Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Edycja/dobre ustawienie tabeli expa i samego expa z mobów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo, jak każdy wie expienie w metku działa tak:

Jeżeli potwór ma:
15 leveli więcej niż ty = 175% exp
14 leveli więcej niż ty = 170% exp
13 leveli więcej niż ty = 165% exp
12 leveli więcej niż ty = 160% exp
11 leveli więcej niż ty = 155% exp
10 leveli więcej niż ty = 150% exp
9 leveli więcej niż ty = 145% exp
8 leveli wiecej niż ty = 140% exp
7 leveli wiecej niż ty = 135% exp
6 leveli wiecej niż ty = 130% exp
5 leveli więcej niż ty = 125% exp
4 levele więcej niż ty = 120% exp
3 levele więcej niż ty = 115% exp
2 levele więcej niż ty = 110% exp
1 level więcej niż ty= 105% exp
Taki sam level jak ty = 100% exp (Normal)
1 level mniej niż ty = 100% exp (Normal)
2 levele mniej niż ty = 98% exp
3 levele mniej niż ty = 96% exp
4 levele mniej niż ty = 94% exp
5 leveli mniej niż ty = 92% exp
6 leveli mniej niż ty= 90% exp
7 leveli mniej niż ty= 85% exp
8 leveli mniej niż ty= 80% exp
9 leveli mniej niż ty= 70% exp
10 leveli mniej niż ty 50% exp
11 leveli mniej niż ty = 30% exp
12 leveli mniej niż ty = 20% exp
13 leveli mniej niż ty = 10% exp
14 leveli mniej niż ty = 1,25% exp (0 - 8 exp)

i za c***a nie da się ustawić dobrze lvl'a mobów i exp'a, który za nie dostajemy. Ma ktoś jakieś tipy jak dobrze ten exp ustawić? 

Opublikowano

nie łatwiej zmienić ilość wymaganego expa w tabeli (source)? i zmienić tylko expa z mobów na mniejszą ilość.

Opublikowano

Ja usunąłem przeliczanie expa w zależności od różnicy między nami a mobkiem :D i nawet na 200lvl leci PD z psa, tyle że mało. Jak dla mnie taki system expienia jest lepszy.

hkeKadm.png

Opublikowano

Usunięcie tego tak jak wyżej napisał.

Ale możesz nałożyć jeszcze blokadę, że z mobów przykładowo 20 lvli większych niż Twój nie leci exp i w drugą stronę to samo, do tego ustawiasz sobie tabelę expa od nowa sam i edytujesz każdego moba - ilość expa za niego.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...