Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TRUCK] [RP] Poland Truck Games


adiq888

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 


RimlNPr.png

 

Witamy wszystkich serdecznie ! Chcielibyśmy wam przedstawic nowy serwer truck na platformie SAMP. Serwer nasz jest tworzony całkiem od 0, cały GameMode jak i obiekty są autorskie , co w dzisiejszych czasach jest rzadkością ! Jest to druga odsłona naszego serwera, pierwsza odsłona została zamknięta w połowie wakacji 2015r. z przyczyn technicznych, było mineło. Pragniemy przedstawić wam nowy , innowacyjny TRUCK ! Zapraszamy :)

 

NoD4GX3.png

 

Nasz GameMode jak wspomniałem już w wstępie jest w 100% autorski jaki i obiekty. Jest on pisany przez właścicela serwera: adi888. Wszystkie systemy są rozbudowane tak aby rozrywka była miła a zarazem fajna jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej ! Posiadamy przeróżne systemy, które są bardzo rozbudowane. Wszystko na bierząco do startu serwera testujemy tak aby po starcie gracze nie mieli żadnych problemów ;). A oto kilka systemów GM których jest masa: 

 

 

WTdTQZ3.png

 

 :+: System wypadków (Rozbudowany po siłę uderzenia, czas ocknięcia, pasy które zmniejszają siłę uderzenia jak i połączenie z Pogotowiem online !) 

 :+: System Towarów (Nowy system z własną listą towarową ! Zlecenia wszystkie znajdziecie pod cmd: /towary) 

 :+: System Prywatnych Pojazdów tzw. Priv - Cars (Jest to rozbudowany system, w którym możemy kupywać swoje prywatne pojazdy oraz w pełni nimi zarządzać, typu sprzedaże , lokalizacje, drzwi, rejestracje itp.)

 :+: System Prywatnych Domów (Jak na każdym serwerze posiadamy prywatne domki, kupujemy domek mamy panel swojego prywatnego domu pod cmd: /dom ; znajdziemy tam m.in. funkcje takie jak: Otwórz Drzwi, Zamknij Drzwi, Zmień Opis, Kup system antywłamaniowy, Wpłać pieniądze do sejfu, Wypłać Pieniądze z sejfu itp.) 

 :+: System Prwyatnych Truck / Van (System podobny to prywatnych pojazdów, aby wozić towary na naszym serwerze musimy przecież posiadać trucka lub vana ;] Aby to uczynić udajemy się do salonu w którym zakupimy swój pojazd do ciężkiej pracy, oczywiście pojazdem tym można zarządzać typu jak wcześniej wspomniano w priv cars , drzwi, sprzedaże itp.) 

 :+: Prace serwerowe tzw. Frakcje (W skład frakcji wchodzą: Policja, Taxi, Pogotowie, Pomoc Drogowa, Straż Pożarna, Straż Graniczna, Undead Raiders)

Oraz wiele, wiele więcej ! 

 :+: System reanimacji gracza (Dzięki temu systemowi gracz, który umrze na naszych oczach w ciągu 30s możemy go odreanimować. Jest to bardzo przydatne nawet w pościgach policyjnych gdy policjant zabije ściganego)

 :+: Rozbudowany system siłowni oraz siły ! (Możemy chodzić na siłownię i ćwiczyć poprzez wykupienie karnetu, trening pozwala na zwiększenie ilości DMG co pozwala zadawać większe obrażenia graczu)

 :+: System złomowiska (Gdy nasz prywatny truck/van ulegnie zniszczeniu możemy go odebrać na złomowisku lokalizując złomowisko w panelu prywatnego pojazdu !)

 :+: System prywatnych samolotów (Dzięki temu systemowi na serwerze możemy zakupić swoje prywatne samoloty lub odkupić od gracza i cieszyć się podniebna wolnością !)

 :+: System Anty-Cheat (Cały czas pracujemy nad tym aby każdy gracz na serwerze grał sprawiedliwie ;) )

 :+: System GPS (Dzięki zakupowi urządzenia GPS w Urban-Shop możemy zamontować je do swojego pojazdu i nawigować do najbliższych sklepów bądź innych miejsc serwerowych !)

 :+: System Prywatnych Firm (Na serwerze każdy kto posiada 8lvl oraz 200k pieniędzy może założyć swoją prywatną firmę! Firma jest rozbudowana w zaawansowany panel dla pracowników jak i lidera/vice-lidera. Firmy posiadają system lvl oraz exp, jak i wiele innych funkcji które ujrzysz na serwerze !)

 :+: System Firmowych Pojazdów (Każda firma musi kupic firmowe pojazdy aby wożąc towary dostawała exp jak i zarabiała. Konsekwencją rozbicia firmowego pojazdu jest wykupienie go za 20k ! Firma może odsprzedawać pojazdy innej firmie lub za dany % sprzedawać)

 :+: System sadzenia narkotyków (Grupa przestępcza Undead Raiders zdobywając nasienie w napadach może sadzić w swojej szklarni narkotyki ! Zbierając narkotyki mogą je rozprowadzać je graczom ale tez mogą je stracić po złapaniu ich przez Policję lub SG !)

 :+: System awarii silnika (Wiadomo każdy nasz pojazd ma swój przebieg, jak to zwykła eksploatacja pojazdu może wystąpić awaria silnika ! Awarię możemy naprawić sami gdy nie ma PD online lub gdy PD jest to tylko wyłącznie PD może naprawiać. Zestawy naprawcze możemy kupić w Urban-Shop)

 :+: System Reflink (Na naszym serwerze rejestrując swoją postać możesz wpisać nick osoby która poleciła ci serwer i która gra na nim. Gdy zdobędziesz 20 score osoba polecająca otrzyma 10 score oraz 10k zł !)

 :+: System Tuningu Pojazdu (Pomoc Drogowa tuninguje wszelkie pojazdy, zakłada nitro, hydraulikę itp.)

 :+: System Spray (Pomoc Drogowa może pomalować ci pojazd na jaki tylko kolor chcesz !)

 :+: System PaintJob (Pomoc Drogowa może do twojego pojazdu założyć PaintJob)

 :+: System Poradnika (Na początku gry obowiązkowo musisz obejrzeć poradnik który zawiera sceny pokazywane na serwerze oraz opis pisemny jak i słowny ! )

 :+: System Licencji Lotniczej (Na serwerze możesz wyrobić sobie swoją licencję lotniczą składa się ona z teorii jak i praktyki po czym możesz zakupić prywatny samolot !)

 

374_tlo.png

 

33iLi85.png

 

IP Serwera: 80.72.41.158:7714

Hostname: [PTG] Poland Truck Games [PTG]

Mode: Polski Truck Serwer RP

Players: x/100

---

IP ts3: ts.ptgrp.pl

Portal: www.ptgrp.pl

Forum: www.forum.ptgrp.pl






Opublikowano

GameMode serwera jeden najlepszy w porównaniu z innymi istniejącymi na dzień dzisiejszy, jest klimat i bardzo dobrze się gra.

 

Wady: Administracja, Fleep "duży gówniarz" sporo osób odchodzi przez niego, sam odgania sobie graczy. Dostałem bana na forum za założenie 2 konta ponieważ miałem problemy techniczne z pierwszym. Nie pomogli mi, po wejściu na TS wszedł Fleep (Właściciel) i powiedziałem po co robię kolejne multi konta. Zrobiłem tylko 1 multikonto bo nie mogłem wejść na konto główne. Również z powodu bana na forum dostałem bana na TS i SA-MP a tam niczym nie przewiniłem. Serwer miał po 80 graczy, obecnie 30-40 - Fleep twoja robota. Patologic, f**k logic. 

 

A więc drogi Fleep'ie ╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮

 

Dziękuję, nie pozdrawiam.

Nie zachęcam do gry, jak szybko zawitacie tak szybko się pożegnacie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie polecam Administracji, Fleep to zlodziej, mierny zlodziej. Rejestrujac sie na tym syfie nie podawajcie passow takich jak macie wszedzie. Ukradl mi bezwartosciowe konto steam, na ktorym jest tylko Rocket Leauge.

 

Dowod: https://zapodaj.net/192e154595441.jpg.html to konto bylo moje, teraz w znajomych jest tylko fleep. Idiota zapomnial usunac komentarzy w profilach moich ziomkow. Prosze o usuniecie wszystki prezentacji tego gowna, bo admin to zlodziej.

 

https://zapodaj.net/5338e18f6af75.jpg.html

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...