Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zainstalować najnowszy skrypt do serwera Dayz 0.9.6?


Xwaruzz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, potrzebuję pomocy, a mianowicie mam darmowy najnowszy skrypt do serwera dayz, ale nie wiem jak go wgrać. Wszystko wrzucam do resocures itp. Zrobiłem wszystko tak jak tu każą: 
Przede wszystkim dziękuję za pobraniem i przy użyciu Dayz MTA. Oznacza to wiele dla nas, ponieważ pokazuje, że nasza praca i poświęcenie 
nie będzie daremna. To README ma na celu pokazać ci wszystko o MTA Dayz, w tym jak go skonfigurować i co nakazuje 
są dostępne dla administratorów. 

## Konfigurowanie serwera MTA Dayz ## 
Po przeniesieniu zawartości mtadayz.zip do folderu zasobów, otwartego acl.xml i dodaj następujące linie w grupie administratora: 

    <Object name = "resource.DayZ"> </ object> 
    <Object name = "resource.login"> </ object> 
    <Object name = "resource.slothbot"> </ object> 
     
Teraz otwórz mtaserver.conf, przewiń w dół i dodać te linie: 

    <Zasób src = "DayZ" startup = "1" chronione = "0"> </ resource> 
    <Zasób src = "login" startup = "1" chronione = "0"> </ resource> 
    <Zasób src = "slothbot" startup = "1" chronione = "0"> </ resource> 

Poniższe zasoby powinny mieć zestaw startowy do 0: 

scoreboard, mapcycler, mapmanager, spawnmanager, votemanager 

Wersja 0.9.0 przypuszczalnie będzie ostatnia wersja to zrobić, ale trzeba zastąpić bieżący internal.db ze świeżym jednym przewidzianym 
w download! Znajduje się w tym samym katalogu co mtaserver.conf i acl.xml. 

I to wszystko! Uruchom serwer i MTA DayZ rozpocznie się automatycznie. 


## POLECENIA ## 
Począwszy od wersji 0.9.4, następujące polecenia są dostępne dla administratorów: 

/ Add <admin / zwolennikiem / usuń> <Gracz> 
admin: Sprawia odtwarzacza adminem 
kibic: Sprawia odtwarzacza zwolennikiem 
usunięcia: Usuwa gracza przed admin / wspornikiem 

/utworzyć kopię zapasową 
Utworzy kopię zapasową wszystkich pojazdów (musi być włączony editor_server.lua) 


## Eksportowanych funkcji ## 
getPlayerBlood - Argumenty: odtwarzacz elementu. Powroty: ilość krwi gracz ma (int) 
setPlayerBlood - Argumenty: odtwarzacz elementu int kwota. Efekt: ustawia krew odtwarzacza do określonej kwoty 
getPlayerZombiesKilled - Argumenty: odtwarzacz elementu. Powroty: Kwota odtwarzacza zombie zabił (int) 
setPlayerZombiesKilled - Argumenty: odtwarzacz elementu int kwota. Efekt: ustawia ilość zabitych zombie dla gracza do określonej wartości 
getPlayerHeadshots - Argumenty: odtwarzacz elementem. Powroty: Kwota odtwarzacza strzały głową wydał (int) 
setPlayerHeadshots - Argumenty: odtwarzacz elementu int kwota. Efekt: ustawia ilość odtwarzacza strzały głową został dostarczony do określonej wartości 
getPlayerMurders - Argumenty: odtwarzacz elementem. Powroty: Kwota odtwarzacza morderstwa dopuścił (int) 
setPlayerMurders - Argumenty: odtwarzacz elementu int kwota. Efekt: ustawia ilość morderstw do określonej wartości 
getPlayerBanditsKilled - Argumenty: odtwarzacz elementu. Powroty: Kwota odtwarzacza bandytów zabił 
setPlayerBanditsKilled - Argumenty: odtwarzacz elementu int kwota. Efekt: ustawia ilość zabitych bandytów do określonej wartości 
getPlayerTemperature - Argumenty: odtwarzacz elementu. Powroty: Temperatura odtwarzacza (int) 
setPlayerTemperature - Argumenty: odtwarzacz elementu int kwota. Efekt: ustawia temperaturę do określonej wartości 
getPlayerHumanity - Argumenty: odtwarzacz elementu. Powroty: Ludzkość odtwarzacza (int) 
setPlayerHumanity - Argumenty: odtwarzacz elementu int kwota. Efekt: ustawia ludzkość do określonej wartości 


## ## FAQ 
P: Pomocy! Pojazdy nie będzie tarło / występuje! 
A: Sprawdź, czy baza danych pojazdów. Czy zawiera jakieś wpisy? Jeśli nie, należy usunąć vehicleManager z konsoli (delaccount vehicleManager) i zrestartować serwer. 

Q: Błąd / Ostrzeżenie X pojawia się w konsoli serwera! 
A: Prosimy przesyłać logów serwera na forum: http://mta-dayz.org/forum 

P: Co się stało ?! Zostałem wyrzucony kiedy próbowałem wejść do mojego Rhino! 
A: anticheat środki zapobiegania graczy, którzy nie są administratorzy (ACL-wise) z wejściem pojazdy, które normalnie nie tarło poprzez skrypt Dayz MTA. 

P: Inwentaryzacja jest uszkodzony! 
A: Proszę podać zrzut ekranu / wideo / dokładny opis co dokładnie spłukany. Dodaj dziennika serwera i, jeśli to możliwe, klient zalogować też. 

P: Dostaję ten dziwny błąd: "Nieskończona / zbyt długo wykonawczy (Dayz)". 
Ten błąd pojawia się, gdy elementy są respawning: a. Staramy się zmniejszyć lagi jak najwięcej jak to możliwe, ale czasami, serwer zmaga się z respawning powiedział przedmiotów. 
Zazwyczaj powinno rozproszyć po kilku minutach, ale jeśli błąd będzie się powtarzał, spróbuj ponownie uruchomić serwer. Na ogół zaleca się ponowne uruchomienie serwera 
co 24-48 godzin, aby zapobiec możliwym, ale niewykrytych wycieków pamięci. 

P: Chcę pomóc rozwija! Jak i gdzie mogę złożyć wniosek? 
A: Wyślij prywatną wiadomość do Lawliet na forum MTA. Przeczytaj ten temat przed zastosowaniem:https://forum.multitheftauto.com/viewtopic.php?f=108&t=88188 

P: Jest to pytanie mam, że nie pojawia się w FAQ! 
A: Idź do forum http://mta-dayz.org/forum~~HEAD=pobj i poprosić tam. Będziemy odpowiadać. Ostatecznie. 

Ale nie posiadam pliku interial.db do tego skryptu, podesłał by ktoś? ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...