Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

AutoIn - Auto logowanie i nie tylko na Twój serwer


Skajled

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AhpbUAN.png


-------------------------------------------------------------------------


 


Czym jest Auto- In ?


 


-Plugin który wykrywa czy gracz jest posiadaczem konta premium lub non-premium. ( przy pomocy AuthMe czy xAuth)


-Plugin wykrywa czy gracz jest właścicielem konta z którego się loguje.


-Naprawia skiny graczy premium ( jeżeli źle zainstalują ) 


-Sprawia że gracze premium posiadają UUID premium ( i odwrotnie) .


 


Jakie silniki obsługuje ?


 


-Spigot


-CraftBukkit


-Cauldron


-BungeeCord


 


Bezpieczeństwo w tym Pluginie ?


Oczywiście że TAK


 


-Auto-In używa tego samego kodu ( chyba sposobu też) co BungeeCord i Spigot.


-Gracze premium są bezpieczni, żaden np nie może używać nicku gracza premium.


-Auto-In sprawdza Wiarygodność IP gracze, więc nie ma opcji włamu na premium. ( na serwer z tego premium ) 


201621404139920424689.png


http://www.spigotmc.org/resources/auto-in.578/


 


Skan


 


 


http://imgur.com/JWo7JfX


 


Autor Pluginu : GotoFinal


 


Pozdrawiam!


giphy.gif

Opublikowano

 

 

-Auto-In używa tego samego kodu ( chyba sposobu też) co BungeeCord i Spigot.

 

no jeżeli używa tego samego kodu, to sposobu tez - to przecież wynika jedno z drugiego :P

 

poradnik zbyt mało opisuje możliwości tego pluginu, opisz bardziej co dodaje, config itd.

 

 

 

 

fKJeAI4.jpg

 

 

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nagram konfiguracje całego pluginu wraz z podpięciem bazy danych i bungeecordem i wstawię na forum.

thats.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...