Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak robić belki,co potrzebuje ?


Gość Benatii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­Witam.


Jestem ciekaw jak robić takie belki,jakiego programu uzywac lub moze jest ktos taki to by mi pomogl zrobic pare belek ?


Prosze o Pomoc


 


JfacOOc.png


lDwGmFl.png


 


c4JkWJH.png


 


cy95drp.png


Opublikowano

­

 

Potrzebny Ci jakiś program graficzny typu photoshop, gimp2 (te są darmowe) etc. Zgłoś się do jakiegoś grafika MPC, oni się na tym znają :D @.happi.

 

Napisalem juz do niego czekam na odpowiedz :)

Opublikowano

Potrzebnych Ci Photoshop i umiejętności, które pozwolą Ci taką belkę stworzyc. Przede wszystkim warto mieć opanowane większość narzędzie w Photoshopie np. pentool, za pomocą którego tworzysz różne kształty. Druga sprawa to odpowiednie materialy, masz jakąś wizje, dobierasz pod nia materialy - tworzysz. Oczywiście tu potrzebne Ci są po prostu umiejętności, ktorych nie nabedziesz od razu, po pierwszym otworzeniu programu. Należy tez mieć orientacje jak dane rzeczy mogą się zachowac pod względem światła czy cienia. Kolejna sprawa to wyczucie estetyki. Te belki, które podałeś sa slabe, bez wyczucia jej. Jedynie ta ostatnia w miarę trzyma poziom.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...