Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd podczas próby przywrócenia kopii zapasowej serwera


Gość MrBlant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam 


Mam pytanie odnosnie mialem format vps a na nim ts3 kopie zrobiłem całą po przerzuceniu plikow spowrotem odpalam standardowo i serwer mam cały pusty ? czy macie jakies sugestie ?


Opublikowano

Opisz dokładnie krok, po kroku co robisz.

Daj też log z konsoli.

Opublikowano

Opisz dokładnie krok, po kroku co robisz.

Daj też log z konsoli.

Hosting mi wycioł psikusa i bylem zmuszony zrobić format vps ale kopie zrobiłem wszystkich plikow po formacie wrzuciłem to wszystko w home tak jak bylo kiedys zalogowalem sie do ssh przeszedlem do sciezki z ts3 i odpalilem ts3 mając nadzieje ze normalnie wystartuje z ułożeniem kanałów jak było kiedyś

Opublikowano

 

Opisz dokładnie krok, po kroku co robisz.

Daj też log z konsoli.

Hosting mi wycioł psikusa i bylem zmuszony zrobić format vps ale kopie zrobiłem wszystkich plikow po formacie wrzuciłem to wszystko w home tak jak bylo kiedys zalogowalem sie do ssh przeszedlem do sciezki z ts3 i odpalilem ts3 mając nadzieje ze normalnie wystartuje z ułożeniem kanałów jak było kiedyś

 

Jakieś błędy w konsoli?

Opublikowano

No nie serwer odpala jakgdyby nigdy nic tylko za 1 razem wygenerował token i login do serwera


2016-06-11 19:10:28.769570|INFO    |ServerLibPriv |   |TeamSpeak 3 Server 3.0.12.3 (2016-03-04 08:31:20)
2016-06-11 19:10:28.769776|INFO    |ServerLibPriv |   |SystemInformation: Linux 3.2.0-4-amd64 #1 SMP Debian 3.2.78-1 x86_64 Binary: 64bit
2016-06-11 19:10:28.769828|INFO    |ServerLibPriv |   |Using hardware aes
2016-06-11 19:10:28.771200|INFO    |DatabaseQuery |   |dbPlugin name:    SQLite3 plugin, Version 2, ©TeamSpeak Systems GmbH
2016-06-11 19:10:28.771267|INFO    |DatabaseQuery |   |dbPlugin version: 3.8.6
2016-06-11 19:10:28.771728|INFO    |DatabaseQuery |   |checking database integrity (may take a while)
2016-06-11 19:10:28.791996|INFO    |SQL           |   |db_CreateTables() tables created
2016-06-11 19:10:29.012007|ERROR   |              |   |read invalid packet size -143853412
2016-06-11 19:10:29.014759|ERROR   |Accounting    |   |Unable to connect to accounting server
2016-06-11 19:10:29.014794|INFO    |Accounting    |   |Licensing Information
2016-06-11 19:10:29.014810|INFO    |Accounting    |   |licensed to       : MESMERiZE
2016-06-11 19:10:29.014839|INFO    |Accounting    |   |type              : Hoster
2016-06-11 19:10:29.014872|INFO    |Accounting    |   |starting date     : Fri Jan  1 00:00:00 2010
2016-06-11 19:10:29.014896|INFO    |Accounting    |   |ending date       : Wed Jan  1 00:00:00 2025
2016-06-11 19:10:29.014910|INFO    |Accounting    |   |max virtualservers: 65535
2016-06-11 19:10:29.014922|INFO    |Accounting    |   |max slots         : 16776960
2016-06-11 19:10:30.595063|INFO    |              |   |Puzzle precompute time: 1553
2016-06-11 19:10:30.595471|INFO    |FileManager   |   |listening on 0.0.0.0:30033
2016-06-11 19:10:30.596498|INFO    |VirtualSvrMgr |   |executing monthly interval
2016-06-11 19:10:30.596632|INFO    |VirtualSvrMgr |   |reset virtualserver traffic statistics
2016-06-11 19:10:30.621024|INFO    |CIDRManager   |   |updated query_ip_whitelist ips: 127.0.0.1, 
2016-06-11 19:10:30.621373|INFO    |Query         |   |listening on 0.0.0.0:10011
2016-06-11 19:10:30.687183|ERROR   |              |   |read invalid packet size -2033615078
2016-06-11 19:24:23.476271|INFO    |ServerMain    |   |Received signal SIGTERM, shutting down.
Opublikowano

No nie serwer odpala jakgdyby nigdy nic tylko za 1 razem wygenerował token i login do serwera

Zrób tak:

  1. Wyłącz serwer
  2. Wrzuć plik ts3server.sqlitedb (ten z kopii) do katalogu z teamspeakiem
  3. Uruchom serwer komendą ./ts3server_minimal_runscript.sh start
  4. Wklej tu dokładny log

@Edit

Spróbuj uruchomić bez tej crack licencji.

Opublikowano

Wczytał normalnie serwer z kopi teraz jest ok !!! i bede przez to musial odpalac czy jak ?

Opublikowano

Wczytał normalnie serwer z kopi teraz jest ok !!! i bede przez to musial odpalac czy jak ?

Nie, możesz już uruchamiać serwer normalnie :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...