Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wygląda poprawka w sierpniu?


cheaters24

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, w tym roku mi się nie poszczęściło z historii i matmy(technikum) i mam pytanie, jak ogólnie wygląda poprawka w sierpniu? Matematykę to rozumiem że będzie test ale jak z historią? Odpowiedź ustna czy test? Pytam bo 1 raz taką sytuację mam. Może wypowie się ktoś kto miał poprawkę i jak u niego wyglądała

 

Wysłane z mojego PSP3504DUO przy użyciu Tapatalka

 

 

wojownik024_gameplay.png

Opublikowano

Skoro matma tak w gimnazjum tak wygląda to już się boję jak w technikum, ile przedmiotów można tak przejść na warunku? Już się boję sierpnia :(

 

Wysłane z mojego PSP3504DUO przy użyciu Tapatalka

 

 

wojownik024_gameplay.png

Opublikowano

Warunek można mieć chyba z max 2 przedmiotów, ale z tego co się orientuję to żeby otrzymać warunek trzeba mieć dobry powód np. długa choroba w ciągu roku szkolnego czy problemy w domu.

Opublikowano

Część pisemna 60-120 minut

Część ustna - 3 szybkie pytanka - 15 minut. 

 

ile przedmiotów można tak przejść na warunku? 
 

 

Warunek możesz mieć tylko z jednego przedmiotu, który jest kontynuowany w następnej klasie. 

Na warunek musi wyrazić zgodę rada. 

Możesz mieć tylko jeden warunek przez cały okres nauki w technikum.

s2c77Oa.png

Opublikowano

Masz część pisemną i część ustną, która rózni isę tym że po prostu musisz powiedzieć jak to obliczyłeś itd

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...