Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki serwer Warto Stworzyć waszym zdaniem


Gość MrBlant

  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki Serwer waszym zdaniem ma najwieksze szanse na sukces?

    • Survival
      3
    • Sky-Block
      3
    • Sky-Wars
      1
    • Hard
      0
    • Pvp
      0
    • Freebuild
      2
    • Wojny Frakcji
      1
    • Survival na Modach
      4
    • RPG
      5
    • Parkour
      1
    • Creative
      0
    • survival+frakcje
      4
    • SkyBlock+SG
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam


Chciałbym was prosić o to abyscie w komentarzach napisali jaki serwer by was ucieszył.


Razem z ekipa planujemy otworzyć sieć serwerów po półrocznej przerwie lecz nie wiemy na jaki tryb serwera macie najwiekszą ochote !!! Każdy komentarz sie liczy !!!


Opublikowano

Ja bym sobie pograł na tych starych serwerach survival gdzie drop był z rud

Ja również, ale gdyby była miła atmosfera i ogarnięta administracja  :D

Opublikowano

Dużo osób gra aktualnie na trybie SkyWars. Jeżeli chcesz pomocy dot. tego pluginu mogę pomóc :)­

Bardzo dziekuje za pomoc ale w naszej ekipie są 2 osoby ktore piszą autorskie pluginy lecz zawsze na adma mozesz rekru przed startem :D

Opublikowano

Ostatnio polubiłem serwery FreeBuild. Dawne zajmowanie działek, nether, konkursy.. Stare czasy <3, teraz jest nowa era serwerów easyhc które moim zdaniem zaśmieciły całego mc :) 

Opublikowano

 

Ja bym sobie pograł na tych starych serwerach survival gdzie drop był z rud

Ja również, ale gdyby była miła atmosfera i ogarnięta administracja  :D

 

Ogólnie.. Znam serwer gdzie jest możliwość wyboru dropu. ^^

Opublikowano

Polecam zrobić serwer survival taki bez dropu z stone tylko z rudy :) Chyba, że wolisz co innego to zrób Minigames lub SkyBlock

Opublikowano

dawać głosy na hard easyhc to debilizm, kiedyś ludzie grali na poważnie byli HardCorami jak grali na serwerach hard, hardcore (jak mchc lub skaf) a teraz co? JACYŚ DEBILE ROBIĄ IZIKUPA

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...