Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Satanistyczna taktyka - wbijanie midem na Dust2. Spalanie i przetapianie silverów to już przeszłość...Przeglądasz na własną odpowiedzialność! [18+]


Reesna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wbijać midem kiedy przeciwnik gra zbyt agresywnie? Ja już wiem. Omen czyli zapowiedź tego co ma nadejść!  A co ma nadejść? Myślę, że na pewno ranga wyżej w CS:GO. Z tym poradnikiem to będzie jeszcze prostsze. Spalanie i przetapianie silverów z brązu w złoto to już przeszłość...

Ta taktyka jest niczym betoniara z azbestem. Nie mam słów...

 

Czas na okultystyczne rytuały na midzie, w których skład wchodzi przede wszystkim:

-rażenie prądem przeciwnika

-dopuszczalne jest także biczowanie w plecy z noża

-przewiercanie wiertłem z popularnego przedmiotu każdego szanującego się AVE - czyli REK9.

 

Nie muszę mówić, że planszą Ouja w tej grze jest PRO90?

Film pokazuje samą klasę w tej dziedzinie.

Ale co ja będę tutaj rzucał słowa na wiatr. Każdy szanujący się pro gamer powinien to obejrzeć.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=ItuWn11yQu0

  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...