Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

✖✖✖ Server [x2] Steam/NonSteam


Stasiufrodo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-1519305-0-51601600-1465141367_thumb.jpgWitam. Chciał bym zaprosić na nasz Polski serwer Hurtworld'a :)

 

Ip Serwera- 89.40.117.218

Strona Serwera- kamilsokule.wix.com/hurtworld

Kanał YouTube jednego z adminów (mój)-https://www.youtube.com/channel/UCyEPVxKomMhR_oyGm9dWgeg

 

Serwer Hurtworld 3.5.2 (Wipe będzie 8.06.2016) 

Na serwerze możliwość jest:

-Ustawienia sethome 1-3 

-Zakupu vipa:

*vip ma specjalne komendy

*Ice spear

*łuk Kary

*Możliwość wyciągania części z auta

*auto/quad do wyboru 

*Red Winter Jacket

-Sklep 

-,,Kieszeń'' (co 5 min gracz dostaje 500 dollarów) / ,,lewy bank'' (Możliwość przechowywania naszej ,,kasy'')

-Kits (start-początkowe itemy,zima-ognisko i 20 węgla,lato-3 kremy)

-Gracze (ilu graczy jest online)

♥-Nowi gracze jak i ,,weterani serwera'' mogą podsyłać pomysły na email podany na stronie lub mój ([email protected]<script data-cfhash='f9e31' type="text/javascript">/* */</script>)

♥-Wszystkie skargi/pytania można wysłać na emial podany wyżej lub przez rozmowę ze mną 

TeamSpeak 3 - 89.40.117.218

 

☻Serwer jest drop x2

                                                                                                                              Zapraszamy Serdecznie :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...