Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kosmiczni Wojownicy Wielka Proźba


WaseR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich...

 

 

 

 

Mam taką sprawe do ludzi którzy potrafią napisać bota i złamać captche...

 

 

 

 

Mianowicie chodzi mi o bota który 

 

 

 

 

Trenowałby co 2 godzinki

 

 Siłę, szybkość lub wytrzymałość.

 

 

 

 

Chodziłby po mapie i zabijał WYBRANE POTWORY.

 

 

 

Z góry wam dziękuje....

 

 

farcry3largevergemedium.jpg
Opublikowano

Do captchy jest potrzebny dobry OCR... Sam nie mam czasu szukac i sie w to bawić.

Jeśli ktoś jest chetny do pomocy to zapraszam do zabawy :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ja napisałem "bota" wersje 1.0 :D Który atakuje wybrane potworki niestety nie chodzi po mapie :< nie mam pomysłu jak wykryć czy wszedł na ściane jak się postaram to może coś wyklepie :D

Obecnie po trochu piszę cheata do soldat :

przechwytywaniesb.png

Opublikowano

UP

Skoro zaproponowałem Kulfixowi to zaproponuje i tobie: zamontuj takie cuś w co by sie wpisywało namiary na których ma expic. Tylko niech je później zapamiętuje :]

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Myślę, że to by mogło zadziałać tylko, że ja wczoraj widziałem pierwszy raz auto it na oczy :D Więc troche muszę pokombinować. Jak wrócę z kręgli i będe miał wenę to coś wyskrobie.

 

@edit

Kolejka na kręgielni w ch** duża :< nie mam weny :D [jak na razie] ;d

 

@edit2

 

Dobra postać chodzi ... :D tylko teraz nie mam pojęcia jak napisać aby nie szło w ściane

 

Screen :

botq.png

 

Button screen jest po to aby atakował wybranego potworka ;p bo atakowanie działa na zasadzie wyszukaniu obrazka. Wciskając Screen odlicza nam 5 sekund [ tyle czasu abyśmy ustawili kursor myszy wtedy robi nam screena nazwy potwora i tylko jego będzie atakować]. Jak wymyśle jak zrobić poruszanie się to wstawie download

Obecnie po trochu piszę cheata do soldat :

przechwytywaniesb.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...