Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Słaba jakość nagrania z Metin2


AntyBolo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

proszę oto screen z nagranego filmu: 

974551465911512968880.png

oryginalnie nazwy tych psów powinny być bardziej ostre (nie wiem jak to ująć)  nagrywane w rozdzielczości hd 1280x720 programem fraps bez zadnego obrabiania

Opublikowano

1280x720 to slaba jakosc. Nie ma sie co dziwic.Pozatym nagrywasz w OKIENKU :P

                                                                          

Opublikowano

1280x720 to slaba jakosc. Nie ma sie co dziwic.Pozatym nagrywasz w OKIENKU :P

czyli jakosc hd (70% filmow na youtube) jest w slabej jakosci i 99% filmow z metina tez ? szkoda, ze inni nie maja tego problemu

Opublikowano

Najpierw sobie poczytaj troche...

Nagrywasz metina w okienku i sie dziwisz T_T

Fajnie ze jak ja zmieniam na 1280x720 to jest tak samo..

Raczej nikt ci nie pomoze skoro jest to debilne pytanie T_T

                                                                          

Opublikowano

Najpierw sobie poczytaj troche...

Nagrywasz metina w okienku i sie dziwisz T_T

Fajnie ze jak ja zmieniam na 1280x720 to jest tak samo..

Raczej nikt ci nie pomoze skoro jest to debilne pytanie T_T

tylko że jak nie nagrywam to jest nic nie jest rozmazane.

Opublikowano

Tutoriale o ustawieniach Twojego programu do nagrywania i tyle ;)

tylko szkoda, że w każdym programie jest to samo i wydaje mi się że to nie od niego.

Opublikowano

Fraps to nie jest program z najwyzszej pulki. Jak juz to action ale jest platny.

                                                                          

Opublikowano

 

Tutoriale o ustawieniach Twojego programu do nagrywania i tyle ;)

tylko szkoda, że w każdym programie jest to samo i wydaje mi się że to nie od niego.

 

K***a człowieku, każdy chce Ci mówić a ty się żalisz każdemu jak to szkoda jak to wygląda to samo a jak to nie wygląda lub wyglądać powinno. Idź się powieś jak nie wiesz co ze sobą zrobić... Każdy mówi Ci abyś przeczytał poradniki to tylko kurwa stękasz i nic z tym nie robisz. Idź poradniki oglądać dot. twojego programu i ustaw tego metina na 1920x1080 jak możesz...

Opublikowano

Są lepsze programy do nagrywania prócz Frapsa i Bandicama bo tymi to raczej cudów nie zrobisz. Spróbuj może Actionem! bo sam z niego korzystam a sprawuje sie cąłkiem dobrze.

mogNI2J.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Spróbuj zmienić rozdzielczość jeśli chodzi o grę oraz zmień program do nagrywania. Jeśli nagrywasz już na poważnie to polecam zainwestować w Actiona!. A także spróbuj nagrywać z grą na fulscreenie.­

egq3SFm.png

 

 

 

 

Opublikowano

Nagrywaj Actionem a nie frapsem xD. Dodaj pełen ekran  w full hd

A po polsku można? Co za idioci...

 

Ja tu mega problemów nie widzę, pierw wrzuć klip na render i go zrób a następnie sprawdź.

No chyba że chodzi o tą odstającą aure, to komputer ;kappa;

 

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...