Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Zrobię grafikę za darmo!


kunik2002

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czołem!

 

Jako, iż się uczę robić dopiero grafikę to możecie mi podsyłać co chcecie postaram się wam to zrobić, robię praktycznie wszystko

Sygnatury, Awatary, Loga, grafika do działów na forum itp.

 

Tu macie zbiór grafik które zrobiłem.

 

 

 

 

post-1444883-0-65581100-1465234402.pngpost-1444883-0-96344700-1465234404.pngpost-1444883-0-86048900-1465234406.pngpost-1444883-0-74681000-1465234408.pngpost-1444883-0-91988600-1465234457_thumb.pngpost-1444883-0-04059500-1465234461.pngpost-1444883-0-34325400-1465234464_thumb.pngpost-1444883-0-82865200-1465234468_thumb.png

 

 

KrainaMC

post-1444883-0-97968000-1465234470_thumb.pngpost-1444883-0-71504500-1465234472_thumb.pngpost-1444883-0-46040400-1465234474_thumb.pngpost-1444883-0-37982500-1465234476_thumb.pngpost-1444883-0-27419900-1465234478_thumb.pngpost-1444883-0-23590300-1465234480_thumb.pngpost-1444883-0-12966100-1465234482_thumb.png

 

 

Obrazki na forum

post-1444883-0-83217400-1465234428.pngpost-1444883-0-15582300-1465234429.png

 

 

Pod postem piszcie co chcecie jaka tematyka, wymiary itp.

 

Przypominam że dopiero się uczę i robię to za darmo!

 

Opublikowano

Chentnie zamuwie u ćiebie grafike do mojej prezentacji majnkraft. Moszemy śie ugadaći na pw :) Pisz śmialo. Baldzo ładne graficzki, podaj program jakim to robiż.

 

Ps: jestem dyslektykiem wienc przepraszam  za wszystkie błendy ortograficzne.

Opublikowano

Sprawdźmy, co potrafisz. :) Poproszę jakąś sygnaturkę. Wymiary 450x200, bez tła, postać szamanki z dużym uśmiechem, od pasa w górę, w jakiejś kolorowej koszulce i czapce z daszkiem. Obok ładny, nie jakiś masywny napis "Sonnie".
Wszystko w ciepłych kolorach.
Czekam na Twój powrót. :)

wjtkiu.png

Opublikowano

Ja bym poprosił grafike z napisem na środku  MINEPIXEL.NET i gdzieś tam napis NAJBARDZIEJ INNOWACYJNY SERWER MINECRAFT W POLSCE 

Opublikowano

Witaj, szukam osoby, z którą mógłbyś podjąć współpracę, chciałbym się spytać czy zechciałbyś pomóc mi z grafiką na kanał?, chodzi głównie o miniaturki bo ja szczerze się na tym zbytnio nie znam :/.



W opisie zawsze w 1szym wierszu będzie info kto robił grafikę

 

Opublikowano

Złożyłem zamówienie na PW :3

 Czopek - stała postać leku przeznaczona do stosowania doodbytniczego, dopochwowego lub docewkowego. 


 


czopek_mocy_by_czopekmocy.jpg


 


 Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu. 

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Brak aktywności od miesiąca, archiwum.

Jeśli nadal jesteś zainteresowany tematem, to napisz prywatną wiadomość.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...