Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań od początkującego


ProstoWPlecy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PD możesz zdobywać na wszystkich grach, musisz grać MP bo na botach nie dostajesz PD. Jedynie możesz dostać jakąś skrzynkę.

Skiny otrzymujesz jak będziesz miał LVL UP, możesz otrzymać jednego skina na tydzień. Mecze turniejowe można grać od 3 Poziomu.

Jeżeli chodzi o LVL gdzie, jak i ile dostajesz XP masz tutaj: http://counterstrike.wikia.com/wiki/Rank

Pokémon Polish Community

Pokémonowy serwer Discord!

Opublikowano

A jak mogę odblokować te rangi silver1 itp?

Rangi typu S1, S2 itd. odblokowujesz grając gry turniejowe.

Gry te są dostępne od 3 lvl. Po wygraniu 10 meczy turniejowych

otrzymujesz pasującą do ciebie rangę :) Z tego co wiem możesz

dostać maksimum do rangi MG. Nie wiem tego dokładnie.

Pokémon Polish Community

Pokémonowy serwer Discord!

Opublikowano

 

A jak mogę odblokować te rangi silver1 itp?

Rangi typu S1, S2 itd. odblokowujesz grając gry turniejowe.

Gry te są dostępne od 3 lvl. Po wygraniu 10 meczy turniejowych

otrzymujesz pasującą do ciebie rangę :) Z tego co wiem możesz

dostać maksimum do rangi MG. Nie wiem tego dokładnie.

 

 

Nie ściemniaj, ja np. dostałem LE.

 

Ogólnie to tak- musisz wbić 3 poziom poprzez granie Deatchmatchy, Wojny Zbrojeń, Uproszczonych. Jak już go wbijesz to możesz grać turniejowe mecze, jak WYGRASZ 10 to daje ci rangę. Do tego czasu (od 3 lvl do wygrania 10 meczy) możesz wygrać tylko 2 na 20 godzin. Np. wygrasz raz, potem przegrasz to możesz jeszcze grać, ale jak znowu wygrasz to timeout na 20 godzin.

Opublikowano

Czyli jak będe miał range ^^ to mogę już dropnąć skiny? Skrzynka już jakas poleciała :)

Możesz otrzymać tylko jednego skina co tydzień. Otrzymujesz go po osiągnięciu kolejnego poziomu. Reset dropu następuje co środę, w nocy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...