Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jaką wersję stworzyć serwer?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy Ty się słyszysz? Serwer na 1.10? Owszem okey dobry pomysł ale pomyśl, że jeżeli chcesz dodać plugin to albo ich nie będzie albo będą bugi. 

Opublikowano

Jak pozostać na 1.7.10? K***a, mamy od dłuższego czasu wersje 1.9.x

Dlaczego wy tacy zacofani jesteście? Za granica serwery stoją na w/w wersji i nie ma problemów z graczami a tutaj jak zwykle. Niech zgadnę, 1.7.10 tylko dlatego że survival + gildie..? Możesz śmiało stawiać serwer na 1.9.4 i zrobić w końcu coś innego niż gildie/easyhc...

Opublikowano

Jak pozostać na 1.7.10? K***a, mamy od dłuższego czasu wersje 1.9.x

Dlaczego wy tacy zacofani jesteście? Za granica serwery stoją na w/w wersji i nie ma problemów z graczami a tutaj jak zwykle. Niech zgadnę, 1.7.10 tylko dlatego że survival + gildie..? Możesz śmiało stawiać serwer na 1.9.4 i zrobić w końcu coś innego niż gildie/easyhc...

Kolego źle go zroumiałeś :D Skup się bardziej na czytaniu . 

On nie chce postawić serwera na 1.7.10 tak jak ty to napiałeś lecz na 1.10 czyli nową wersje :)

=========================================================================

Pomogłem?! Daj + ;D

 

Opublikowano

To głównie kwestia gustu

 

zobacz tutaj

http://mcstats.org/global/

stawianie serwera na 1.7 zdecydowanie odradzam, bo ta wersja jest podatna na kraszery.

 

więc myślę że najlepiej stworzyć serwer na 1.8 + 1.9 + 1.10

do tego potrzebny Ci będzie PaperSpigot 1.8.8

https://tcpr.ca/downloads/paperspigot

plugin ViaVersion (potrzebny do uzyskania wsparcia 1.9 i 1.10 na serwerze 1.8.8)

https://www.spigotmc.org/resources/viaversion.19254/

i plugin ClientStats (potrzebny żeby ustalić z jakiej wersji gracze wbijają najczęściej)

https://www.spigotmc.org/resources/clientstats.24329/

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

1.10, nie rozumiem waszej chęci bycia zacofanym tylko dlatego, że większe serwery klocków w polsce stoją na 1.7

 

 

To głównie kwestia gustu

 

zobacz tutaj

http://mcstats.org/global/

stawianie serwera na 1.7 zdecydowanie odradzam, bo ta wersja jest podatna na kraszery.

 

więc myślę że najlepiej stworzyć serwer na 1.8 + 1.9 + 1.10

do tego potrzebny Ci będzie PaperSpigot 1.8.8

https://tcpr.ca/downloads/paperspigot

plugin ViaVersion (potrzebny do uzyskania wsparcia 1.9 i 1.10 na serwerze 1.8.8)

https://www.spigotmc.org/resources/viaversion.19254/

i plugin ClientStats (potrzebny żeby ustalić z jakiej wersji gracze wbijają najczęściej)

https://www.spigotmc.org/resources/clientstats.24329/

Każda wersja jest podatna na crashery xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...