Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co mam zrobić z pieniędzmi?


xRECORD2K

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo.

Zbieram se do skarbonki, i cholera nie wiem, na co mam wydać.

 

Mam kosę w CS:GO, skiny za kilka euro, nie gram na żadnych ruletkach itp bo szkoda hajsu.

 

K***a nie wiem co mam z tymi pieniędzmi zrobić, gry sobie pobieram pirackie, szkoda marnować pieniędzy na gry. :v

 

 tylko proszę, bez żadnych trolli  :makka:

 

Piszcie, co mogę ciekawego z nimi zrobić, nudzę się więc piszę taki temat, miłego dnia.

Opublikowano

A ile w ogóle masz tych pieniędzy? Jak na razie nie wiesz na co masz je wydać, to trzymaj je i zbieraj dalej.Potem będzie ci coś potrzebne, to za te pieniądze to kupisz.Proste.

Opublikowano

Jeśli Ty sam nie masz pomysłu co możesz sobie interesującego lub praktycznego kupić to co ci z naszych porad? xD­

Ja tam bym kuszę kupiła, ewentualnie kilka nowych książek a resztę bym odkładała. 

"Because I'm a full grown lonely cat in the world."

Opublikowano

prawko/autko albo na jakiś  cel charytatywny(zbuduj nam boisko na osiedlu xD )

 

Zbieraj na prawko/autko

Przecież on ma chyba 14 lat, hajs z urodzin, kupił sobie jakąś kosę xp. 

Opublikowano

 

prawko/autko albo na jakiś  cel charytatywny(zbuduj nam boisko na osiedlu xD )

 

Zbieraj na prawko/autko

Przecież on ma chyba 14 lat, hajs z urodzin, kupił sobie jakąś kosę xp. 

 

 

No to ijusta, a najlepiej kilka

Opublikowano

 

prawko/autko albo na jakiś  cel charytatywny(zbuduj nam boisko na osiedlu xD )

 

Zbieraj na prawko/autko

Przecież on ma chyba 14 lat, hajs z urodzin, kupił sobie jakąś kosę xp. 

 

@izakkrulem 16*

Opublikowano

już wiem, zacznę zbierać sobie na poduszkowiec za milion dolarów i będę se latał nad wami  :yay:

 

a tak wgl to chyba na konsolę sobie zacznę zbierać i kupię uncharted 4 albo na gtx 1080 bądź 980 ogarnę se

Opublikowano

Kup se sztangi, białko, koke, here i bądź jak hardkorowy koksu.

Wydaj na plakietke "sponsor" na mpc

Opublikowano

Chomika sobie kup będzie twoim zwierzakiem fajnym którego będziesz dbał.

Spotkasz mnie na serwerach minecraft.

Mój nick w grze minecraft: mateusz2015_5102

Opublikowano

Chomika sobie kup będzie twoim zwierzakiem fajnym którego będziesz dbał.

Który jak się dobierze do skarbonki to wygryzie papiery i użyje jako posłanie. :v

 

za 500 możesz sobie kupić gamingową klawiaturę/mysz/słuchawki (wybierz jeden)

jpgG8fm.png

osu!Pepe counter: 000142

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...