Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odbierz swój powitalny prezent! 7 dni konta premium wows / wot


BolekBezLolka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niestety nic, tylko zaproszenie do sandboxa :(

To odbierz z linku poniżej ;3 

http://worldofwarships.eu/en/userbonus/#

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Dostałem wiadomość na maila, a po kliknięciu pojawił się komunikat: "Kapitanie, obecnie nie masz dostępnych bonusów. Wypatruj nadchodzących wydarzeń, które zostaną ogłoszone w portalu!"

Opublikowano

Dostałem wiadomość na maila, a po kliknięciu pojawił się komunikat: "Kapitanie, obecnie nie masz dostępnych bonusów. Wypatruj nadchodzących wydarzeń, które zostaną ogłoszone w portalu!"

Miałem to samo, kiedy wczoraj chciałem odebrać sobie premkę.

652461476122967357515.jpeg

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngForzie

Prawie każdemu buguje się strona Wargaming. Bug wizualny. Odśwież kilka razy to liczba będzie się zmieniać.

Eee.... a ja już napalony WoT'a pobierałem... 

Opublikowano

Napisałem do supportu, oto ich odpowiedź:

"Chciałabym zauważyć, iż wspomniana przez Ciebie akcja z kodem została zorganizowana przez nasz dział marketingu. Nie każdy gracz otrzymał możliwość dodania dóbr na konto.

Wygląda na to, że nastąpił błąd podczas wysyłania wiadomości do użytkowników.
Raz jeszcze przepraszam za pomyłkę"
i to by było na tyle...
Opublikowano

W WoWs jest to akcja, podobna do tej sprzed kilku miesięcy w WoT. Wtedy, z tego co pamiętam był Gold, srebro i Premium, też nie dla wszystkich i z różną zawartością. :)

test

 

 

Opublikowano

W WoWs jest to akcja, podobna do tej sprzed kilku miesięcy w WoT. Wtedy, z tego co pamiętam był Gold, srebro i Premium, też nie dla wszystkich i z różną zawartością. :)

Tak było jedni mogli zdobyć 1 mln srebra a drudzy jeśli dobrze pamiętam 250 golda?

Jw27i9N.gif


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...