie prościej się przenieść na source ?

Chcę zostać przy aktualnym game także nie prościej :)

 

Aktualne.

 

 
quest antiexp begin

    state start begin

        when ID.use begin

        if pc.getqf("antiexp") == 0 then

            pc.setqf("antiexp", 1)

            chat("[System Anti_Exp] - Doswiadczenie nie bedzie zdobywane!")

            local ep = pc.get_exp()

            pc.give_exp2(-ep)

            timer("president", 1)

        elseif pc.getqf("antiexp") == 1 then

            pc.setqf("antiexp", 0)

            chat("[System Anti_Exp] - Nieaktywny ! Doswiadczenie bedzie teraz zdobywane!")

            end

        end



        when president.timer with pc.getqf("antiexp") == 1 begin

            local ep = pc.get_exp()

            pc.give_exp2(-ep)

            timer("president1", 1)

            pc.setqf("antiexp", 1)

        end



        when president1.timer with pc.getqf("antiexp") == 1 begin

            local ep = pc.get_exp()

            pc.give_exp2(-ep)

            timer("president", 1)

            pc.setqf("antiexp", 1)

        end



        when login with pc.getqf("antiexp") == 1 begin

            chat("[System Anti_Exp] - Aktywny]")

            local ep = pc.get_exp()

            pc.give_exp2(-ep)

            timer("president", 1)

            pc.setqf("antiexp", 1)

        end



        when login with pc.getqf("antiexp") == 0 begin

            chat("[System Anti_Exp] - Nieaktywny !")

        end

    end

end
 

ID ustaw sobie jakie ci pasuje, flagi 18/10. Powinno smigac.

 

nie prościej się przenieść na source ?

Chcę zostać przy aktualnym game także nie prościej :)

 

Aktualne.

 

 
quest antiexp begin

    state start begin

        when ID.use begin

        if pc.getqf("antiexp") == 0 then

            pc.setqf("antiexp", 1)

            chat("[System Anti_Exp] - Doswiadczenie nie bedzie zdobywane!")

            local ep = pc.get_exp()

            pc.give_exp2(-ep)

            timer("president", 1)

        elseif pc.getqf("antiexp") == 1 then

            pc.setqf("antiexp", 0)

            chat("[System Anti_Exp] - Nieaktywny ! Doswiadczenie bedzie teraz zdobywane!")

            end

        end



        when president.timer with pc.getqf("antiexp") == 1 begin

            local ep = pc.get_exp()

            pc.give_exp2(-ep)

            timer("president1", 1)

            pc.setqf("antiexp", 1)

        end



        when president1.timer with pc.getqf("antiexp") == 1 begin

            local ep = pc.get_exp()

            pc.give_exp2(-ep)

            timer("president", 1)

            pc.setqf("antiexp", 1)

        end



        when login with pc.getqf("antiexp") == 1 begin

            chat("[System Anti_Exp] - Aktywny]")

            local ep = pc.get_exp()

            pc.give_exp2(-ep)

            timer("president", 1)

            pc.setqf("antiexp", 1)

        end



        when login with pc.getqf("antiexp") == 0 begin

            chat("[System Anti_Exp] - Nieaktywny !")

        end

    end

end
 

ID ustaw sobie jakie ci pasuje, flagi 18/10. Powinno smigac

Opublikowano

 

 

nie prościej się przenieść na source ?

Chcę zostać przy aktualnym game także nie prościej :)

 

Aktualne.

 

 
quest antiexp begin

    state start begin

        when ID.use begin

        if pc.getqf("antiexp") == 0 then

            pc.setqf("antiexp", 1)

            chat("[System Anti_Exp] - Doswiadczenie nie bedzie zdobywane!")

            local ep = pc.get_exp()

            pc.give_exp2(-ep)

            timer("president", 1)

        elseif pc.getqf("antiexp") == 1 then

            pc.setqf("antiexp", 0)

            chat("[System Anti_Exp] - Nieaktywny ! Doswiadczenie bedzie teraz zdobywane!")

            end

        end



        when president.timer with pc.getqf("antiexp") == 1 begin

            local ep = pc.get_exp()

            pc.give_exp2(-ep)

            timer("president1", 1)

            pc.setqf("antiexp", 1)

        end



        when president1.timer with pc.getqf("antiexp") == 1 begin

            local ep = pc.get_exp()

            pc.give_exp2(-ep)

            timer("president", 1)

            pc.setqf("antiexp", 1)

        end



        when login with pc.getqf("antiexp") == 1 begin

            chat("[System Anti_Exp] - Aktywny]")

            local ep = pc.get_exp()

            pc.give_exp2(-ep)

            timer("president", 1)

            pc.setqf("antiexp", 1)

        end



        when login with pc.getqf("antiexp") == 0 begin

            chat("[System Anti_Exp] - Nieaktywny !")

        end

    end

end
 

ID ustaw sobie jakie ci pasuje, flagi 18/10. Powinno smigac.

 

nie prościej się przenieść na source ?

Chcę zostać przy aktualnym game także nie prościej :)

 

Aktualne.

 

 
quest antiexp begin

    state start begin

        when ID.use begin

        if pc.getqf("antiexp") == 0 then

            pc.setqf("antiexp", 1)

            chat("[System Anti_Exp] - Doswiadczenie nie bedzie zdobywane!")

            local ep = pc.get_exp()

            pc.give_exp2(-ep)

            timer("president", 1)

        elseif pc.getqf("antiexp") == 1 then

            pc.setqf("antiexp", 0)

            chat("[System Anti_Exp] - Nieaktywny ! Doswiadczenie bedzie teraz zdobywane!")

            end

        end



        when president.timer with pc.getqf("antiexp") == 1 begin

            local ep = pc.get_exp()

            pc.give_exp2(-ep)

            timer("president1", 1)

            pc.setqf("antiexp", 1)

        end



        when president1.timer with pc.getqf("antiexp") == 1 begin

            local ep = pc.get_exp()

            pc.give_exp2(-ep)

            timer("president", 1)

            pc.setqf("antiexp", 1)

        end



        when login with pc.getqf("antiexp") == 1 begin

            chat("[System Anti_Exp] - Aktywny]")

            local ep = pc.get_exp()

            pc.give_exp2(-ep)

            timer("president", 1)

            pc.setqf("antiexp", 1)

        end



        when login with pc.getqf("antiexp") == 0 begin

            chat("[System Anti_Exp] - Nieaktywny !")

        end

    end

end
 

ID ustaw sobie jakie ci pasuje, flagi 18/10. Powinno smigac

 

Jak to się ma do tego, co potrzebuję? y xD

Opublikowano

No tak sie to ma ze nie potrzeba ci specjalnego questa do tego bo w roznicy 18 lvl exp automatycznie nie leci z moba. 18 lub 15, jakos tak to bylo.

Opublikowano

Hej przyjacielu przejdź na source, niestety starsze game to już przeżytek no, ale cóż proszę:

quest jebaneraki begin
	state start begin
		when kill with npc.get_race() and (pc.get_level() - npc.get_level()) > 20 begin
			pc.give_exp2(-pc.get_exp())
		end
	end
end

Z tym, że musisz mieć funkcję od npc.get_level() w questlib.lua, na pewno znajdziesz ją u nas na forum.

utn6x1b0watr.png

Opublikowano

Hej przyjacielu przejdź na source, niestety starsze game to już przeżytek no, ale cóż proszę:

quest jebaneraki begin
	state start begin
		when kill with npc.get_race() and (pc.get_level() - npc.get_level()) > 20 begin
			pc.give_exp2(-pc.get_exp())
		end
	end
end

Z tym, że musisz mieć funkcję od npc.get_level() w questlib.lua, na pewno znajdziesz ją u nas na forum.

 

Ciężko to nazwać blokadą expa.

Opublikowano

 

Hej przyjacielu przejdź na source, niestety starsze game to już przeżytek no, ale cóż proszę:

quest jebaneraki begin
	state start begin
		when kill with npc.get_race() and (pc.get_level() - npc.get_level()) > 20 begin
			pc.give_exp2(-pc.get_exp())
		end
	end
end

Z tym, że musisz mieć funkcję od npc.get_level() w questlib.lua, na pewno znajdziesz ją u nas na forum.

 

Ciężko to nazwać blokadą expa.

 

Znasz lepszą bez src?

utn6x1b0watr.png

Opublikowano

 

 

Hej przyjacielu przejdź na source, niestety starsze game to już przeżytek no, ale cóż proszę:

quest jebaneraki begin
	state start begin
		when kill with npc.get_race() and (pc.get_level() - npc.get_level()) > 20 begin
			pc.give_exp2(-pc.get_exp())
		end
	end
end

Z tym, że musisz mieć funkcję od npc.get_level() w questlib.lua, na pewno znajdziesz ją u nas na forum.

 

Ciężko to nazwać blokadą expa.

 

Znasz lepszą bez src?

 

 

Myślę że znam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...