Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję ekipy do wspólnego grania


Gość Unicef

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj, jeśli chciałbyś się przyłączyć do gildii, zapraszamy do BlackPlague, z tego co zaobserwowałem z Twojego postu myślę że ten rok różnicy nie bedzie problemem abyś dołączył do gildii. Pozdrawiam

GLELTm4.jpg

Opublikowano

 

Odświeżam.

Dostałeś ode mnie na PW propozycje :)

 

Nie chcę dojść do pierwszej lepszej gildii, aktualnie rozpatruję propozycje.

Opublikowano

to

 

 

 

Odświeżam.

Dostałeś ode mnie na PW propozycje :)

 

Nie chcę dojść do pierwszej lepszej gildii, aktualnie rozpatruję propozycje.

 

gościu, więc masz prezentacje... jak rozważasz to tak długo, to nie pisz tematu tylko czekaj na prezentacje następne. Bez sensu posta założyłeś!

 GEHoMRp.jpg

Opublikowano

to

 

 

 

Odświeżam.

Dostałeś ode mnie na PW propozycje :)

 

Nie chcę dojść do pierwszej lepszej gildii, aktualnie rozpatruję propozycje.

 

gościu, więc masz prezentacje... jak rozważasz to tak długo, to nie pisz tematu tylko czekaj na prezentacje następne. Bez sensu posta założyłeś!

Bez sensu to Ty napisałeś ten post. Może zauważyłeś, że ten dział nie jest tylko do szukaniu gildii. Tak samo nigdzie nie napisałem, że szukam gildii w moim głównym poscie.

Opublikowano

 

 

Odświeżam.

Dostałeś ode mnie na PW propozycje :)

 

Nie chcę dojść do pierwszej lepszej gildii, aktualnie rozpatruję propozycje.

 

z tego co mi się wydaje to szukasz ekipy? wątpię żebyś miał na myśli ludzi bez gildii:) ale ok typowa obrona, kogoś kto myśli, że ma rację.

Powyżej masz post swój odnoszący się do gildii!! pozdrawiam serdecznie

 GEHoMRp.jpg

Opublikowano

 

 

 

Odświeżam.

Dostałeś ode mnie na PW propozycje :)

 

Nie chcę dojść do pierwszej lepszej gildii, aktualnie rozpatruję propozycje.

 

z tego co mi się wydaje to szukasz ekipy? wątpię żebyś miał na myśli ludzi bez gildii:) ale ok typowa obrona, kogoś kto myśli, że ma rację.

Powyżej masz post swój odnoszący się do gildii!! pozdrawiam serdecznie

 

Napisałem, że nie chcę dojść do pierwszej lepszej gildii bo dostałem propozycję dojścia do gildii lol. Gdybyś nie wiedział ekipa to jest grupa ludzi, a nie od razu gildia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...