Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

McLand.ench.pl - Serwer Minecraft EasyHc ,, Bardzo bym prosił o przeniesienie na publikacje


momox1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

McLand.pl

2975614542649811445569.png

» IP serwera: McLand.ench.pl

» Wersja serwera: 1.7.X

» Typ serwera: Survival + Gildie - EasyHc

» Ilość slotów: Dostosowana do potrzeb  

» Whitelista: Tak

» Autoryzacja: NoPremium

___________________________

Właściciel:

AssasynQ

1514314544942961445569.png

 

sdsdsd.png

,

aasdasdasd.png

,

asdasdad.png

6244214544943521445569.png

 

 

 

 

 

Uwaga Uwaga !!!
Wielka rekatywacja serwera
Start edycji już w Sobotę 18:00
https://www.facebook.com/McLandenchpl... - FanPage serwera
http://www.76825.enmc.pl/sklep/ - sklep serwera
Nowe zmiany i wiele nowości całkiem nowy serwer .
Na serwerze mozesz spotkać się z
- Codziennymi eventami 
- Wieloma konkursami 
- Miła administracja
- Brak lagów
- Ranga Yt od 100 Subskrypcji 
- Rangi można dostać za zapraszanie znajomych
- Drop przystosowany do EasyHc
- Pandorki z ItemShopu ( Tagże od administracji )
- Bardzo tanie rangi do kupienia dające wiele możliwości
- I wiele wiele więcej ( Dowiesz się jak wbijesz )
Nic tylko grać .
Zapraszaj znajomych i wbijaj podbić serwer już w sobotę 
( Spawn w budowie )

Konkurs - Na Vipa wystarczy :
Polubić ten film
Skomentować 
Zasubskrybować 

Poszukujemy YouTuberów od 100 subskrypcji .

 

 

Przepraszam ze daję ten post tutaj ale nie mogę go dać na Publikacje serwerów :D 
 

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie. Postaram się przybyć na otwarcie. Popraw kolory w prezentacji.

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Q8eOMob.png

Opublikowano

Mam kilka pytań. Jaki będzie % dropu? Będzie od razu do ekwipunku? Zrób cobble on/off.
 
A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Q8eOMob.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...