-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
pablofootball
pablofootball
Cześć
Od dłuższego czasu mój komputer lekko wariuje przy wyłączaniu i usypianiu.
Zdarza się, że po zamknięciu systemu nie jest generowany obraz, komputer powinien się normalnie wyłączyć, ale wiatraki i podświetlenie w obudowie nadal działają. Nie chcę nigdy odcinać zasilania, więc wciskam reset i wyłączam ponownie z ekranu logowania, wtedy wszystko się wyłącza.
Przy usypianiu budzi się po pół godziny, co normalnie prowadziło do hibernacji, ale on się normalnie wybudza i czeka, aż się zaloguję.
Tak samo też działa (a raczej nie działa
) hibernacja - krótkie uśpienie i od razu ekran logowania. Tutaj ponowne próby nic nie dają.
Znalazłem gdzieś w internetach, że to wina Szybkiego Uruchamiania w Windowsie, ale grzebałem tam, funkcję wyłączyłem - komputer raczej się wyłącza, ale zahibernować nie chce się za Chiny :/
Format planuję dopiero pod koniec lipca, przy zmianie na Win10, nie uśmiecha mi się teraz go robić.
Oddzielna część - czy istnieje możliwość ustawienia żeby, przy pokazie slajdów jako tło pulpitu, na obu monitorach tapeta była taka sama? Oraz czy da się ukryć ikony tylko na jednym monitorze?
Czekam na odpowiedzi
Paweł
2 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.